Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 16.05.2019, 17:01

poproszono mnie żeby wrzucił ten pomysł na forum

Dostałem gotowy tekst.
osobiście pomysł uważam za spozniony o 20 poziomów kopalni
i spowoduje to wyludnienie 6 epoki, nie bedzie kogo bic


=======================================================

Fakty:
z TE odchodzą gracze. Nie ma już tej magii co była. Serwery umierają.

pomysł usprawnienia gry na obu serwerach, który będzie lepszy niż nowy serwer i spowoduje:
- możliwośc walki i oblegów we wszystkich epokach:
-- bez stresu związanego z tygodniem odbudowy
-- bez stresu, że mi rozwalą bombowcami stolicę jak nie będę miał armii
-- bo pojawią się "nowi" żądni krwii gracze we wszystkich epokach

- poczucie sprawiedliwości
-- "sprawiedliwsza" kara dla oszustów (ban stały = konieczność dokonania "pomysłu")
-- może poznikają "koksy"

- dreszczyk emocji:
-- zalicze tę lokacje ? czy zgon ?
-- zalicze tę ekspedycję ? czy zgon ?

- lekastwo na nude:
-- gdy 6 epoka bokiem Ci wychodzi, gdy już nie możesz patrzeć na te mordy, gdy masz ochotę na reset, ZRÓB TO!!!!!!

to właśnie jest ten POMYSŁ.
Czyli RESET: Mozliwość "awansu" z 6 epoki (warunki jak z 5 do 6) ale nie do 7 epoki (bo jej nie ma) TYLKO ZNOWU DO PIERWSZEJ.

Co to miałoby spowodować (żeby miało to sens i pomogło serwerom):
- lądujemy w pierwszej epoce tak jak byśmy zaczynali grę, ALE:
- wszystkie przedmioty, runy, zwoje, punkty PH, bohaterowie zostają. nic nie znika. Tak jak przy awansie z 3 do 4.
- dodatkowo po resecie:
-- Wszyscy nasi wrogowie z lokacji i ekspedycji mają wszystkie statystyki +10%
-- Wydobycie w stolicy gracza po resecie (uwaga, tylko w stolicy) +10%
-- Czas budowy budynków i wymyślania technologii po resecie (uwaga, tylko w stolicy) -10% (nie dotyczy boba, tam nadal minuta)
-- czas budowy jednostek gracza po resecie (uwaga, tylko w stolicy) -5%

uwaga, w/w zmiany się KUMULUJĄ

Więc jak ktoś np. zrobi 10 resetów (10 razy przejdzie całą drogę przez epoki i kliknie w 6 epoce reset) to :
- armia będzie mu się budowała o połowę szybciej
- będzie miał tej armi 2x więcej (na danym poziomie rozwoju stolicy) niż gracz, który tego nie zrobił, itd.

tylko, że pokonać komplet lokacji gdzie wszystkie monstra moją +100% każdej statystyki to na te chwili chyba niemożliwe dla nikogo


Więc będzie WYZWANIE
i o to chodzi

Oczywiście, gracz który ma kopalnie na 50 poziomie chętnie resetu nie zrobi, bo teraz bob działa tylko do poziomu 45, ale kto wie ?

+ drobne zmiany:
Ranking graczy będzie musiał być uzupełniony o ilość resetów (teraz jest np. "epoka 5" a będzie "epoka 5 (4)", czyli że gość 4ty raz jest w 5 epoce)
admini niezaleznie mogliby wymyśleć nowe runy, nowe czary, itp. żeby było coś nowego do znalezienia.

2

Thursday, 16.05.2019, 23:04

jak chcesz resetu to jest taki przycisk skasuj konto i potem zacznij od nowa b..............,
ten pomysł od dawna próbujesz przeforsować nic z tego,nie znam określenia dla osoby która zaczyna wszystko od nowa wiedząc jaki będzie koniec kretyn idiota debil to wszystko mało
a poprosił o zgłoszenie tego baalzamon jerzysa albo jerzys baalzamona

Aga

3

Thursday, 16.05.2019, 23:09

Droga administracjo.

moze dobrym pomysłem byłoby poddanie tego pomysłu głosowaniu w grze ?
kiedyś takie głosowania były

moze sa gracze którzy chcą "uciec" do pierwszej epoki żeby nie grać w szóstej ?
niech uciekają....


