Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] Tropiciel, Spiryt77

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Monday, 28.01.2019, 18:49

Nie olewa, tylko ciągle powtarzam Ci to samo - dostałeś bana za multikonto, logów na dowód Ci mogę wysłać całą listę, ale jej nie chciałeś wcześniej. Do tego ciągle kombinujesz zamiast się po prostu przyznać, co podważa moją zdolność do zaufania Ci, że będziesz grać już uczciwie, dlatego bana nie chce cofnąć. Nie ma to nic wspólnego z Twoimi podejrzeniami, że kogoś faworyzuje, bo tak nie jest - każdy ma u mnie "czyste konto". A Ty sobie mocno zapracowałeś na to bym nie chciał Cię nagrodzić odblokowaniem.

@Jagna, nie jestem w stanie zmienić świata, więc chociaż staram się by tam, gdzie mam na to wpływ, nagradzać szczerość i piętnować oszustwa. Zawsze to coś ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Monday, 28.01.2019, 19:24

Od pol roku pisze abys mi dowody wyslal, ta Twoja cala liste !! I proszę nie klamać ze nie chciałem wczesniej ! Bo od samego początku chciałem...i tak samo nie milczałem jak mi przelogowanie przesłałes, ja Ty to stwierdziłeś..

Co wyslesz mi cyferki...to je odrazu opisz co oznaczaja, bo nie jestem informatykiem.

I tez mi mozna wytłumaczyć, jak mozna wiedzieć ile osob gra na dwoch kontach o róznym IP...i jak to mozliwe że cały czas tak graliśmy przez chyba 3 miechy i nic nie było ? A w pewnym momencie cofnołeś sie chyba o miesiąc i nagle się tam dowody znalazły..i musialem miec bardzo duża rozbieznosc aby na jednym konvie robic naloty...co musialem zadbac o ochrone stolicy i jeszcze grac w 5 epoce...

Więc czekam !!!

43

Tuesday, 29.01.2019, 10:41

Powiedz wprost, ze domagasz sie szczegolowych informacji jak wykrywaja multikonta by w przyszlosci nie dac sie zlapac! :P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Friday, 15.02.2019, 19:00

No i co P. KCz prawie 3 tygodnie minęły i nic nie dostałem z tych mnóstwa dowodów !!!
Zaraz znowu bedzie napisane że nie chciałem żadnych dowodów, jak to ostatnio zostało napisane przez Ciebie....od 6 miesìęcy się o nie proszę ! Bo jedynie co dostałem to przelogowanie !

Nie musiałbyś ich dawać jak bym grał na dwòch kontach, ale że nie grałem, to chce je zobaczyć....bo dla mnie to jest przekręt jak ich mało ! Zablokować i wmówić ze to multikonta !!

Więc czekam na nie a jak ich nie masz to proszę odblokować mi konto !!

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Sunday, 24.02.2019, 15:55

No i co? Nastepny tydzień minął i dalej cisz !!! Tdzeba do tegi pół roku dorzucić co czekam na dowody ?

Czyli tak jak mówi zbanowałeś mnue za przelogowania i nie masz nic więcej niz to....i oczywiście gosci co ponad rok pakowali se hedno konto z drugiego...odblokiwujesz bez problemu...bo się przyznał do czegos co robił....a innych zmuszasz aby się przyznali do czegoś co nie robili...bo chcesz aby zawsze na twoim wyszło !!!

46

Thursday, 28.02.2019, 23:52

Spiryt Ty naucz się pisać bo twoje wypociny to nawet ciężko się czyta nie mówiąc o tym, że głupoty wypisujesz już od pół roku :(

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Friday, 01.03.2019, 11:14

Nie interesuj sie !! Bo ciebie to nie dotyczy...podobno zerwałes z tą gra a nonstop zabierasz głos...idz sobie zagladnąc na konto Golema z którego robiles naloty jak sobie nie radziłeś w grze, jak wiadomo na dwoch serwerach kazdy cię lal jak chciał !!