Nie jesteś zalogowany.

[ OBRAZA ] Agnesss

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 07.06.2019, 11:27

Agnesss

ID 49045
Postać Agnesss

Obraza innego użytkownika, 48h.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Friday, 07.06.2019, 12:16

za co ? jeżeli za chama i oszusta to pytanie do Ciebie ,dlaczego blokujesz mi konto za prawdę ?
po pierwsze to b.........mimo moich wielokrotnych żądań (by do mnie nie pisał) pisze do mnie co jakiś czas,pytam po co ?pytanie do Ciebie
odpowiedz brzmi prowokuje mnie ,aby pisać do Ciebie ,że jest obrażany, to śmieszne ktoś pisze po to by go obrażano, tak robi tylko idiota albo osoba która z t.z. obraz czerpie dla siebie rozkosz ,a to już dewiacja
prośba sprawdź proszę czy kiedykolwiek napisałam do b........pierwsza ,nie sprawdź ile razy żądałam by do mnie nie pisał,
nie mam możliwości zablokowania b.......... on to wykorzystuje,i śmie jeszcze potem skarżyć się b...................
po drugie to,że jest chamem to prawda nie ma za grosz kultury korespondencji,każdy jego post jest pełen dwuznaczności i zakamuflowanych obraz,on jest po prostu chory archiwizuje wszystko i kombinuje jak to wykorzystać w grze dla siebie,a to zabawa to b.............tego nie jest w stanie zrozumieć
to ,że jest oszustem udowodniłam Ci wielokrotnie ,sam to wiesz bardzo dobrze ale nie masz dowodów tak twierdzisz ,nie potrafię tego zrozumieć,ale widocznie tak musi być

po tych wyjaśnieniach przyjmuję blokadę ,ale nie zgadzam się z nią,to nieuczciwe ,że blokowane są osoby za przewinienia nie mające nic wspólnego z grą,blokada na grę nie ma nic wspólnego za obrazę w poście,a nie ma blokowania osób które graja nie zgodnie z regulaminem
ten grajek zapowiadał wielokrotnie oddanie sprawy do sądu ,ale tchórz tego nie robi tylko pisze tu by mnie wyeliminować z gry ,aby nikt już nie pisał o jego oszustwach

Aga

3

Thursday, 13.06.2019, 08:36

I Ty znów go obrażasz, ech.

Jagna, ostrzeżenie za obrażanie innego użytkownika.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Thursday, 13.06.2019, 13:26

no tak ,ja go obrażam ,a Ty raz na tydzień wpadasz i banujesz mnie ,nie odpowiadając na żadne zadane prze ze mnie Tobie pytanie,to uczciwe z Twojej strony ? ja dałam obszerne wyjaśnienie Ty mnie olałeś i dałeś ostrzeżenie zaraz będzie ban na 7 dni potem 30 dni i s...........Aga z gry po co mam tyle czekać jak wpadniesz za tydzień daj mi bana kasacyjnego i będziesz miał z jerzysem vel baalzamonem załatwiona sprawę a ja zaoszczędzę na premium

Aga