Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Friday, 08.12.2017, 20:45

tez na t3 czekam ....

82

Thursday, 11.01.2018, 09:41

Zabrać człowiekowi inicjatywę, a pozostawić szarżę

Wtedy nie będzie zawsze wykonywał pierwszego ruchu i stanie się bohaterem względnie wyrównanym nawet na wyższym poziomie.
Szarża + inicjatywa (pierwsze uderzenie z modyfikatorem ataku to zabójcze połączenie) - eliminując inicjatywę sprawiamy że człowiek staje się mniej groźny, ale wciąż będzie miał szanse w walce. Aby człowiek nie był całkiem bezbronny dać mu 10% szans na szarżę na starcie przy 50% modyfikatora ataku.

83

Thursday, 11.01.2018, 14:16

Całkowicie bezsensowny pomysł.

szarza jest LOSOWA

a DEMON czarny aniol swoje bonusy mają ZAWSZE
a podobny poziom szarzy mogą mieć przedmiotami a w druga strone BRAK przedmiotów

wielokrotnie wracałem w worku atakując silniejszym człowiekiem bo szarze mi nie wpadały a wrogowi tak.
czarny i demon z szarzą wymiatają

bez szarzy czlowiek mimo kompletu YRDow czarnemu z kompletem YRDów nie zabije NIKOGO
mimo wczesniejszej inicjatywy

dodatkowo skad pomysł ze Ci 4 herosi mają byc porownywalni?
uwazasz ze czlowiek ma lepiej = graj czlowiekiem
zobaczymy jak na początku gry bedziesz nim lokacje zaliczał.


koszmar, ledwo ktoś gre ogarnia a zdecydowanym tonem "zmiencie to, zmiencie tamto"
trochę pokory.

"wiem że nic nie wiem"

84

Thursday, 11.01.2018, 14:58

Pech chciał, że człowiek na T1 był moim pierwszym bohaterem. Zacząłem grę gdzieś w 2008 roku w listopadzie. I wiem, że inicjatywa połączona z szarżą daje mocnego kopa. Drugim bohem był nieumarły, trzeci demon, a czwarty anioł.

Po jakimś czasie przestałem grać i zniknąłem z gry. Wróciłem i gram - choć nie wiem na jak długo. Wciąż uważam, że człowiek jest nie zbalansowany do reszty bohaterów. Można dać człowiekowi więcej inicjatywy, a zlikwidować u niego szarżę, ale wtedy straci trochę na losowości w końcu inicjatywa da mu szansę na podwójny atak może i potrójny jakby dobrze zwiększać jej ilość. Robiłem kiedyś obliczenia i wiem że człowiek zaczyna być z czasem problematyczny dla pozostałych ras.

Wg. Obliczeń przynajmniej anioł miałby szansę przetrwać szarżę człowieka przez więcej niż jedną rundę poniżej 31 poziomu bohatera i to przy samej husarii. Inaczej od 31 poziom każdy husar (człowieka) vs husar (anioł) = 1 runda (przy podwójnym ataku - inaczej 2 rundy i anioła nie ma) i może nie być co zbierać z armii anioła.
od 7 poziomu każda halka (człowieka) vs halka (anioł) = 1 runda (przy podwójnym ataku - inaczej 2 rundy i anioła nie ma) i może nie być co zbierać z armii anioła. Przy takiej samej liczności armii oczywiście.

Przy halkach człowiek już na 7 poziomie ma szansę zmieść całą armię złożoną z halek anioła.

Człowiek vs Anioł (prawie zawsze wygra człowiek - dzięki inicjatywie, bez inicjatywy anioł miałby szansę na remis w 3 rundach)

Albo zamiast poprawek można by było dać jakiś 2-3 nowych bohaterów, którzy zbudowaliby jaką rownowagę.

Uwaga! Robiłem obliczenia jedynie z samych bonusów samego bohatera, bez uwzględnienia bonusów z przedmiotów!