EDIT:
zaznaczam ze pomysł opiera się na PRAWIE do resetu
a nie do OBOWIAZKU resetu
to duza roznica ktora umyka niektórym krzykaczom....

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (16.05.2019, 23:20)


4

Thursday, 16.05.2019, 23:21

usuń konto i zacznij od nowa już jesteś w 1 epoce ,głosowanie ? jaki ma sens kiedy masz passy do co najmniej 20 kont chyba że przez maila zgłoszeniowego nie zmienianego w trakcie gry oszuście

Aga

5

Thursday, 16.05.2019, 23:28

ale zawiera wiele korzyści przenoszonych do epok niższych z epok wyższych więc stoi to w sprzeczności z równością szans w grze

Aga

6

Friday, 17.05.2019, 08:40

Pomysl z resetem zacny, ale szczegoly trzeba by bardzo mocno przemielic.
Juz pewnie przy drugiej petli zaczely by sie masowe zgony herosow.
Brak szans na wyjscie z minusa to raczej zadne wyzwanie ;)
Im wyzszy poziom tym wiekszy minus sie robi (jakies 300k-500k minusa
na poziomach 80+? nie pamietam, dawno nie zabilem herosa).
A przyrost expa sie zatrzymal (okolo 86k-92k expa w DG w 5 dni, zaleznie od premki).

7

Friday, 17.05.2019, 08:49

https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=62e9eb6f02

zgon 86 poziom minus 362 000

w zamysle pomysłu nie ma byc tak że top gracz robi reset i kolejnych kilka w ciągu kilku miesięcy
to ma być wyzwanie

na lokacje się najpierw wysyła lvl 1
analizuje
liczy
mysli
kombinuje
i wtedy się idzie, niekoniecznie z najlepszym herosem

możnaby zlikwidować to:
Maksymalny poziom dla tej epoki został osiągnięty. Od teraz będziesz otrzymywał jedynie 65% doświadczenia.
dla graczy po resecie

no i zwróc uwage ze +10% życia oznacza że automatycznie jest +10% ekspa

można by zrobić że gracz po resecie ma mozliwość wykonania ponownego rozdziału punktów doswiadczenia herosa oraz likwiduje się minus herosa (tylko glownego)

przyrost ekspa z ekspedycji może być duzo wiekszy, i to bez jakiegokolwiek oszukiwania. do tego przyrost ekspa z lokacji. teraz niektórzy gracze w ogole nie robia lokacji glownym

dodatkowym pomysłem jest też że administracja dorzuci trochę nowych przedmiotów, zwojów, run ...
moze zwoje do artefaktów, broni i tarcz ? ale to opcja.

EDIT
i po takim resecie znowu była by mozliwość skakania stolicą.
jeden reset załatwia dużo wniosków różnych graczy

no i zbanowani gracze nie wracaliby jak bumerang tylko "witaj 1 epoko"
za ban "stały" oczywiście


EDIT2
pomysł jak zrewolucjonizować sprzęt dla herosów bez rewolucji (i dużej roboty) dla adminów)
możliwość wykonania "wypolerowania" przedmiotu.
- opcja tylko dla graczy, którzy zrobili reset
- koszt 1 "wypolerowania" to 1% aktualnych zasobów ph gracza, nie mniej niż 100 k ph
- wypolerowanych przedmiotów nie można sprzedawać
- można polerować dowolne przedmioty (np. ze zwojami)
- wypolerowanie podnosi wszystkie parametry przedmiotu o 20 % (żeby nie komplikować tylko parametry przedmiotu a nie rzucanego czaru)
- można polerować nawet 3x
- wypolerowany przedmiot można jedynie zezłomować. nie można wyjąć run, itp.

ten pomysł jest mój. jest świetny.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (17.05.2019, 12:18)


