Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 14.10.2017, 21:00

ty nawet nie zasługujesz na odpowiedz, miałeś bana za multikonto został cofnięty po paru latach , nie masz żadnego moralnego prawa do tego by oskarżać innych jedyna odpowiedz na jaką mnie stać w stosunku do takiej kreatury gracza jak ty to WAL SIĘ oszuście piszę to z uczuciem wielkiej pogardy dla ciebie

do baalzamona jesteś,byłeś ,będziesz oszustem a na dodatek jesteś świnią ujawniającą korespondencję priv osobą trzecim WAL SIĘ piszę to z uczuciem wielkiej pogardy dla ciebie



Jagna musisz brac wiecej tych pigułek...
duzo wiecej

22

Saturday, 14.10.2017, 21:23

Jagna już się tak nie irytuj - Bob Budowniczy niebawem , odrobicie straty :)

23

Saturday, 14.10.2017, 21:44

ja o zupie ty o dupie :) mało mnie obchodzi Bob i odbudowa ,rady zostaw dla siebie albo wybierz adresata zainteresowanego tego typu radami,
ty tak zawsze masz ,że jak ci plują w twarz to mówisz że deszcz pada :rotfl: prostata w porządku :?: bo na głowę to baalzamon ma pigułki zgłoś się do niego :)

24

Sunday, 15.10.2017, 00:42

Ale czy zabronione jest by ktos komus mieso wysylal? jesli tak to przepraszam jesli nie to po co ta gadka...

25

Sunday, 15.10.2017, 02:16

Ale czy zabronione jest by ktos komus mieso wysylal? jesli tak to przepraszam jesli nie to po co ta gadka...
Coś przytoczę :D

IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.

Push/pull to:

notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

26

Sunday, 15.10.2017, 03:36

to kawałek regulaminu gry ,który jest zapisem martwym,nikt Ci nie udowodni tego jak będziesz po ataku/obronie kasował raporty baalzamon dobrze o tym wie dlatego zgłaszał to do sprawdzenia administracji i dzisiaj apelował o kontrolę tak cwaniakuje głupek to nie jedyna rzecz w grze która wykorzystuje ten b............dla swoich celów

27

Sunday, 15.10.2017, 18:16

Droga administracjo.

Czy można wprowadzić do gry dodatkowy element.
np. że gracz ma swoja liste "sojuszników" automatycznie aktualizowaną przez grę.
np. przebywanie w jednym klanie oznacza ze jego czlonkowie są na swoich listach "sojuszniczych"
oraz wprowadzenie zasady ze sojuszników nie można oblegać ani atakować przez powiedzmy tydzień od ustania "sojusznikowania"

oznacza to ze jeśli gracz X był wklanie Y
to po wyjściu z tego klanu nie może atakować ani oblegać (i wzajemnie) nikogo kto był w klanie Y w chwili jego wyjścia przez tydzień

zapobiegnie to oszustwom powszechnym w klanie zuli oraz , zgodnie z fantazją jednej kobity , w innych klanach

taki mechanizm wydaje się sprawiedliwy

Dodatkowo:
wprowadzenie zasady że gracz którego głowny heros ORAZ heros zainteresowany muszę nie mieć minusa aby mogli latac z bombami
z tej zasady z pewnością zule by się ucieszyli, wiec pewnie poprą

28

Sunday, 15.10.2017, 19:02

jakoś szybko b............ zmieniasz zdanie prosisz o kontrole teraz zmiany jesteś b,,,,,,,,do n potęgi,dla ciebie specjalnie WAL SIĘ :) oszuście,mam nadzieję ,że dzięki takiej kreaturze jak ty gra się skończy dość szybko i jak gównem byłeś tak i nim zostaniesz na koniec :)

29

Sunday, 15.10.2017, 23:33

najwazniejsza rzecz:


drodzy gracze, to bardzo ciekawe na co Jagna zwróciła uwage
jest gracz którego jeden heros w ciągu 10 miesiecy zyskal 10 000 000 !!!!!!

spojrzcie na ranking bohaterów !!!
w ciągu 10 miesiecy rafixa glowny zdobyl więcej doswiadczenia niż wszyscy inni* herosi zdobyli przez całą grę !!! grając od 8 ? 10 lat ?



którą Jagna raczyła przypomnieć

w ciągu 10 miesiecy JEDEN heros z 7 jednego gracza zyskał wiecej niz 99,9% herosów serwera (minus 3) zyskało przez +- 10 lat gry
NIESAMOWITE

oczywiście ze admini mogą to sprawdzic
ale czy im sie chce ???

