You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Wednesday, March 15th 2017, 4:14pm

hahahahahah kłamco ,oszuście w czasie gdy nie miałeś wojska (chyba nie muszę ci tłumaczyć ile trwa odbudowa +3k servo) zdobywałeś doświadczenie po ile sługusy z bc ci dawali po 500lasek ?ile razy dziennie 20 -40
twoja praca polega na czekaniu na exp z ustawek i wystawianiu krzemy na rynku hahahahahaha
ja mam coś zgłaszać ? za kogo mnie bierzesz "bydlaku" hamuj trochę,takie teksty to do swoich koleżków a nie do mnie
nie odpowiadasz, mataczysz jesteś zwykłym marnym oszustem bez zasad i honoru mam cie w głębokim poważaniu chamie
mało mnie obchodzi o co administracja zapyta takie coś jak ty
byleś, jesteś i zostaniesz świnia ujawniającą prywatne wiadomości

i ty to zgłoś "bydlaku " do administracji ja swoje sprawy załatwiam sama nie potrzebuje do tego pomocy innych
pamietaj dział skarg "bydlaku"


Bardzo prosze administracje o przyjrzenie sie wypowiedziom tej pani
nawet ZNP nie usprawiedliwia tego co ten gracz wypisuje...

42

Wednesday, March 15th 2017, 4:30pm

żonie to swojej powiedz oszuście

43

Wednesday, March 15th 2017, 4:54pm

i ty to zgłoś "bydlaku " do administracji ja swoje sprawy załatwiam sama nie potrzebuje do tego pomocy innych
pamietaj dział skarg "bydlaku"



mówisz i masz - zgłoszone.

44

Wednesday, March 15th 2017, 5:11pm

dziękuję pięknie oszuście:)
zapomniałeś o handlu na rynku ,dodaj to bez tego nie będzie pełnej wiedzy w temacie twoich przekrętów,a może masz coś do ukrycia:)

This post has been edited 2 times, last edit by "Jagna" (Mar 15th 2017, 5:17pm)


45

Wednesday, March 15th 2017, 5:17pm

zamiast dziekować zrób coś innego: przestań obrażać ludzi
to co robisz jest chore

46

Wednesday, March 15th 2017, 5:18pm

staram sie obrazić ciebie nie mam innej broni żeby odpłacić ci za te świństwa które mi zrobiłeś :(

47

Thursday, March 16th 2017, 10:01am

Na uspokojenie emocji:

Jagna, ostrzeżenie za obrazę innego użytkownika.

Uprzejmie proszę o dyskusję pozbawioną osobistych wycieczek.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


48

Saturday, March 18th 2017, 12:04pm

Zgodnie z informacją jaka jest w grze zostaną skasowane armię poniższych graczy, które nadużywały mechanizmu ochrony przed nadmiernym niszczeniem graczy przy użyciu nalotów:

T1:
Rafix (3 armie)
darek72 (1 armia)

T2:
Brak takich przypadków.

EDIT:
Armie dopiero zostaną skasowane.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (Mar 18th 2017, 5:06pm)


49

Monday, March 20th 2017, 9:24am

:-)

This post has been edited 1 times, last edit by "baalzamon" (Mar 20th 2017, 9:36am)


50

Friday, March 24th 2017, 11:25am

KruczoCzarny, dziękuję za interwemcję.
Osobiście uważam, że baalzamon też powinien dostać ostrzeżenie. Nie był tak dosłowny jak Jagna, ale też Ją obrażał i prowokował.

I to samo dzieje się w każdym nowym temacie.
Jagna, baalzamon i Spiryt35 - proszę, byście swoje osobiste konflikty rozwiązali poza Forum i wypowiadali się w temacie i w swoim imieniu. Nie szanujecie się nawzajem, ale proszę szanujcie innych.


Wracając do tematu, jeśli sytuacje jakie baalzamon opisał w pierwszej odpowiedzi są możliwe, to jestem za tym, by wprowadzi dezercję zasugerowaną przez Aleksosa.
Dezerterował by ten sam procent każdego typu jednostek liczony w stosunku do surowca, którego niedostatek jest największy - na przykład:
- wydobycie żelaza pozwala utrzymać 13% wojska, złota 17%, krzemu 14%
- niedostatek żelaza jest największy więc 87% każdego typu jednostek dezerteruje.

51

Friday, March 24th 2017, 11:41am

A Ty co Psysiu, recenzent?
Ktoś Ciebie pytał o zdanie?

ja się na Jagne w ogole nie gniewam i nie sadze zeby dostala ostrzezenie za rozmowe ze mną
obrazala innego uzytkownika

A Twoja wypowiedz w ogole jest spozniona bo temat zostal dawno temu zakonczony
a oceniając pomysl - bezsensowny - za duzo roboty zeby to "oprogramowac"

Similar threads