You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

1

Sunday, November 11th 2018, 5:18pm

Ustrój Dg

Dlaczego w tym ustroju mozna nadal atakowac innych graczy a ich nie ?

Szpiegowanie zlikwidowaliscie a ataki nie ? Tylko ze atakami tez moga iść po kilkanascie godzin...
Powinno byc w ich przypadku tak samo jak z nalotami ! Zrobisz atak mozesz byc atakowany przez 24h

A tu widze ze nadal ten blad nie zostal poprawiony !!
I taki gostek ze swojego multi puszcza 18 godzin atak...i pewnie zabawia sie teraz z radosci ze zablokowal mi lotke !!

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

2

Tuesday, November 13th 2018, 10:04am

Kiedy poprawicie ten błąd, aby ten ustroj nie mogl atakowac ?

Bo atakuje kolonista to tak jak by szedl szpieg.!!

Jak sobie wybrał forme simowania w dg, aby nikt go nie atakowal, to niech sobie siedzi lub zrobcie aby bylo mozna takich graczy tez atakowac po ich ataku !!!

3

Tuesday, November 13th 2018, 12:27pm

nie mowiac kto ma racje w tej akurat sprawie:

moim zdaniem jest spora roznica miedzy szpiegiem a atakiem

atak widzisz, mozesz zniszczyc atakującego

szpiegów nie widać, moze isc 40 na raz

ja wiem ze sergio Ciebie atakuje: za kłamstwa i oszczerstwa
dogadaj sie z nim jakoś :-)

jako szef BC mogłbym mu zakazać ale ja się w to nie właczam, to sprawa miedzy wami
jako szef BC mogłbym kazać całemu klanowi szpiegować Twoje lotki (mamy na to procedury) ale w to też się nie właczam.

PS.
na t2 gracz dostał 9 dni bana za: "oszustów trzeba tępić" we wiadomości skierowanej do gracza (do tego odbiorca byl złapany na multikontach i mial wczesniej miesiac bana)
dostał za to 9 dni bana!!

pomysl Spirit co będzie jak na Ciebie się ktoś poskarzy (zawsze publiczne oskarzanie ma wiekszą "wagę" niż zwykle "pw")

to tak do przemyslenia.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

4

Tuesday, November 13th 2018, 3:21pm

Jerzys mi to nie przeszkadza ze mi lotke blokuje atakami...tylko mialo to byc zlikwidowane...szpiegowanie, obleganie i atakowanie...po co mam mu zbijac czy to cos mi da ?

Nie jestem przekonany czy kłamstwa ! Bo surke gdzies komus oddaje....a jak by ktoś grał, to kto madry by dawał surke za friko...chyba nikt...jedynie na swoje multi! Wiadomo ze teraz mozna tak zrobic i nic sie nie znajdzie !

Mozecie mnie oskarzac ile chcecie...do nikoho nie pisze i tutaj cgyba nie wymysli znowu nikt ze mam dwa konta !

Tak ze ponawiam pytanie...dlaczego gracze z DG moga atakiwac a ich nie mozna !?

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

5

Wednesday, November 14th 2018, 3:41pm

?

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

6

Thursday, November 15th 2018, 10:21pm

:?:

7

Monday, November 19th 2018, 3:07pm

Nie ma w planach żadnych zmian w tym temacie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Similar threads