Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 06.06.2018, 19:24

oszustwo w biały dzień !!! - admini spółkują z Valhallą....

jak widać po temacie poniżej, zero odpowiedzi pomimo wejść adminów na forum, żenada !!!!

Wstydźcie się, zachowujecie się jak oszuści robiąc w h... takich starych graczy jak ja np. a do tego wspomnę, iż gram nawet dłużej niż Cora, bo od
Data dołączenia 2010-01-14 17:39:12


CZUJĘ SIĘ OSZUKANY!!!!!! PROSZĘ PONOWNIE ZABLOKOWAĆ KONTO CORA!!!!

NIE ZAPŁACĘ ANI GROSZA WIĘCEJ I MYŚLĘ, ŻĘ NIE TYLKO JA JEŚLI TO KONTO NIE ZOSTANIE ZGODNIE Z REGULAMINEM ZABLOKOWANE NA STAŁE!!!!

ENGY

:cursing: :cursing: :cursing:

2

Friday, 08.06.2018, 12:20

Engy
Nie rozumiem po co tak płaczesz, jak grasz na t1 to wiesz ilu tam graczy wróciło do gry po oszustwach multi i jakoś nikt nie robił takiego rabanu jak Ty hehe

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 08.06.2018, 13:16

A nich sobie wracaja.....tylko pytanie dlaczego mu odblokowali konto ktore sobie napakowal i to bardzo duzo....a inni przez to stracili..bo zakladal wypasionym kontem oblezenia i dolaczal do nich armiami z drugiego konta....


Niech mu odblokuja to slabsze konto !!! Niech jakas normalna kara bedzie a nie ze dostal 30 dni i gra sobie na lepszym koncie !!!

4

Saturday, 09.06.2018, 12:10

Adek nie pitol głupot, regulamin jest dla wszystkich a nie dla wybrańców...

a co do napakowania z obu kont MULTI to sobie popatrz na level budynków poniżej:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=06cda3270f


też chcę przyzwolenie na multi na 2 lata w takim układzie... a potem niech mi zostawią konto ENGY a drugie zablokują heh, kpina ..... ;>

5

Wednesday, 20.06.2018, 12:55

Obecnie nie dysponujemy na tyle szczegółowymi logami z na tyle długiego okresu, żeby jednoznacznie potwierdzić pushing. Planujemy dodać logowanie bardziej szczegółowych informacji, które pozwolą nam jednoznacznie stwierdzić, czy do łamania regulaminu doszło, czy nie.

Przepraszamy za zwłokę w odpowiedzi.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Wednesday, 20.06.2018, 18:36

ale przecież tu nie potrzeba logów tylko kalkulatora i chęci...

przeliczcie jak mógł wybudować tyle budynków i kopalń przez ten czas nawet budując na ''ukończ natychmiast'' i ile potrzebowałby do tego materiałów,
od razu widać że pchal surkę z drugiego konta bo nie ma jej skąd znosić w takich ilościach w 6 epoce bo nie ma pustych kont, gdzie obficie można by ja zbierać


wkurzają mnie tylko takie odpowiedzi, wypaczające rzeczywistość, po prostu chcecie żeby cora sobie gral bo to wasz ziomek i tyle...

gram dłużej niż cora, nie siedziałem na urlopie i zawsze budowałem do przodu ale jak zechcecie porównać to kosmos różnica między poziomami a wy jeszcze pozwalacie mu na grę na oszukańczym koncie, to już grube przegięcie i do tego ''nic się nie stało'' jak po meczu z Senegalem

no żesz kur... trzymajcie mnie bo wyjdę z siebie ... 10 lat płacę premke i tak w h...a mnie robicie

proszę w takim układzie o zwrot premium, które opłaciłem wcześniej (przed tą oszukańczą akcją) na dość długi termin ważności i pier...le taką grę

ENGY

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 21.06.2018, 08:39

Rok temu moze troszkę wiecej armia cory miała z 1000 pl i koło 1500 serwo a dzisiaj ponad1000pl i ponsd 3000 serwo...uzbierac to nie miał by gdzie takiej ilosci surki aby podnieść tak stolice. Z atakow na innych graczy tez nie...po to miał drugie konto !!! A odblokowaliscie mu to lepsze..

