Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 02.07.2019, 11:40

KruczoCzarny

to napisał SM i podał,ze można tam robić wpisy,nie można ,ale mniejsza z tym.................




Pożegnanie KruczoCzarnego


Drodzy gracze,
KruczoCzarny był z nami praktycznie od początku TE. Pomagał w jego rozwoju oraz zajmował się sprawami Waszej społeczności.

Jednak w życiu każdej organizacji przychodzi czas zmiany. Dzisiaj żegnamy się z KruczoCzarnym, życząc mu dalszych sukcesów zawodowych oraz osobistych.

Jego obowiązki z dniem 1 lipca 2019 przejmie MasterOfPuppets.
Temat ten pozostanie otwarty tak by każdy kto ma taką wolę, mógł napisać swoje pożegnanie.
Pozdrawiam
SM
:rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl: :?: :!: :rotfl:



Po pierwsze bardzo nam ,a przynajmniej mnie miło,że SM odezwał się w jakimś temacie,pytanie jest jedno co się takiego stało,że właściciel raczył nas frajerów zaszczycić informacją o zmianach w swojej jak to napisał ORGANIZACJI,nazwała ja bym to nie organizacją ale strukturą działającą na granicy prawa,nie wywiązującą się z zawartych umów z partnerami(graczami),nie słuchającą i nie odpowiadającą na żaden temat utworzony przez partnera(gracza)mający na celu rozwój gry.

Co do pożegnania z KCZ ,nie wygląda to na pożegnanie,po prostu pan SM zamienił KCZ pewnie na bardziej wygodnego dla niego "misiewicza"
w pożegnaniu nie ma słowa "dziękuję"za pracę pomoc w rozwoju TE wygląda na to że SM i KCZ rozstali się w atmosferze niezbyt miłej.
Co do następcy KCZ,ani dzień dobry ani .........ale obowiązki już przejął 01.07.2019 r trochę to śmiesznie wygląda ale olał to.

KruczoCzarny jaki byłeś ,każdy ma swoje zdanie,ale ja Ci dziękuję bardzo za próby (nie zawsze skuteczne)pomocy nam w grze.
Mam nadzieje ,że wszystkie Twoje decyzje były Twoimi nie podyktowanymi przez SM.
Spędziłeś z nami szmat czasu,pewnie wiele godzin zabrały Ci analizy potrzebne do wydania "wyroku",czy był on słuszny czy nie to już sprawa Twojego sumienia ,ale za Twoja pracę z całego serca dziękuję Ci.
Jesteś już po za TE,pewnie odetchnąłeś z ulgą,wiem trochę żal,ale..................życzę Ci w realu wszystkiego najlepszego i raz jeszcze dziękuję za to ,że byłeś tu,byłeś jedną z jaśniejszych postaci w administracji TE,
trzymaj się cieplutko i wspominaj czasami Agę ,Baala innych do usłyszenia może w innej grze ,gorące ucałowania dla Ciebie i Twoich bliskich.


Aga

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (02.07.2019, 13:09)


2

Tuesday, 02.07.2019, 16:31

Baal się przyłącza do powyższego. Jerzys mówi że też :-)

3

Tuesday, 02.07.2019, 22:45

Podpisuje się pod Agą .

4

Wednesday, 03.07.2019, 16:37

Przede wszystkim - bardzo dziękuje Wam za miłe słowa, te tutaj od Jagi i podpisanych osób, oraz to co dostałem na priv. Bardzo miło mi wiedzieć, iż mimo Waszych reakcji gdzieś tam czuliście, że staram się działać najlepiej jak potrafię. Przepraszam, że nie byłem w stanie wszystkich zadowolić i tez nie z każdej mojej decyzji jestem zadowolony z perspektywy czasu. Dużo mnie nauczyliście i za to również Wam dziękuje :)

Niestety, muszę Was rozczarować, ale nie było żadnej dramy - z Sushim to było prawdziwe pożegnanie, z wieloma miłymi słowami, w tym podziękowaniami :)

Baal się przyłącza do powyższego. Jerzys mówi że też :-)
<3
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Wednesday, 03.07.2019, 18:02

no i za przeproszeniem Wszystkich zjeb........ się ze stołka,moje gratulacje na to nie wpadła bym nigdy :rotfl: