Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Mam dosc spory problem

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 16.01.2019, 22:10

Mam dosc spory problem

Mianowicie mam taki komunikat:
Drogi Graczu, w związku z dużą ilością akcji wykonanych na Twoim koncie w
bardzo krótkim czasie pragniemy potwierdzić, że jesteś człowiekiem.

Prosimy o rozwiązanie poniższej captchy (jeśli nie została wczytana, proszę odświeżyć stronę).
Pozostało prób: 3.

Problem w tym ze nie pojawia mi sie co mam przepisac ani kwarat w ktorym mam to napisac i wejsc na gre nie moge...
oczywiscie strone odswiezalem i to nie raz

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 17.01.2019, 09:15

Jaka przeglądarka?
Mógłbyś zrobić screena jak to wygląda? Sprawdzałem ten ekran przed chwilą i u mnie wygląda tak:
https://screenshots.firefox.com/qWUGSq5M…ojny.interia.pl
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 17.01.2019, 09:19

Przeglądarka Firefox no ja mam taki sam ekran tylko bez tej opcji Nie jestem robotem

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 17.01.2019, 11:38

Dziwne - coś musi je blokować w Twojej przeglądarce. Masz może włączonego adblocka? Jeśli tak, to spróbuj proszę odświeżyć stronę po jego deaktywacji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, 17.01.2019, 20:01

Ok weszlem z innej i bylo nie pomyslalem o tym:)