You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 31st 2018, 9:51am

Halloween 2018

Witam ,
dawno....dawno temu..........był na TE zwyczaj robienia eventów dla graczy z okazji mistrzostw świata w siatkówce ,halloween itp,od jakiegoś czasu są 2 eventy świąteczne, ktoś powie dobre i to i ma racje.
Pytam więc administracje gry czy na BW jest halloween 2018 ? jeżeli tez nie ma to dlaczego ?
Jarosław Wam zabronił ?
Halloween jest eventem na wszystkich mi znanych grach tylko nie na TE,odpowiedzcie mi dlaczego ?

Aga

2

Wednesday, October 31st 2018, 1:20pm

oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3

Wednesday, October 31st 2018, 4:42pm

oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


oczywiście na Bw od tygodnia maja event zapowiedziany a dla TE gówno ,ma Pan racje Panie Prasal vel SushiMaker frajerom nie należy się nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




działa

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=bbcfdecdaa

tylko zapomnieli nas o tym poinformować
i nie to żebym marudził ale po co nam tyle run jak nie mamy zwojów ??

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

4

Wednesday, October 31st 2018, 4:58pm

A ty musiales ich poinformowac swoim wpisem !!

Teraz wylacza i znowu nic nie bedzie, dopoki im sie samo nie wlaczy znowu !!

Bo zmian w grze nie ma a trzeba troszke ich, zero eventow jak na kekarstwo !

5

Wednesday, October 31st 2018, 5:20pm

nie sprawdzałam czy jak pisałam był event odpalony ,mapa była bez zmian,jak pamiętam na mapie przy evencie były dynie teraz nie ma pewnie zapomniano o tym jak i o informacji
szczają na nas a Wy piszecie że deszcz pada to jest prawda,
cała kasa pakowana jest w BW i frajerstwo z TE dotuje BW jesteście frajerami bo tak traktuje sie frajerstwo

Similar threads