Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 08.03.2017, 19:08

no wlasnie, caly klan prosiłem o wsparcie i tylko jeden ?!!?

"mutanty wynosiły po awansie" zawsze TE na tym polegało
po awansie trafiasz BEZBRONNY do epoki wyzej i jestes latwym celem dla wszystkich którzy tam siedza i tych epoka wyzej
a kiedys bylo DUZO gorzej
bo nie było budowania w minute
i zwyczajnie nie dalo sie wydac surowców z oltarzy w te dwa dni...

wiec chlopaki nie przeginajcie, naprawde....

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Wednesday, 08.03.2017, 19:26

Jedyną osobą, która przegina to chyba jesteś Ty Jerzysek, wszędzie wsadzasz swój nochal, ciekawe czy naprawdę wszędzie.... :D
To co Ty wymyślisz to jest cacy, a to co inni to jest be.Wszystko próbujesz robić tylko pod siebie, prawdziwy egoista.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 09.03.2017, 05:16

No właśnie dawniej nie było takich armii i szybko można bylo dogonic innych. I bylo mozna opor stawic majac kilka mniejszych armii !!!

Wiec jerzys nie spinaj sie tak juz bo wiesz ze nie masz racji...no i niestety przez takie cos stracisz latwe cele i dlatego tak płaczesz o to by tak zistało jak jest.

24

Thursday, 09.03.2017, 13:42

Boby kwartalne to juz dostatecznie duze ulatwienie. Bylbym za wprowadzeniem indywidualnego boba aktywnego przez czas
trwania ochronki po wejsciu do nowej epoki. Nawet wymienil bym na to boby kwartalne, zeby ten swiateczny stal sie znow wyjatkowy.
Slabszy gracz jak pomysli to zdola ochronic swoje zasoby.
Mnie sie dlugi czas udawalo a raczej sredniawy ze mnie strateg.

25

Thursday, 09.03.2017, 14:06

ja bym w bobach nic nie zmienial

na usunięciu kwartalnych najslabsi stracą najwiecej
startowy nic nie pomoze

nic bym nie zmieniał

26

Saturday, 11.03.2017, 18:40

Pierdu,pierdu wiecie co może nowy gracz ? poskakać sobie i co tam boby jak nie jest w stanie nic na giełdzie kupić bo nawet jakby chciał to nie ma za co bo wszystko kupowane jest na przetop co skutecznie zniechęca i grać się odechciewa

27

Saturday, 11.03.2017, 19:02

serwery mają po 8 lat
czego sie spodziewasz ?

ze ktos kto zacznie dzisiaj bedzie mogl wiecej niz zero ?

acz przykład gracza:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=49778


Profil gracza NAJLEPSZY
Klan HANZA
[HNZ]
PUNKTY 172301594
Miejsce w rankingu 11 [ ZNAJDŹ ]
Data dołączenia 2016-10-04 19:31:29
Ostatnie logowanie 2017-03-11 17:28:27


gość gra niecale pol roku
11 na liscie

mozna ? mozna

28

Saturday, 11.03.2017, 19:17

Ty nie wiesz co Ty piszesz to tylko punkty w 2 i 3 epoce gdzie porzuconych farm multum to nie problem piąć się w rankingu chyba że komuś o to tylko chodzi ale sorry zapomniałem Ty masz zawsze rację

29

Sunday, 12.03.2017, 00:00

i po co jestes zlosliwy?
podbudowujesz sie w ten sposob?


nawet jak jest mnóstwo wiosek z surowcami to jakoś trzeba to wynosic

szacun dla goscia bo zanim przejalem to konto probowalem robic to co on
wiec potrafie docenic ze poszlo mu duzo lepiej...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Sunday, 12.03.2017, 13:37

Nie wiem jak mozna swoje konto przejac :rotfl: bo widze ze obiwiazki forumowe tez przejales po sobie ! :rotfl:
No powiem ci jerzys ze ja tez tak sobie gralem i po pol roku mialem drugie miejsce rankingowe zaraz za Waldano i bylem tylko w drugiej epoce, wiec nie wiem czym sie tak podniecasz??
Bilbo nie ma co z nimi dyskutowac to bc i jerzys i tylko pod siebie ta gre by robili...

31

Sunday, 12.03.2017, 13:55

jest wiele rzeczy w RL i TE których nie wiesz , nie rozumiesz ...
czas się chyba w końcu do tego przyzwyczaic ?

Podobne wątki