A może masz rację po co to ruszać, w końcu i tak ta gra ledwo dyszy. T1 i T2 niech będą bez zmian.
ALE JAKBY miało być T3 to niech to lepiej zbalansują, aby w grze nie było 80% człowieka vs reszta bohaterów.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Metody_2" (11.01.2018, 15:11)


85

Thursday, 11.01.2018, 15:12

można grać latami i nie wyciągać wniosków

ja zaczałem grac , przeczytałem opisy i natychmiast uznałem że chce czlowieka.
i mialem zdziwienie dlaczego lokacji nie jestem w stanie zaliczać
demony anioly czarnuch szły jak burza

jak wkońcu wpadł kobalt było lepiej.


bonusy z przedmiotów wszystko zmieniają
inaczej jest na początku (1-10 lvl bez itemów)
inaczej ze srednimy itemami
inaczej z kompletem yrdów i poziomami 60+

wiec próba zbilansowania nie ma sensu z zalozenia

i przede wszystkim PO CO?
związek zawodowy aniołów ma pretensje ze ludzie walą pierwsi ?

każdy gracz ma wybór. herosi nie są przydzielani losowo.

ja pamietam próby oblegu wsi w 4e, gdzie siedziała armia z czarnym, z dobrymi itemami i duzymi murami
tylko szarza zadawała ponad 10 obrazen, i to niewiele

kazda rasa ma swoje zalety, trzeba rozumu zeby je wydobyć
albo grac czlowiekiem. a nie na siłe zrównywać szanse.

np. aniol i demon jako jedyni założą top bron białą (wym 25 białej)
czlowiek nie jest w stanie IMO


dodatkowo:
szarza kończy sie na 50 %
a bonusy aniola i reszty idą dalej

więc dla 90+ bedzie jeszcze inaczej

wiec prosba: nie grzebmy w tym, nie ma sensu

86

Thursday, 11.01.2018, 15:14

ALE JAKBY miało być T3 to niech to lepiej zbalansują, aby w grze nie było 80% człowieka vs reszta bohaterów.


ale po co ?

niech bedzie 100 % czlowieków jesli wszyscy idą na łatwiznę...

poza tym nie uwazam ze czlowiek jest przerosnięty
sama inicjatywa spowoduje ze będą sytuacje ze czlowiek NIE BEDZIE MIAL SZANS wygrac przy podobnych siłach
inicjatywa nie zadaje obrazen

87

Friday, 12.01.2018, 00:27

Pech chcial, ze admini maja TE gleboko w dupie. Tak gleboko ze nawet sobie nie zdaja sprawy z jego istnienia :P
W zwiazku z tym, absolutnie nie ma co sie spodziewac T3. Zmian w hero-ludziu na szczescie tez nie.
Baa! jakicholwiek zmian nie ma co wyczekiwac!
I cale szczescie, nie wszyscy widza jak bardzo wiele dmg daje wysokie ini :P

88

Friday, 12.01.2018, 10:57

prosze przykład, jak bardzo to ini nic nie daje jak nie ma szarzy...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c3728f7264

bez szarzy mimo znacznej przewagi pod kazdym względem, czlowiek wraca w worku

89

Friday, 12.01.2018, 19:34

gdyby tak było to byś nie atakował tego bunkierka,byleś pewien że wejdzie ci szarża, twoje pieski pewnie wcześniej ci ją ustawiały :)
jak zwykle wie wszystko b.....najlepiej gra 1,5 roku za jerzysa a pamięta co było 4 lata temu oszust jerzys=baalzamon :)
jak widzę najlepiej wychodzi ci kablowanie :) wstyd, stary a głupi, jak małolat się zachowujesz oszuście,skończ tu grać bo przynosisz obciach koleżką ,którym stawiasz piwo,nawet menel nie jest w stanie spokojnie czytać tych głupot co wypisujesz


nie pozdrawiam Aga

90

Friday, 12.01.2018, 19:44

gdyby tak było to byś nie atakował tego bunkierka,byleś pewien że wejdzie ci szarża, twoje pieski pewnie wcześniej ci ją ustawiały
jak zwykle wie wszystko b.....najlepiej gra 1,5 roku za jerzysa a pamięta co było 4 lata temu oszust jerzys=baalzamon
jak widzę najlepiej wychodzi ci kablowanie wstyd, stary a głupi, jak małolat się zachowujesz oszuście,skończ tu grać bo przynosisz obciach koleżką ,którym stawiasz piwo,nawet menel nie jest w stanie spokojnie czytać tych głupot co wypisujesz
nie pozdrawiam Aga


te wymienione "twoje pieski" to administracja TE ?
którz inny nawet teoretycznie mógłby wcześniej szarze ustawić ... ?
no to się nie popisali jak widać