Jak juz nie chcecie mu blokowac to ujac mu po 5 poziomow kazdej kopalni to kara odpowiednia !!!

8

Thursday, 21.06.2018, 20:25

Idź do psychiatry chłopie bo coś nie halo z toba

9

Thursday, 21.06.2018, 22:45

prawo admina do odblokowywania konta - OK
jest, wiec ma prawo uzywać. koniec tematu.

OSOBNĄ kwestią są rozne zasady dla roznych graczy.

na t1 Borghi prosił o odblokowanie (po graniu na dwóch kontach przez kilka dni) przez LATA
jak sie w koncu doprosił (po chyba 3 latach) miał zero surowców, nawet w magazynach
zero armii

WNW na t1 dostał po miesiącu bez pisania na forum nawet
Cora to samo

tak nie powinno być i mam o to zal do admina, w osobie Kruczego
powinien byc w obu przypadkach SLAD na forum:
"na prosbe gracza zmieniam kare z bana na 30 dni"
jak to bywało z innymi graczami

"przyjaciele" zbanowanego mogliby sie przygotować
moze z jakims oblegiem powitalnym w srodku nocy ?

ale nie , odblokowanie było "po cichu", bez sladu na forum...
i ofiary dowiadywały się ze cora jest odblokowany bo nagle jego atak idzie...

gram na t2 i bywały przez LATA sytuacje ze przychodził do mnie cora 2x i jego multi 2x
jak sie słabemu multi postawilem, przybiegał cora

to jest nie fair ze za cos takiego (trwającego lata) jest kara miesiac, bo chlop sie raz pomylil i trybu incognito w przegladarce nie wlaczyl ...

zwlaszcza porownujac z tym co borgiego spotkało

i mam do Ciebie Kruczy PRYWATNIE o to duzy zal
nie powinienes tak robić
zrobiłes tak przy WNW, zwróciłem Ci uwagę, przyznałeś mi racje
i co ?
i gowno, nic sie nie nauczyłeś
:-(

10

Friday, 22.06.2018, 06:58

bo zamiast być dobrym arbitrem to jest bananowcem....
prawie jak na meczu Polska-Senegal gdzie sędzia wpuszcza bokiem gracza, który strzela bramkę...

kolesiostwo wygrywa jak za czasów PO

;>

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ENGY" (22.06.2018, 07:03)


11

Friday, 22.06.2018, 16:51

a co Ty masz do PO ?

a teraz co wygrywa ? obcych biora ?

12

Tuesday, 26.06.2018, 09:37

ENGY - kłamstwo powtarzane setki razy na tym forum nie stanie się prawdą, więc daruj sobie proszę te insynuacje. Jeszcze raz powtórzę, nie znam osobiście żadnego z graczy TE, nie utrzymuje też z żadnym z nich "prywatnej" korespondencji, zatem jestem tak obiektywny jak tylko to możliwe.

Nie będę więcej wracać do tematu, bo jak dla mnie jest wyczerpany.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


13

Tuesday, 26.06.2018, 23:57

OK, to dlaczego odblokowałeś mu to napakowane konto a nie to drugie, skoro sam wiesz że nie mógł tego pobudować ''na legalu'' ??

czy naprawdę myślisz, że jesteśmy tak ułomni i nie analizujemy?

Cora powinien ponieść karę a takowej nie otrzymał za złamanie regulaminu i oszustwo na Mulit jakiego się dopuścił !!!


ENGY

14

Sunday, 15.07.2018, 13:08

a tymczasem oszust cora jak sobie grał tak sobie dalej gra bezkarnie ....

chwała wam admini!!! dzięki, jesteście naprawdę wielkimi .... i tu dopiszcie sobie sami ;)

pozdrawiam

Podobne wątki