8

Friday, 17.05.2019, 16:04

każda zmiana służąca ożywieniu gry jest dobra ,ale po pierwsze musi być w to zaangażowana administracja gry ,z tego co wiem właściciel nie ma zamiaru rozwijać TE ,jego priorytetem jest BW,a TE to ma być taki samograj dopóki daje zysk dopóty istnieje,po drugie musi być dobry pomysł i ogólne poparcie go przez graczy TE

twoje pomysły(nie wszystkie) zmierzają tylko w jednym kierunku aby z żołnierza zrobić cyborga,alby mieć możliwość osiągnięcia przewagi nad innymi , zrobiłeś to teraz i co dalej ?,masz 1 przeciwnika na t1,osiągniesz ,albo i nie i nad nim przewagę i co dalej ? a no reset, po co ? bo nie ma kogo napierdalać?
pytanie jest jedno ,potrzebujesz tego do polerowania np .laski ?
nie wiem co robisz i czy pracujesz ? sądząc po czasie spędzonym na TE jesteś albo bezrobotny albo zwykłym nierobem mającym 24h czasu na dobę na grę,
informuje cie ,że ta gra jest dla wszystkich ,którzy zarejestrowali się tu,a nie tylko dla ciebie,
jeżeli nie masz pomysłu jak ożywić grę ,jeżeli nie masz w tym temacie poparcia administracji i większości graczy,to marzyc możesz sobie w domu nie musisz dzielić się swoimi pomysłami na stronach forum gry,bo je tylko zaśmiecasz swoim marzeniami o hegemoni w grze

Aga

9

Friday, 17.05.2019, 18:05

każda zmiana służąca ożywieniu gry jest dobra ,ale po pierwsze musi być w to zaangażowana administracja gry ,z tego co wiem właściciel nie ma zamiaru rozwijać TE ,jego priorytetem jest BW,a TE to ma być taki samograj dopóki daje zysk dopóty istnieje,po drugie musi być dobry pomysł i ogólne poparcie go przez graczy TE

twoje pomysły(nie wszystkie) zmierzają tylko w jednym kierunku aby z żołnierza zrobić cyborga,alby mieć możliwość osiągnięcia przewagi nad innymi , zrobiłeś to teraz i co dalej ?,masz 1 przeciwnika na t1,osiągniesz ,albo i nie i nad nim przewagę i co dalej ? a no reset, po co ? bo nie ma kogo napierdalać?
pytanie jest jedno ,potrzebujesz tego do polerowania np .laski ?
nie wiem co robisz i czy pracujesz ? sądząc po czasie spędzonym na TE jesteś albo bezrobotny albo zwykłym nierobem mającym 24h czasu na dobę na grę,
informuje cie ,że ta gra jest dla wszystkich ,którzy zarejestrowali się tu,a nie tylko dla ciebie,
jeżeli nie masz pomysłu jak ożywić grę ,jeżeli nie masz w tym temacie poparcia administracji i większości graczy,to marzyc możesz sobie w domu nie musisz dzielić się swoimi pomysłami na stronach forum gry,bo je tylko zaśmiecasz swoim marzeniami o hegemoni w grze

Aga



poniewaz faktycznie jestem bezrobotny, rozwazalem odwiedzenie każdego gracza w domu z tymi w/w pomysłami
bardzo powaznie rozwazałem

ale na koniec jednak zdecydowałem że napisze o moim pomysle na forum.

reszty twojej wypowiedzi, poza tym ze ogolnie nie jest na temat, nie rozumiem
co pewnie tlumaczy czemu bezrobotny jestem...

a co to polerowanie laski ?

10

Friday, 17.05.2019, 18:36

Jestem za, może to faktycznie ożywi grę. Proponuję ankietę.

Ps. A co do pytania o polerowanie laski to chyba chodzi o to, że jak ktoś jest bezrobotny to struga laski z drewna a potem je poleruje żeby sprzedać i sobie dorobić, np. do zasiłku dla bezrobotnych.

