You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 2nd 2019, 11:40am

KruczoCzarny

to napisał SM i podał,ze można tam robić wpisy,nie można ,ale mniejsza z tym.................




Pożegnanie KruczoCzarnego


Drodzy gracze,
KruczoCzarny był z nami praktycznie od początku TE. Pomagał w jego rozwoju oraz zajmował się sprawami Waszej społeczności.

Jednak w życiu każdej organizacji przychodzi czas zmiany. Dzisiaj żegnamy się z KruczoCzarnym, życząc mu dalszych sukcesów zawodowych oraz osobistych.

Jego obowiązki z dniem 1 lipca 2019 przejmie MasterOfPuppets.
Temat ten pozostanie otwarty tak by każdy kto ma taką wolę, mógł napisać swoje pożegnanie.
Pozdrawiam
SM
:rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl:



Po pierwsze bardzo nam ,a przynajmniej mnie miło,że SM odezwał się w jakimś temacie,pytanie jest jedno co się takiego stało,że właściciel raczył nas frajerów zaszczycić informacją o zmianach w swojej jak to napisał ORGANIZACJI,nazwała ja bym to nie organizacją ale strukturą działającą na granicy prawa,nie wywiązującą się z zawartych umów z partnerami(graczami),nie słuchającą i nie odpowiadającą na żaden temat utworzony przez partnera(gracza)mający na celu rozwój gry.

Co do pożegnania z KCZ ,nie wygląda to na pożegnanie,po prostu pan SM zamienił KCZ pewnie na bardziej wygodnego dla niego "misiewicza"
w pożegnaniu nie ma słowa "dziękuję"za pracę pomoc w rozwoju TE wygląda na to że SM i KCZ rozstali się w atmosferze niezbyt miłej.
Co do następcy KCZ,ani dzień dobry ani .........ale obowiązki już przejął 01.07.2019 r trochę to śmiesznie wygląda ale olał to.

KruczoCzarny jaki byłeś ,każdy ma swoje zdanie,ale ja Ci dziękuję bardzo za próby (nie zawsze skuteczne)pomocy nam w grze.
Mam nadzieje ,że wszystkie Twoje decyzje były Twoimi nie podyktowanymi przez SM.
Spędziłeś z nami szmat czasu,pewnie wiele godzin zabrały Ci analizy potrzebne do wydania "wyroku",czy był on słuszny czy nie to już sprawa Twojego sumienia ,ale za Twoja pracę z całego serca dziękuję Ci.
Jesteś już po za TE,pewnie odetchnąłeś z ulgą,wiem trochę żal,ale..................życzę Ci w realu wszystkiego najlepszego i raz jeszcze dziękuję za to ,że byłeś tu,byłeś jedną z jaśniejszych postaci w administracji TE,
trzymaj się cieplutko i wspominaj czasami Agę ,Baala innych do usłyszenia może w innej grze ,gorące ucałowania dla Ciebie i Twoich bliskich.


Aga

This post has been edited 3 times, last edit by "Jagna" (Jul 2nd 2019, 1:09pm)


2

Tuesday, July 2nd 2019, 4:31pm

Baal się przyłącza do powyższego. Jerzys mówi że też :-)

3

Tuesday, July 2nd 2019, 10:45pm

Podpisuje się pod Agą .

4

Wednesday, July 3rd 2019, 4:37pm

Przede wszystkim - bardzo dziękuje Wam za miłe słowa, te tutaj od Jagi i podpisanych osób, oraz to co dostałem na priv. Bardzo miło mi wiedzieć, iż mimo Waszych reakcji gdzieś tam czuliście, że staram się działać najlepiej jak potrafię. Przepraszam, że nie byłem w stanie wszystkich zadowolić i tez nie z każdej mojej decyzji jestem zadowolony z perspektywy czasu. Dużo mnie nauczyliście i za to również Wam dziękuje :)

Niestety, muszę Was rozczarować, ale nie było żadnej dramy - z Sushim to było prawdziwe pożegnanie, z wieloma miłymi słowami, w tym podziękowaniami :)

Baal się przyłącza do powyższego. Jerzys mówi że też :-)
<3
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Wednesday, July 3rd 2019, 6:02pm

no i za przeproszeniem Wszystkich zjeb........ się ze stołka,moje gratulacje na to nie wpadła bym nigdy :rotfl: