You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 9th 2018, 6:07pm

BIO - dodatkowe wioski pod ochroną

wnoszę prośbę o zwiększenie ilości wiosek pod ochroną w BIO.


kto jest za?

na pewno poprawiłoby to możliwość obrony przed mutantami dla wszystkich w BIO a co za tym idzie zrobiłoby się ciekawiej i gra deko by ruszyła bo i kumułki stoliczne znajdą już opór :)

a chyba o większą i lepszą grywalność tu chodzi ?

2

Thursday, August 9th 2018, 6:14pm

Jestem na nie, nic nie poprawi.

3

Thursday, August 9th 2018, 6:19pm

tez zdecydowanie na nie

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

4

Thursday, August 9th 2018, 7:57pm

Lepiej nie bo oblezen mniej by było, kumulki wieksze i co za tym idzie nie mial bym co bobmbardowac...a tak to jakies zajecie jeszcze mam :) nawet ta poprawka mi nie przeszkadza w tym, ze na urlopie moga mnie bombic, bo na niego nie ide teraz :)

Oczywiscie jak juz odbuduje armie to sobie chyba odpuszcze :) ale ta odbudowa ciezko idzie, bo co chwile wojo trace :)

5

Friday, August 10th 2018, 10:24pm

a ja tam bym powalczył wtedy chętnie z największymi stolicznymi jak wpadną w odwiedziny i coś by się działo przynajmniej ;)

:thumbsup:

Similar threads