You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Spiryt35

Professional

• "Spiryt35" started this thread

• Send private message

1

Saturday, September 1st 2018, 9:42pm

Multikonto

Prosze sprawdzic tych graczy...ponieważ to jedna osoba....moze grac z dwoch ip ale wiem ze dostał konto z ktorego najpierw zabrał sobie wioske dla siebie a teraz czerpie surke przez handel !
Wystawia krzem za zloto, tytan i uran a potem z drugiego konta kupuje krzem wzamian dajac wartościowe surowce na swoje konto..obserwowałem te konta i szybko przybywa pierwszemu graczowi surowców na pewno nie z atakow na innych..
Dzisiaj przypatrzylem sie aukcja i było wystawione złoto za krzem, zeskanowalem wioske w ktora pakuje surowce przed kupnem...i po zakupieniu złoto wylądowała u niego...

Proszę się przyjrzeć tym gracza pod kontem zakupionych surowców !

Moje ID-1627

Podejrzane konta to:

Pierwsze Id-20352
Drugie ID-4043

Z góry dziękuję !

Spiryt35

Professional

• "Spiryt35" started this thread

• Send private message

2

Wednesday, September 5th 2018, 8:29pm

A tutaj cisza !

Po zgłoszeniu w drugim koncie został właczony urlop.

3

Wednesday, September 5th 2018, 11:32pm

jakbys mial odrobine oleju miedzy uszami to bys zauwazyl ze po zakupie surowce nie lądują u sprzedawcy
wiszą zawieszone

trzeba sie zalogowac i kliknąć zeby sie pojawiły

wiec skan, kupno kontrolowane, skan, jest raczej jakimś nieporozumieniem...

4

Monday, September 10th 2018, 10:09am

Pierwsze Id-20352
Drugie ID-4043

Brak transakcji między tymi dwoma numerami ID.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0