30

Monday, 16.10.2017, 01:33

jak zwykle b........... posługuje się metodą manipulowania faktami ,nie mam go spisanego od początku roku ale mam od dn.07.05 br do dnia dzisiejszego 16.10 br 3060000 przyrostu expy na głównym hero do tego dodajemy 5x złom w tym samym czasie +/- da nam to 3200000 expy przyrostu expy na głównym hero w czasie 5 miesięcy
przyjmując to za wskaźnik wzrostu głównego hero baalzamona mamy 640000 na miesiąc do tego trzeba dodać komentarz biorąc pod uwagę że w wyżej podanym czasie bez wojska w głównej armii był ok 3 miesiące (nie wykonywał żadnych ataków powodem była odbudowa wojska) to skąd ten przyrost expy ? ciekawe cuda ,cudeńka bez wojska a 6400000 miesięcznie średnio wpada ,
biorąc to wszystko pod uwagę można stwierdzić ze 100% pewnością ,że bez złomów baalzamon zostawiłby daleko w tyle Rafixa
rachunek jest prosty baalzamon wyciąga miesięcznie ponad 1000000 expy na głównym hero bez złomów jego armii bez paczek z minimum 7 kont tego nie zrobi ,po za tym kto mu daje widza ci co się interesują cudownym ogarnianiem gry przez b.............
PS
b............... to nie baalzamon :)

31

Monday, 16.10.2017, 09:51

6400000 miesięcznie średnio wpada ,


cos ty na lekcjach matematyki robiła ???

jagna, nie musze się przed tobą tlumaczyc
nie musisz mi wierzyc

tak sie sklada ze nie dostaje regularnych paczek z ekspem
admini jak sprawdzą to zrozumieją i przyznają racje
po prostu
zresztą widzialaś rotacje w BC ? prawie na zerowym poziomie
nie to co uz zuli

ale co ja robie , jak to robie: wybacz, nie twoj zas... interes

32

Monday, 16.10.2017, 11:02

jedno zero mi się dodało, oczywiście winno być 640000 :) co w tym wszystkim jest najciekawsze ? a to ,ze traktujesz wszystkich jak debili, idiotów graczy nie mających pojęcia o co chodzi, informuje cię oszuście ,że ci co graja nawet parę miesięcy potrafią liczyć ,nie mówiąc już o tych co siedzą tu 8 lat, po tych swoich wypocinach o tym jakie to ty jesteś cudowne dziecko TE , czego to ty nie potrafisz dokonać , jak to ogarniasz lepiej od innych w oczach normalnego gracza wychodzisz na kretyna ,na przekręta ,oszusta :)
niestety musisz głupku zrozumieć prostą prawdę każdy z nas buduje, każdy z nas zdobywa exp i twoje pier..... za przeproszeniem o tym ,że można tak jak ty zgodnie z regułami to robić,że ty nigdy nic itd jest ośmieszające cię, na taki bajer możesz brać kioskowych pijaczków którym stawiasz kolejny kufel piwa,moja rada zamknij pysk w tym temacie oszuście :(
co do tego kto to miałby sprawdzić i jak to po raz kolejny ,wprowadzasz czytających w błąd nie da się tego sprawdzić, czy rotacja jest do sprawdzenia nie wiem ,ale tu nie chodzi o rotacje w klanie ty paczki otrzymujesz od nie Klanowiczów tylko od ludków u których chowasz wioski ,ile jest tych kont ? nie liczyłam ale liczba ich rośnie lawinowo jedne z ostatnich to Lord Victor i Gofast pisze z pamięci więc mogłam w nickach zrobić jakiś błąd moja 2 rada w tym temacie tez zamknij pysk oszuście :(
i informuję cie że nie interesuje mnie twój zasrany interes :rotfl:

