You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 10th 2020, 10:22am

ekspedycja HZ9 --- Z GWARANCJĄ POWODZENIA --- ZA 50 000 pkt (DG x 2)

Drodzy gracze: przyjaciele, wrogowie, farmy...

bez Was nie byłoby tej gry, która "trzyma mnie" od wielu lat (z małą przerwą).
gram na t1 aktywnie i simuje na t2

to moje konto na t1:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=30379

a to ranging herosów na t1:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=rank&type=hero


Imię Klasa Punkty Gracz Wioska
1. Jerzys CZŁOWIEK 51084 Jerzys TRZASKOWSKI_2020
2. Kain CZŁOWIEK 50810 Rafix KoAn
3. Wolfelof CZŁOWIEK 35521 Wolfelof Kaer Morhen
4. Julek CZŁOWIEK 23520 Fonio Trzaskowski
5. Kapitan CZŁOWIEK 17659 GuardianAngel TRZASKOWSKI_2020
6. Bloodrunner CZŁOWIEK 16152 Bloodrunner BloodTowN
7. DzK CZŁOWIEK 14946 DzK TRZASKOWSKI_2020
8. juniorek CZŁOWIEK 14070 juniorek TRZASKOWSKI_2020
9. CHROBRY CZŁOWIEK 14039 janced TRZASKOWSKI_2020
10. sławek2200 CZŁOWIEK 13539 sławek2200 Niebiescy

w top 10 az 7 graczy to moi klanowicze !!!

na pewno zastanawia Was czemu jestem na miejscu pierwszym, wielu wielokrotnie węszyło oszustwa i podpisany cyrograf.
Nie jestem świętym ale nie robię nic więcej niż inni topowi gracze.

Więc w czym tkwi tajemnica mojego sukcesu ?
i nie tylko mojego ale i całego mojego klanu ?

wyjaśnienie jest proste.
w 2016 roku wymyśliłem rewolucyjną metodę robienia expedycji
np. HZ 9
z GWARANCJĄ SUKCESU (o ile nikt nie zapomniał dołączyć / ubrać się)
za prawie maksymalną ilość expa (HZ9 za ponad 50 000 pkt, 2x jeśli DG)

w 2017 roku podzieliłem się z klanem tą metodą i zaowocowało to między innymi banem:
[ PUSHING ] w0laj, Lejnamur, SURVIVAL
gdyż gracze z mojego klanu "rzucili się" do zakupu potrzebnych zwojów.


Dzięki tej metodzie mój klan wystrzelił i zdominował TE.


Czemu dziele się tym z Wami?

Bo chcę Was wszystkich zachęcić do udziału w wyborach. :-)
Idźmy w niedziele i wybierzmy mądrze aby przywrócić równowagę polityczną w Polsce, abyśmy nie byli zakładnikami paranoi jednego człowieka.

jeśli ktoś się waha, proszę niech obejrzy:

https://www.youtube.com/watch?v=nzPDnbeL95g
https://www.youtube.com/watch?v=dvPvcACw_88
https://www.youtube.com/watch?v=vhS7ynSchUE
https://www.youtube.com/watch?v=nffIqQbk844

pozdrawiam, Trzymacje się zdrowo !

a i jeszcze raporty z expedycji :-)
jeden z pierwszych testów:
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=6c6b50fd30

i już HZ 9 na bogato:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=msg&d…=7506816&type=2


proszę napiszcie co myślicie o mojej metodzie :-)
No i bardzo proszę: weźcie udział w wyborach i wybierzcie mądrze !!!!!!!

2

Friday, July 10th 2020, 10:27am

te ilości ekspa są dla poziomu 60+

jeśli poniżej 60 poziomu to +50 %

czyli heros 59 lvl około 75 000
a jak na DG około 150 000 za HZ 9
!!!!!

3

Friday, July 10th 2020, 10:37am

oj, poprawny link do HZ 9 !
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=30c24a0e73

dzieki Wolf !


PS.
zwróćcie uwagę na DATY tych raportów

zapraszam do komentowania !
roześlijcie ten post do jak największej ilości osób na TE T1 i T2 !!!

tchnijmy trochę życia w TE grę !!!!!!!!!!

AssarGereon

Beginner

Posts: 8

Location: Polska

  • Send private message

4

Friday, July 10th 2020, 3:07pm

Obowiązek.

Ja się nie waham, jednak muszę przypomnieć,że to jest gra i nie potrzebujemy tutaj na forum jakiejś propagandy! To nie Andrzej Duda spuścił tryliony litrów ścieków do Wisły i nie on zrobił ze stolicy "Wenecję Północy". Mogę przypomnieć na specjalne życzenie, jakie rzeczy "dla dobra kraju", robiła PO w latach 2007-2015, począwszy od podniesienia VAT-u na wszystko, a na zabraniu ludziom środków z OFE, skończywszy. PO dziś zwie się Koalicją Obywatelską, a jest to twór tak samo "obywatelski" jak Milicja za czasów PRL-u !.

A co do wypraw, to mam za małe doświadczenia i nawet nie mam takich czarów jak w raporcie. O "zaćmieniu słońca" w ogóle nie słyszałem. Zaklęcia do awatarów zaś tylko widziałem na aukcji. Pozdrawiam.

