Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 19.06.2018, 09:40

Szpiegowanie

Możecie zrobić tak aby gdy kogoś się szpieguje to nie mógł iść na urlop? Powstała patologia ponieważ gość ma ustrój chroniący go przed nalotami do czasu aż sam nie zrobi wiec gość robi naloty potem ucieka tchórz na urlop po jakimś czasie wraca i na owo ma ochronkę od nalotów i tak w kółko w ten sposób.nie można mu kompletnie nic zrobić a on niszczy wszystko ma ponad 400 bombek wiec chyba nie muszę tłumaczyć co robi jeden nalot, jeśli nie to moze chociaż ze jeśli idzie na urlop to po powrocie dalej można zrobić mu nalot??? Proszę o pozytywne rozpatrzenie gdyż gra coraz. Bardziej traci sens przez to ze nie można ukarać zakompleksionego dzieciaka!

2

Tuesday, 19.06.2018, 09:49

Ja raczej widzę tutaj błąd gry. W grze jest napisane : "Wszystkie ustroje zapewniające ochronę przed bombardowaniem (ONZ, Dzieci Gai, Bioewolucja): ochrona zostaje zawieszona na 24 godziny, jeśli gracz zbombarduje inną wioskę." Wiec i urlop powinien przedłużać zawieszenie ochrony.

3

Tuesday, 19.06.2018, 10:06

Dokładnie a teraz idzie na urlop i po powrocie nic mu nie zrobisz...

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 19.06.2018, 16:11

Juz płacz na forum...z tego co wiem, urlop jest częścią gry, więc się liczy według mnie..

TomekBlack dla ciebie to każdy jest dzieciakiem...dobrze było jak wy niszczyliscie gre nalotami...wtedy było cacy i pięknie !
Jakoś przez 9 godzin nie zrobiliscie ani jednego nalotu dlaczego ?....mogliscie mi zniszczyć wioskę !

A i zapomnialeś że to ty pierwszy mnie zacząłeś nimi straszyć jak cię kasowałem...bo według ciebie nie można nawet było cię zaatakować bo w nagrode postrach nalotami !!

I naucz się liczyć bo bommbowcow mam teraz 430 pare bo 20 sztuk przerobilem na serwo :)

A jak już tak dziecko płaczesz to niech zbanują Core!! Bo to jest błąd gry.....że gościu przez rok albo dłużej przeżucał surke na drugie konto czym wyminął graczy co normalnie budowali i zostało mu odblokowane napakowane konto...nie wspomnę ze przy każdym obleżeniu puszczał z drugiego konta 2 armie, aby nie pilowac armii ktorymi sobie grabił innych a potem przenosił na to konto co aktualnie na nin gra...

Czemu nie piszecie że biegacie armiami z wiosek co mają ujemne wydobycie ?! Przecież to błąd gry...bo jak nie ma w wiosce wydobycia to nie można utrzymac jednostek wedlug mnie..bo i czym, jak brak w takiej wiosce surowców !!

5

Tuesday, 19.06.2018, 19:43

Po pierwsze nie jest to temat dla ciebie, po drugie jesteś dzieciakiem siedzisz 24h na grze, po 3 dostałeś konto bo swojego nie umiesz dobrze stworzyć masz w dupie jak coś się w nim zjedzie bo to. Je twoja praca, po 4 ja robiłem naloty to prawda niewiem może z rok temu ale to dlatego ze sam je pierwszy dostałem, kończąc nie w cinaj się w ten temat!!!
Bardzo proszę o zmianę idąc na urlop przesuwa się ochronka od nalotow gdyż nic nie można zrobić a dziecko jest bezkarne

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 19.06.2018, 21:03

Jak by nie patrząc mam prawo się wypowiedzieć, nie jest to temat zamknięty....idąc waszym tokiem pomysłow to na pewno wejdzie..bo jak inaczej by mogło być...bo to jak by nie patrzac valhalla pod nich trzeba ustawiać gre...bo sobie dzieciaczki nie radzą...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (19.06.2018, 21:53)


7

Tuesday, 19.06.2018, 21:06

Poprostu miejmy równe szanse teraz jesteś praktycznie nietykalny bo nigdy nie wiadomo kiedy zrobisz nalot, skoro niszczysz wszystko niech inni tez mogą

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 19.06.2018, 21:54

No to niszcz moja wioska nie chroniona jest podczas nalotow....

9

Tuesday, 19.06.2018, 22:34

I to jest problem dostałeś konto i masz to w dupie a latając na stolice mamy szanse zmniejszyć efekty twojej chorej jazdy

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 20.06.2018, 09:13

No tak moja to jest chora jazda z nalotami....ale poprzednie dwie jazdy wasze z nalotami to bylo cacy...czlowieku pomysl zanim napiszesz...bo poprzednio daliscie konta gosciowi co potem naloty robil bo mu nie zalezalo....mi widocznie zalezy na koncie bo jeszcze nic mi nie zniszczyliscie w stolicy co by sie liczyło...

Ale nie martwcie się potem się zajmę i waszymi stolicami, a zaraz prawie jgz wszyscy pozmieniali ustroje, jak ten oszust CORA

11

Wednesday, 20.06.2018, 09:56

Ponawiam prośbę zmiany, idąc na urlop potem wracając z niego dalej można delikwentowi zrobić nalot, proszę o odpowiedz

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 20.06.2018, 11:20

No to jeszcze poproś aby szpiegi szły tylko 5 minut a nie tak jak delikwenci puszcza szpiegi na 24h i sie ciesza...

13

Wednesday, 20.06.2018, 12:41

Proszę o odpowiedz

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 20.06.2018, 14:50

Tak ze duzo jest tutaj rzeczy ktore sa bledem w grze...

Oblezenie surka znika...dlaczego ?

Kolega prosi o odpowiedz bo jest przecież z Valhalli a pod nich wszystko musi byc ukladane !!!!!!

15

Wednesday, 20.06.2018, 15:12

Proszę o odpowiedz

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 20.06.2018, 15:46

I nie zwlekajcie z odpowiedzią !!!!!! Bo was wyzwie od dzieciaków :rotfl:

17

Wednesday, 20.06.2018, 16:18

Proszę o odpowiedz i blok dla tego pana za ciągły spam i zaśmiecanie tematu

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 20.06.2018, 16:22

Pisze się blokade, a nie blok....bo jeszcze mi prześlą blok techniczny lub rysunkowy :rotfl:

19

Wednesday, 20.06.2018, 18:39

dobrze Spiryt piszesz ;) i tak ci śmieszni admini pomagają samej valhuji od początku i w dodatku nie śmieją odpisać bo wiedzą że zjeb...li po całości i wyszło na jaw,
nie ma jak być do tego perfidnym...

dodam do tego płaczu waszego, że może zagadajcie z adminami niech zostawią was tylko na serwie i resztę niech poblokują to se pogracie...

jeszcze trochę mnie zdenerwują i będę latał po was jak Tropiciel ;)))

mam nadzieje, że się obudzą ze snu i zablokują Corę bo to już gruba przesada... ale płaczcie dalej cfel.....y adminów...

i wywalone mam już na to całe forum i na was i na nich...

ENGY

20

Wednesday, 20.06.2018, 20:57

Proszę o odpowiedz mozna to zrobić czy nie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "TomekBack" (21.06.2018, 01:41)


Podobne wątki