A tłumaczyć się nie muszę nikomu poza administracją (jak zapyta), nie Twój zasr... interes jak długo gram na tym koncie ani kim jestem.
ciekawostka:
w notatkach konta jest link do arkusza google. z wszystkimi (podejrzewam) zapisanymy raportami (to znaczy linki) w grze, od początku jej trwania
z komentarzem, datami, itp.
zresztą nie tylko z tego konta, obce raporty też są, sam wklejam co ciekawsze.


Ty tak nie robisz ? wydawało mi się to oczywiste.
ale jak widać roznie z ogarnięciem gry, zwłaszcza przez tych co najczęściej innych obrażają.

no ale każdy robi co lubi i do czego ma "kwalifikacje".

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (12.01.2018, 19:50)


91

Saturday, 13.01.2018, 00:15

pisząc poprzedni post nie spodziewałam się,ze odpiszesz :)
pieski to twoje multikonta przed każdym atakiem ustawiają ci szarże (nie wiesz jak to się robi :) ),administracja nie ingeruje w grę,chyba ,skąd pomysł,ze to administracja ustawia szarże ? nie mam pojęcia ,skąd przypuszczenie ,że "pieski" to administratorzy i dla takiego czegoś jak ty mają coś robić :?: nie mam pojęcia :rotfl: kiedyś ci pisałam,że mało mnie obchodzi twój i do tego zasrany interes :rotfl: pamiętaj o tym na przyszłość :)
kim jesteś :?: na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam , dla mnie jesteś świnią ujawniającą prywatną korespondencję , dla mnie jesteś oszustem zmieniającym nicki i podszywającym się pod inne osoby w celu wyciągnięcia informacji i wykorzystywania ich dla szkody innych
jestem tego ofiarą, to przez ujawnienie przez ciebie informacji z prywatnej rozmowy ze mną,miałam poważne problemy w realu,po tym wszystkim ponoć oddałeś konto
a na prawdę zmieniłeś nick i dalej próbowałeś wyciągać ze mnie informacje, po co :?: w jakim celu :?: kłamiesz ,oszukujesz sprawia ci przyjemność jak zrobisz komuś krzywdę :?: tak nie postępuje normalny człowiek ,tak postępuje sadysta
co do wklejania raportów ,rozmów itp. nie nie robię tak nie archiwizuje niczego,ta gra jest dla mnie zabawą,nie mam skłonności sadystycznych tak jak ty
dzięki takim świnią jak ty ta gra już mniej bawi,mam tylko nadzieję,ze odpowiesz za wszystkie świństwa ,które zrobiłeś ludziom ,
nie znam drugiej takiej gry w ,której jedna osoba wyrządziłaby tyle zła co ty tu zrobiłeś


nie pozdrawiam Aga

92

Saturday, 13.01.2018, 10:55

nie zycze sobie zebys oskarzala mnie o rzeczy ktorych nie zrobiłem
to podchodzi pod paragraf

93

Saturday, 13.01.2018, 15:45

koncert życzeń w telewizji publicznej
jeżeli chodzi o paragrafy od tego są sądy (wolne sądy,nie sądy pis)złóż oszuście pozew przeciwko mnie,a wtedy okaże się kto miał racje,szybciej załatwiła by to administracja,ale tam nie wiadomo do kogo wysłać zapytanie i czy kiedykolwiek otrzyma się odpowiedz,
do czasu udowodnienia swojej niewinności w temacie ujawniania prywatnej korespondencji ty jesteś temu winien jerzysie vel baalzamonie

nie pozdrawiam Aga

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Saturday, 13.01.2018, 23:21

Najlepiej zróbcie sobie posta swojego do przegadywania sie....bo to jest nudne już....w każdym poście czytać te wasze przegadywania....najlepiej umówcie się na kawe lub drinka i tam sobie pogadacie :rotfl:

