You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, October 31st 2017, 9:44pm

problem z gra

wywala mnie jak wchodzę na ostatnią wiochę dzieje sie tak za każdym razem na telefonie jak i na kompie

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

2

Thursday, November 2nd 2017, 8:07am

Problem był powodowany przez jedno z zaklęć w rozgrywanej walce. Sprawdź teraz - nie powinno już wylogowywać z gry.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, November 3rd 2017, 1:46am

A MI CO CHWILE WYSKAKUJE

Połączenie nie jest bezpieczne

Właściciel witryny t2.czaswojny.interia.pl niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji.


WNERWIA MNIE TO BO MAM TO BARDZO CZESTO TO COS U MNIE NIE TAK CZY U WAS?

4

Sunday, November 5th 2017, 10:12pm

to samo co TomekBack przy kazdym logowaniu

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

5

Tuesday, November 7th 2017, 8:09am

Dzięki za zgłoszenie. To bardzo dziwne co piszecie - zachowanie przeglądarki jest takie, jakby przeglądarka przekierowywała was na https, choć nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, by gra wymusiła takie przekierowanie.
Proszę o wklejenie całości pasku adresu w momencie, gdy na ekranie pojawia się problem, ew o zrobienie screena.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

7

Tuesday, November 7th 2017, 1:02pm

TomekBack, na którym ekranie byłeś wcześniej i co na nim kliknąłeś?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Wednesday, November 8th 2017, 8:58am

Roznie to bywa, ale akurat w tej sytuacji bylem na stronie armii a chcialem wejsc na klan.

https://t2.czaswojny.interia.pl/?a=map&cx=184&cy=222

masakra
Parodia nie moge wyslac wojska do stolicy bo caly czas wyskakuje


Jeszcze jedno glownie dzieje mi sie to na T2 na T1 chyba nigdy

This post has been edited 3 times, last edit by "TomekBack" (Nov 8th 2017, 10:49pm)