You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, November 6th 2018, 11:26pm

otoz nie

wszystkie wioski wokol mojej stolicy to wioski KTORE JA OD ZERA zbudowałem
bardzo lubie budować

ale to nie twoj interes

Spiryt35

Professional

• "Spiryt35" started this thread

• Send private message

22

Wednesday, November 7th 2018, 12:51am

Wiem że twoje...bo konto Gostaf tez jest twoje..a to ze lubisz budowac tez wiem, kto by nie budował majac tylu dostawców surki :rotfl:

23

Wednesday, November 7th 2018, 3:35pm

to musi byc do wyleczenia, gadac glupstwa i sie samemu z nich cieszyc :-)))

przypomnialo mi się powiedzenie: dyskutuj z glupim to Cie opluje

wiec koncze te rozmowe

Spiryt35

Professional

• Send private message

24

Wednesday, November 7th 2018, 4:22pm

Cale szczęscie, że się już nie bedziesz odzywać, bo spluty już jestem przez ciebie za bardzo !

I ponawiam pytanie do administracji !!

Spiryt35

Professional

• Send private message

25

Thursday, November 15th 2018, 10:20pm

?

26

Sunday, November 18th 2018, 12:20pm

Z tego co wiem to nie ma w najbliższym czasie zaplanowanych zmian w 3 czy 4 epoce.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

27

Monday, November 19th 2018, 6:38am

A są jakie kol wiek planowane zmiany na TEN rok ?

28

Monday, November 19th 2018, 9:43am

grubo, to tylko miesiac. ja bym o 2020 pytał ;-)

Zmiany, które MI się marzą:
- nowe piętra lokacji lub ekspedcycji
- możliwość wyboru wersji "hard" = moby mają lepsze parametry
- nowe czary
- nowe przedmioty, prefikxy, sety przedmiotów (extra bonus za same "moczne")
- możliwość wkładania czarów (nowych, odpowiednich) do pozostałych itemów (tarcz np.)
- możliwość resetu konta do 1 epoki, ale np. z pozostawieniem herosów (np. jako kara za multi, dla obu kont)

Spiryt35

Professional

• Send private message

29

Monday, November 19th 2018, 3:14pm

To ze zmian nie bedzie, to wiedzialem.....ale ja sie pytalem czy nadal uwazacie ze 4 epoka jest dobrze zrobiona....bo chyba nie...dalem ilosc wojsk przy 50 poziomie i teraz moge jeszcze dodac ze w 5 epoce przy tym poziomie mozna miec 2130 czolgow....wiec widzicie jaka przepasc dzieli 4 epoke od 3 epoki i 5 epoki...ze kumulki nic nie dadza ? A do tego jeszcze moze byc rozwalana nalotami przez 5 epoke !!

Tez pragne zauważyc ze budowa w 5 epoce jest duzo tansza ? Bo bez problemu sie buduje do 40 poziomu a w 4 epoce do 20 poziomu to niezle wyzwanie !!

30

Monday, November 19th 2018, 8:47pm

4 epoka została zrypana. Z epoki grywalnej, mającej lekką przewagę nad 3 epoką, nieco ustępującej epoce 5 (nie jestem pewien czy tak było zawsze, czy piąta miała jakiś upgrade i dopiero wtedy) i mogącej mierzyć się z epoką 6 nie bez szansy na sukces, stała się, skokowo, po wprowadzeniu bobów, ustrojów i stolicy x 2, jednym, wielkim szajsem. Dla obecnych serwerów ma to pewnie znikome znaczenie, ale fakt jest taki, że jest to epoka niegrywalna.

Spiryt35

Professional

• Send private message

31

Tuesday, November 20th 2018, 3:59pm

Kachu2000 najpierw bob zniszczyl 4 epoke bo koszty w 3czy 5 epoce sa mniejsze niz w 4 epoce w budowaniu jak i utrzymaniu jednostek a nawet tez w 6 epoce !!!...a potem ta przepasc sie powiekszyla po wprowadzeniu ustrojow !!

3 epoka dosc ze miala podwojne wydobycie w stolicy jak i pozostale epoki to do tego dostale jeszcze x2 wiec teraz tam jest w wstolicy w 3 epoce x4 zwiekszone wydobycie...ale co tam oni nic nie widza w tym bo maja ta gre gleboko w 4 literach..jedynie poprawiaja tylko dla 6 epoki wszystko i duzo rzeczy ktore nikomu nie sa w niczym sie nie przydaja