33

Monday, 16.10.2017, 11:23

ja wiem swoje
moj klan wie swoje
rozwoj mojego herosa nie pochodzi z doswiadczenia z ustawek. ani z ataków na sojuszników


ale skoro tak uwazasz to poprzyj moj pomysł poniżej, przeciez wtedy takie "akcje" będą bardzo utrudnione !
zrób coś dobrego dla TE a nie się tylko zapluwasz.



Czy można wprowadzić do gry dodatkowy element.
np. że gracz ma swoja liste "sojuszników" automatycznie aktualizowaną przez grę.
np. przebywanie w jednym klanie oznacza ze jego czlonkowie są na swoich listach "sojuszniczych"
oraz wprowadzenie zasady ze sojuszników nie można oblegać ani atakować przez powiedzmy tydzień od ustania "sojusznikowania"

oznacza to ze jeśli gracz X był wklanie Y
to po wyjściu z tego klanu nie może atakować ani oblegać (i wzajemnie) nikogo kto był w klanie Y w chwili jego wyjścia przez tydzień

zapobiegnie to oszustwom powszechnym w klanie zuli oraz , zgodnie z fantazją jednej kobity , w innych klanach

taki mechanizm wydaje się sprawiedliwy

Dodatkowo:
wprowadzenie zasady że gracz którego głowny heros ORAZ heros zainteresowany muszę nie mieć minusa aby mogli latac z bombami
z tej zasady z pewnością zule by się ucieszyli, wiec pewnie poprą

34

Monday, 16.10.2017, 14:57

nie poprę tego rozwiązania z 3 powodów :
1-administracja- nie mam ochoty o nic prosić Konrada nie dorósł do tego by być administratorem,przypomnę tylko ostatni jego numer:
poprosiliśmy go w imieniu dużej grupy grających o zmiany w zbrojowni ,poparcie było 100% grających ,odpowiedz Konrada była o dziwo szybka i korzystna dla nas,podał czas wprowadzenia zmian koniec kwietnia-maj potem cisza nie raczył odpisywać ,aż wreszcie termin przesunął na jak się nie mylę lipiec,dalej cisza brak odpowiedzi,następnie odpowiedz w stylu sranie po ścianie i na sam koniec zastąpił Konrada właściciel Suhi informując nas ,że nie będzie zmian bo szukają programisty na BW i w związku z tym TE nie dostanie obiecanej zmiany prawdę mówiąc to gówno mnie BW obchodzi ja gram na TE więc tłumaczenie przez Sushiego Konrada było szczytem arogancji administracji
tak bardzo olali TE ,że zapomnieli że wczoraj 15.10 minęło 10 lat od startu gry WSTYD ,WSTYD
2-twoja osoba-piszesz do mnie zrób coś dobrego dla gry robię od kilku lat wspierając ja swoimi wpłatami na premke gówno z tego mam ale płacę ja gry nie niszczę ty ja niszczysz po raz kolejny od 3 dni,myślę ze to po raz ostatni ja i inni nie odpuszcza teraz, więc gra straci jakikolwiek sens sporo osób po prostu odejdzie dzięki twojej osobie
3- nie uważam ,żeby to rozwiązanie cokolwiek zmieniło,a i moje zdanie na temat wymian między graczami expy jest na tak ,jeżeli ktoś ma ochotę budować wojsko , pilnować je i potem wymienia je z drugim graczem 1;1 to nie widzę w tym nic złego,

35

Monday, 16.10.2017, 15:06

co ty pierdzilisz, jaką gre ja niszcze ?

nie robie nalotów i bylem temu przeciwny
nie zrobilem ci zadnego nalotu a dostalem juz dwa od Ciebie

wez moze jednak bierz MNIEJ tych malych pigułek, bo Ci sie fantazja wali z rzeczywistoscia...

