You are not logged in.

PROPOZYCJA Hmmm ... ???

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, June 22nd 2019, 6:10am

Hmmm ... ???

Czy jest szansa zwiększenia ilości szkolących się jednostek na stak do np. 100 lub 200 ?

Jest szansa na Odpowiedz ze strony ADMINISTRACJI czy raczej niezbyt ? (

This post has been edited 3 times, last edit by "Krinter" (Jun 25th 2019, 7:26pm)


2

Saturday, June 22nd 2019, 11:40am

czy mógłbyś podać cel tej zmiany .

z tego co obserwuje na T1 to wojsko jest używane wyłącznie do ustawek między graczami,jeżeli celem zmiany ma być przyspieszenie zdobywania expy w ustawkach to zmiana nie ma sensu ,
ta gra to trup i to śmierdzący coraz bardziej

Aga

3

Saturday, June 22nd 2019, 7:49pm

zgadzam się z przedmówczynią :-)

4

Tuesday, June 25th 2019, 7:25pm

czyli według was zwiększenie limitu szkolących jednostek nic i tak nie zmieni ?


jest jakiś sposób by pomóc TE czy ta gra umrze smiercią naturalną tzn. brak zainteresowania ze strony Adminow
2 obozy graczy chcący nowości i tych co osiągnęli co mieli robią ustawki czy w co tam sie bawicie i nic nie chcą zmieniać po co wgl. taka gra wtedy ?


Obecnie gra się by .... ?
osiągnąć albo TOP 1 ?
Mieć największa armie w jakiejś epoce ?
Po co ?










Może ruszenie w końcu tego ołtarzu co były propozycje by po rozwoju do 20 lvl coś tam dostawać czy coś takiego bo już nie pamiętam.
Tak samo miał być zmieniony człowiek czy balans ras i guzik jest ...
Z reszta czego ja wymagam ....

5

Tuesday, June 25th 2019, 10:23pm

myślę,ze wszyscy tu grający są za tym by ta gra przetrwała,ale właściciel gry nas wszystkich traktuje jak bandę idiotów,dotąd będzie zwodził ,kombinował,oszukiwał lub wcale nie zabierał głosu do póki gra przynosi 1 zł dochodu ,samograj dla niego to własnie TE,nic nie zmieni tu ,bo za zmiany trzeba płacić a on nasze dobrowolne wpłaty traktuje jak swój czysty zysk od frajerstwa,macie to co macie i zamknijcie mordy bo zakończę grę to jego hasło dla nas ,jak ktoś tego nie zauważył to gratuluję

nie będę odpowiadała na Twoje pytania bo są dziwne i mało dla mnie zrozumiałe
gdybyś napisał zwiększenie liczby jednostek w rekrutacji ma na celu odciążenie graczy od klikania po 5 jednostek (bez premki) to cel by był dla mnie jasny
bojkot premki ,ale na to tylko czeka właściciel poczytaj regulamin

Aga

6

Sunday, June 30th 2019, 3:56pm

MasterOfPuppets są jakieś plany rozwoju TE w najblirzszym czasie czy nie ma na co liczyć bedzie cos wgl. robione ?

7

Monday, July 22nd 2019, 10:08pm

Odświeżam.
MasterOfPuppets ma jakieś informacje nam do przekazania co jest planowane lub na co możemy czaka czego się spodziewać czy nie ma na co liczyć ?