11

Friday, 17.05.2019, 19:18

to widać ,słychać i czuć jak włazisz w dupy administracji ale zapewniam cię tam nie ma miejsca dla ciebie,
trzeba się dobrze starać by nie rozumieć tego,że każda twoja propozycja jest korzystna tylko dla ciebie,no może i dla rafixa (jeżeli zacznie grać),
ten wyścig szczurów kiedyś dobiegnie końca do tego czasu żadna zmiana nie powinna być wprowadzana pod ciebie
2 graczy się wybiło oczywiście kosztem innych grających i stara się podporządkować sobie grę.jeżeli chodzi o rafixa to nie odzywa sie i nie ingeruje w sprawy związane z gra ,co innego ty morda non-stop otwarta ,prosi ktoś o event ty po ch.... event,pisze ktoś o zmianie czegoś ty od razu nie i swoje pomysły podajesz skierowane w jednym celu by ci coś ułatwić,taka ty gnida jesteś,jak ktoś tego nie widzi to znaczy że ślepy i głuchy jest albo to jest twoje multikonto
co do polerowania laski nie będę się wypowiadała jak to rozumieć, niech rozumie to każdy jak chce,mam to za przeproszeniem w d.....

Aga

12

Friday, 17.05.2019, 20:05

Wolaj i Misieka prosili żeby przekazać że popierają oba pomysły i też chcą ankiete.

ale ankiete w grze, nie na forum.
ankieta na forum nie ma sensu, bo sie beda wypowiadac ludzie ktorzy nie grają, tylko karmią się hejtem i trolowaniem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (17.05.2019, 20:10)


13

Friday, 17.05.2019, 21:43

hahahahaha :rotfl: hahahahaaha :rotfl:mamy w grze jarosława 2 :rotfl:

Aga nie z pisu :rotfl:

14

Friday, 17.05.2019, 23:45

bardzo prosze o merytoryczne uwagi
bez hejtu i zaspakajania swoich chorych ambicji



Flaviusz coś tam też popiera głosowanie pomysłów w GRZE
i ktoś jeszcze ale m i uciekło :-(

czy to taki wielki qrw.. probem zalozyc spvie konto na forum !?!?!?

15

Saturday, 18.05.2019, 00:17

Galagad tez che glosowanie w grze



edit
tzn nie wiem czy jest za czy przeciw, szczerze mowioc
chyba za skoro ze mną gada

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (18.05.2019, 00:32)


16

Saturday, 18.05.2019, 00:44

+ okowita

17

Saturday, 18.05.2019, 00:46

i chyba STOP
bo rovbie liste dla zuli do atakowania i dla chorych graczy do listowania moich multi


stop


ankiera w grze bardzo prosze



edit:
Chwilami nie oagniam co inni myslą
pomysł z resetem jets dla slabych graczy
SLABYCH

ja jestem top 2
to nier jest dla mnie
po co caly ten hejt ?

?!!?!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (18.05.2019, 01:00)


18

Saturday, 18.05.2019, 02:48

ty jesteś głupszy niż przypuszczałam,

żeby zorganizować w tym temacie ankietę trzeba by zapytać administracje czy podejmie się pracy nad takimi bądź podobnymi zmianami to podstawowe pytanie
ale nie dla ciebie jarosławie2

Aga

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (18.05.2019, 03:50)


19

Saturday, 18.05.2019, 07:09

Pomysł Bala ...

Może warto przeprowadzić ankiete kto za kto przeciw. Jagna " polerowanie laski " daje do myslenie :)))

20

Saturday, 18.05.2019, 10:25

co da taka ankieta ? nic !

ankieta jest robiona w celu uzyskania informacji na dany temat,

w tym przypadku chodzi o ankietę zamkniętą t.z odpowiadamy tak lub nie

wynik ankiety jakikolwiek by nie był nic nie zmienia,dowiadujemy się tylko jaki % graczy jest za lub jest przeciwny pomysłowi jarosława2,taka informacja jest nam do srania potrzebna dlatego ,ze nie mamy ani maliniaka ,ani mateusza do realizacji tego pomysłu

jeżeli chodzi o polerowanie to się o tym nie myśli tylko robi :rotfl:


Aga

Podobne wątki