Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 17.09.2018, 13:53

Dodatkowe przeniesie stolicy w 6 epoce lub we wszystkich

Może dalibyście możliwość przeniesienia stolicy więcej niż jeden raz w 6 epoce? jako że to jest ostatnia epoka a niektórzy siedzą w niej już dobre kilka lat, poprzenosili stolicę na początku 6 epoki, a teraz niektórzy chcieliby po tylu latach ponownie przenieść stolicę...

moje propozycje jednej z opcji dodatkowego przeniesienia stolicy (do wyboru dla admina lub inna):
1. za darmo raz w roku
2. lub jednorazowo podczas eventu 30.12 – 02.01.2019 Obrady ONZ
3. ewentualnie za dni premium opcja dostępna jeden raz jak darmowe nie wchodzi w rachubę:P
4. albo w opcji dostępnej w grze "przenieś stolicę tutaj" licznik =2 zamiast =1 - i to chyba najlepsze rozwiązanie.
.

Ten post był edytowany 13 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (17.09.2018, 21:49)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 17.09.2018, 15:15

Też taka propozycje dałem, ale dla kazdej epoki i echem sie obeszło..

Bo jak to wspaniały Jerzys&baalzamon powiedział, ze to głupi pomysł, a tym bardziej że on nie bedzie przenosił, bo wszystkie nie jego konta sa przy jego stolicy :)

3

Monday, 17.09.2018, 15:49

jesli takie rozwiazanie zostało by wprowadzone to przenosiłbym stolice bardzo często

nie zmienia to faktu że to rozwiązanie uważam za głupie

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 17.09.2018, 18:14

Jak by wiecej osob zagladalo na forum, to by było wiecej poparcia w małych zmianach....a tak to pan Jerzys wszystkie pomysły ktore on nie zaproponuje uważa za głupie....a jak widac admini zawsze patrza na wypowiedzi innych graczy i co widzą same "nie" Jerzysa i nic nie wprowadzaja bo im to na reke !!

Tak jak co do nalotow...glupi pomysł a wprowadzili !

5

Monday, 17.09.2018, 20:25

"jakby wszyscy poszli do wyborów to moja partia by wygrała !"

jakby tu sie logowało wiecej osob to "glupi pomysł" bys słyszał cześciej

ale sie chlopie dalej oszukuj

ale per pan trzymaj, to akurat dobre bylo

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 17.09.2018, 20:46

Nie rob sobie nadzieje na szacunek trzeba zasluzyc...ty akurat nie zasluzyles, tak ze dalej powinienes udawac baalzamona

7

Monday, 17.09.2018, 21:32

Spirit proszę nie dyskutuj z "chłopcem Antoniego" w tym temacie, nie ma sensu, nie zaśmiecaj z nim tematu nie potrzebnie, ale zgadzam się z tobą, co nie po jego myśli to nie, ale jego pomysły są wprowadzane bez dyskusji, nie ma się co dziwić nikt tu nie pisze bo wiedzą że to daremne bo od innych propozycje zmiany nie ma odpowiedzi

Nie chodzi mi o przenoszenie stolicy bez ograniczeń, tylko raz na ruski rok tzn. po przejściu do kolejnej epoki możesz przenieść stolicę tylko 2 razy w danej epoce lub co roku w jednej z 3 opcji do wyboru dla adminów jak podałem w temacie ale najlepsza wydaje mi się opcja 4, jak za premium również opcja dostępna tylko jednorazowo lub raz w roku.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (17.09.2018, 21:48)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 17.09.2018, 22:13

Przepraszam juz nie bede z nim pisac...bo tak jak mowisz co napisze to do tego sie stosuja....ale wszedzie go pełno !!


Ja jestem za tym aby przenosic stolice nie tylko raz po przejsciu do nowej epoki...tak ze popieram ten dobry pomysł !

9

Monday, 17.09.2018, 23:42

Pomijajac przepychanki wszystkich Jerzysow, z lewej czy
prawej strony barykady...

Pomysl z przenosinami stolicy nie jest taki calkiem chybiony.
Raz w roku mozliwosc przeniesienia raczej niczego nie zmieni,
zwlaszcza ze taka mozliwosc mial by kazdy (pewnie jako usluga
premium).

Jedynym zagrozeniem jest raz w roku niespodziewany blitzkrieg,
a pozniej caloroczna okupacja jesli sie juz wykorzystalo przesiadke ;)
Choc moge sie mylic, nie znam sie na pvp.

10

Thursday, 20.09.2018, 13:16

Popieram pomysl, z checia bym przeniosl ponownie stolice.