Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 07.11.2017, 10:58

zmiany 1.3.1

Nie podoba mi się to, że jednostki podczas szpiegowania nie giną. Ok. wiem czemu to wprowadzono, tracenie całej armii przez omyłkowe wysłanie na skan to nic fajnego, ale powinno się też coś zrobić ze szpiegowaniem osadnikami, bo teraz dużo łatwiej ktoś, kto chce zablokować kasowanie lotki, będzie mógł to robić.
Jesli szpiedzy umierali, to czasem sie udawało skasować wieś i mieć 24h spokoju.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 07.11.2017, 11:43

Akurat to jest dobre ze jednostki nie padna podczas szpiegowania...bo ostatnio puscilem przez przypadak szpiega zamiast ataku i wrocilo mi 100 sztuk i cala armia poszla do piachu....


Najlepiej niech zrobia szpiega 5 minut dla kazdej odleglosci i bedzie dobrze...


A poza tym nic ciekawego nie wprowadzili....dodatkowe 10 zestawow ma rozruszac gre ?

3

Tuesday, 07.11.2017, 13:58

Bugi

Witam,

Tak na szybko co zauwazylem (T1):
1. nowe sloty (11-20) na zestawy sa widoczne ale nie da sie ich zapisac
2. opcja "Automatycznie powróć do domu po oddaniu" przy "Zmien wioske" jest niemozliwa do zaznaczenia

Pozdrawiam

4

Wednesday, 08.11.2017, 06:58

W tej grze nie wiele już można sknocić ( czyt. poprawić ) :rotfl: . Zgadzam się z graczem Spiryt35, wprowadzić system szpiegowania 5 min. Nie utrudniajcie zabawy tym graczom co mają jeszcze zapał aby bawić się w TE . Natomiast czemu mają służyć dodatkowe sloty na zapisywanie zestawu broni to nijak nie mogę pojąć :) , gdyby powiększono ilość wiosek dla gracza miało by to sens , bo i ilość herosów by się zmieniła , a tak moim zdaniem mija się z celem . Dodać opcję handlu wewnątrz klanowego i/lub zbrojownię klanową . Zrobić może w końcu przewijany ekwipunek a nie cztery zakładki , i tak na koniec . Założyć spodnie herosowi bo bieganie w samych majtkach w zbroi to jakieś głupie to :rotfl: .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "One_Man" (08.11.2017, 07:28)


Podobne wątki