EDIT
ale zeby była jasność: nie mowie Ci zebys robiła to nie robiła tamto w grze
rob se co chcesz
wisi mi to

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (16.10.2017, 15:20)


36

Monday, 16.10.2017, 16:01

to co robisz w grze uważam za chore ,wiele rozmawialiśmy na priv gdy temat nie dotyczył gry byleś zupełnie innym człowiekiem odnosiło się wrażenie ,że jesteś inteligentny,masz spora wiedzę ,ciekawe zainteresowania aniołek po prostu do cycka tylko przyłożyć,gra to szaleniec ,głupek traktujący wszystkich z góry,nie liczy się nic tylko jego zdanie,nie liczy się nic tylko jego korzyść,potrafiący zrobić każde świństwo,wykorzystujący graczy,wykorzystujący luki w grze ale tylko do czasu jak on to robi jak zaczyna to samo robić grupa graczy to koniec to jest złe i tak można mnożyć
pytasz co niszczysz jaka grę, TE odpowiadam ,mnie nic takiego nie zrobisz ani ty ani inni,tobie tez nic przynajmniej na razie nikt nie zrobi wioski pochowałeś na BIO są sprawdziłam, u przyjaciół śmieszne prawda , sławek,kamil ,borghi,hubert,zrobili sobie zabawę której to ty byleś jak piszesz przeciwny to co ty k......słup jesteś czy przywódca ?
sławek,kamil tu można jeszcze dyskutować lekko nie maja w grze, ale taki kamil to nie kamil właściciel tylko ktoś kto nie potrafi pilnować wojska,sławek lekko nie ma z Rafixem ale sam się prosił o ataki ma to na profilu obaj stracili wioski po oblach tak jak napisałam i uważam z twojej winy, dlaczego po twoim złomie nie wzieli ochronek
bo k.....im sie nie chciało i dlaczego nie próbowali odbijać wiosek tylko je bombią to jest głupota i rozpacz jak ktoś kto wioskę stawiał od zera bombi ją a nie odbija,
naloty huberta nie rozumiem tam też nie gra właściciel na mnie proszę bardzo na innych w jakim celu tez nie pilnuje swoich wojsk może dlatego bombi nie wiem
no i borghi jak wrócił od razu nazwał wioski za obla będą naloty czy coś w podobnym stylu ,nikt go nie ruszał pobudował sie i k.....co pokazał po co tu jest debil na max
ale wszyscy oni maja swojego guru ,który pokazał im cele i to jestes ty bo naloty sa ustawione pod ciebie, ty kierujesz ta akcją pokazujesz jak bronic bombek i wsi wyznaczasz cele to niszczenie ma tylko 1 cel ułatwić tobie top1 i to jest chore bo niszczysz z nimi grę wioske zabrana można odbić zbombioną 500 bombek nie ma co odbudowywać, tak akcja została przygotowana przez ciebie z całą premedytacja pochowaliście wsie na siłę złoto porobiliście w głównych nawet nie zawiadomiłeś żuli że porozumienie o nie bombieniu własnie wygasło po cichu w nocy jak szwaby napadły na Polske tak wy na żuli gratuluje
ty nalotów nie robisz bo po co Hitler tez nie walczył na froncie tylko wydawał rozkazy oczywiście nie porównuje cie do niego ale takie dość głupie skojarzenie mi sie nasunęło te naloty zniszczą grę przypomnisz sobie kiedyś te słowa

37

Monday, 16.10.2017, 16:38

o matko, o boska
poddałem się po 2gim zdaniu

ktos doczytał ?
jakies streszczenie?
tłumaczenie na polski ?

38

Monday, 16.10.2017, 16:55

musisz jakoś sobie z tym poradzić pisałam na szybko bo bydlakowi musiałam obiad podać :(

39

Monday, 16.10.2017, 17:02

Jagna, pozdrawiam Ciebie serdecznie
3maj się