95

Saturday, 13.01.2018, 23:22

albo najlepiej jagna pisz mi na priw !!!!
:-)
i spokój

96

Sunday, 14.01.2018, 05:17

Spiryt po primo zabieram głos w sprawach kiedy ten oszust próbuje wam wmawiać ,że jest najmądrzejszy i wszystko co jemu pasuje ma pasować wam,,każdy pomysł nie jego jest gówno wart to jego naczelna zasada,każdy dyskutujący z nim wymięka po 2 postach,a to coś zadowolone robi swoje to znaczy z was idiotów
sekundo jak masz doradzać mi ,żebym umówiła się itd to zachowaj takie rady dla siebie,co innego gdybyś napisał Aga daj mu w pysk itp to nazwała bym to dobrą radą
tercio baalzamon vel jerzys napisałam już do ciebie na PW jak to się kończy można przeczytać w poprzednich postach,każdy kto do tego oszusta pisze musi mieć świadomość,że wszystko co napisze będzie wykorzystane i nie zostanie tajemnicą korespondencji taki to spokój wam wszystkim gwarantuje ten oszust

Pozdrawiam Spiryt
baalzamon wal się

98

Sunday, 14.01.2018, 15:41

Już samo to, że taka "dyskusja", jak ta powyżej (offtopic, używanie sformułowań, delikatnie mówiąc... nieuprzejmych),
jest możliwa i odbywa się to bez reakcji moda (są jacyś?), świadczy o tym, że admini mają TE w poważaniu.

O T3 zapomnijcie. Gra w tej formule nie nadaje się do tego. Skończy się tak samo. Po jakimś czasie zostanie garstka.

Może gdyby spróbować T3 w wersji turniejowej, do czego, tak zawsze uważałem, TE ze swoimi bezkompromisowymi zasadami (oble i naloty) doskonale się nadaje. Taki kilkumiesięczny serwer, gdzie na koniec ktoś go wygrywa i zaczynamy od nowa.
Nawet na pierwszą, próbną edycję nie trzeba by wiele zmian.

Na bazie lokacji, powiększając armie bossów, stworzyć obiekty do pokonywania przez armie klanowe (mechanizm jak w oblegu) w każdej epoce.
Który klan puknie wszystkie, wygrywa, zapisuje się go w annałach a serwer się kończy.
Jedyna konieczna zmiana to utworzenie tych większych lokacji i umocowanie ich w systemie rozgrywki oraz wprowadzenie możliwości odejścia (usunięcia?) założyciela klanu bez konieczności jego rozwiązywania. Wszystko inne bym zostawił na razie jak jest. No może kwestię bobów budowlańców trzeba by rozważyć, czy ma być jak jest, czy powiedzmy do 15lvlu żeby trochę przyspieszyć rozgrywkę ale nie przeginać, czy w ogóle go nie włączać.
I chyba takie coś można zrobić stosunkowo niewielkim nakładem czasu, sił i środków, w przeciwieństwie do próby reformowania TE nonstopicznego, tak aby stało się atrakcyjną i grywalną nie tylko dla jej fanatyków, co będzie wymagało ogromu pracy i prawdopodobnie nigdy nie nastąpi.

99

Wednesday, 17.01.2018, 18:34

Podoba mi sie pomysl aby z gry w ogole wyrzucic szarze. :D
dla czlowieka wtedy dodac inc i mysle ze w grze zobaczymy wszystkie rasy boahaterow, nie tylko czlowieka. :thumbsup:
w tej grze nic sie nie liczy procz szarzy. Dlatego kazdy gra czlowiekiem bo jest najsilniejszy i to jest fakt!!!
moja propozycja jest taka, aby na poczatek dac troche wiecej sily dla czlowieka, ale jego sila nie moze rosnac tak mocno po awansie kazdego poziomu. przynajmniej szansa na szarze 2 razy mniejsza przy 60 poziomie :D

czekam na T3 :thumbup:

100

Wednesday, 17.01.2018, 21:32

bez szarz, przy komplecie YRDów, masz remisy. same remisy.

bez szarz jedna armia we wiosce z wysokimi murami jest nie do pokonania
jest bita za 10 a to oznacza ze przewaga 10 do 1 prawdopodobnie nie wystarczy
czyli nie ma oblegów

bez szarz nie istnieje TE : takie sa fakty :-)