This post has been edited 1 times, last edit by "AssarGereon" (Jul 10th 2020, 3:13pm)


5

Friday, July 10th 2020, 3:44pm

no jasne, Trzaskowski otworzył rure z g. i stoi na szczycie pałacu i deszcz leje :-)))
"nie potrzebujemy" - a dużo Was tam siedzi w jednej głowie ?
nie chcesz propagandy ale sam ją uprawiasz ...

owszem PO podniosła VAT...
na szczęście potem PIS wygrało wybory i od razu obniżyli :-)))))))


a co do czarów: jak siedzisz w 3 epoce i masz herosa na 16 poziomie to w ogole nie jest to info dla Ciebie ...
awansuj do 5 epoki, zaczną fajne czary lecieć
nie tylko czary :-]
przedmioty ...

AssarGereon

Beginner

Posts: 8

Location: Polska

  • Send private message

6

Friday, July 10th 2020, 4:32pm

wyprawy

Co do wypraw, to się z tobą zgadzam. Jak pisałem, mam jeszcze zbyt małe doświadczenie, więc twa rada dotycząca 5. epoki jest dla mnie istotna. Nie problem mi przyznać ,że mam zbyt małe doświadczenie w grze.
Ale propaganda polityczna, to co innego! Nie pisałbym niczego, w ogóle na ten ten temat, gdybyś poprzestał na grze i nie umieszczał linków z filmikami, dyskredytującymi obecnego prezydenta RP. Więc poprzestań na grze. A w niedzielę, każdy chętny zagłosuje, jak mu sumienie nakaże i jego rozum. Jedno wszakże musisz wiedzieć. Nie patrzę na to, co obiecują politycy, tylko na to- co zrobili. A co zrobił Trzaskowski dla kraju? Sam przecież gada,że budowa portu lotniczego to megalomania PiS-u. Budowa COP- czyli Centralnego Okręgu Przemysłowego przed II wojną światową i UNIEZALEŻNIANIE kraju od obcego kapitału, to też była megalomania? Budowa tzw. Magistrali Węglowej do nowego portu, jakim stała się wtedy Gdynia? Rozbudowa Gdyni i budowa tam portu, też była megalomanią ówczesnych rządzących? To Trzaskowski mówi, że Port Centralny jest Polsce niepotrzebny, bo będzie za dwa lata lotnisko w Berlinie! Przekop Mierzei jest be! Dlaczego? Bo ruskie stracą kontrolę nad tym, co pływa po Zalewie Wiślanym? Jak ktoś zacznie gadać na forum jakiejkolwiek gry internetowej o polityce, to może się doczekać riposty! Nie po to tu gramy , aby gadać o polityce! Pozdrawiam.

7

Friday, July 10th 2020, 4:45pm

nie chcesz gadać o polityce to nie gadaj.

a utopione przez PIS pieniądze w elektrowni w Ostrołęce?
grubo ponad miliard
a 60 milionów wydane na wybory których nie było ?

za chwile Unia uzależni kase od praworządności i jako kraj popłyniemy ...

jedną rzecz rząd PIS robi dobrze: propagande
wczoraj oglądałem wiadomości, pamiętam przed 90 rokiem "dziennik telewizyjny"
roznica to ogromna
teraz korea polnocna moglaby sie od nas uczyć

TRZEBA rozmawiać , wtedy się wykłóca dobre pomysły
PIS tak nie robi, zmienia ustawy po nocy i potem je poprawia i poprawia
to droga donikąd

wydaje mi się że jesteś osobą młodą i jeszcze czekają Ciebie rozczarowania i może z czasem i rozsadek się pojawi
zrozumiesz że równowaga jest ważna.
bardzo Ci tego życzę.

najlepiej jak do niedzieli. :-)

AssarGereon

Beginner

Posts: 8

Location: Polska

  • Send private message

8

Friday, July 10th 2020, 5:01pm

Polityka

Chłopie! Przyznaje tobie rację w jednym: PiS nawaliło, zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z ich planami. Ale nie docenili złośliwości i obstrukcji Senatu, w którym tzw. "totalna opozycja" ma większość. To oni w Senacie, nic nie robili z tą ustawa przez miesiąc, aż niemożliwe się stało przeprowadzenie wyborów w maju. Przecież to twój Marszałek Grodzki straszył ludzi śmiercionośnymi kopertami! Nie przekonasz mnie do Po-Ko, podobnie jak ja, nie przekonam ciebie do PiS-u :) Więc zakończmy nieefektywną dyskusję. A hasło >> "ulica i zagranica", nawet wbrew interesom Polski i Polaków, jest wciąż aktualne w kręgach, z którymi sympatyzujesz. Dla ciebie to walka o demokrację. Dla mnie Targowica i podlizywanie się zagranicy, a zwłaszcza Brukseli i Berlinowi. Ja jestem zwolennikiem, jak największej autonomii i wolności Polski i Polaków w ramach UE. Ale dla mnie działania PO-KO, to działania na szkodę kraju i "wasalizacji" Polski wobec Berlina i Brukseli. To rząd Polski ma decydować , w jak największym stopniu, o tym, co w Polsce będzie się działo i jak będzie rozwijany kraj, a nie Bruksela czy Berlin! Na prawdę, chcesz kontynuować tą dyskusję?

9

Friday, July 10th 2020, 10:52pm

korzystanie z konstytucyjnych praw nazywasz "i złośliwości i obstrukcji Senatu" ?!?!?!
kompletnie NIE MASZ racji

i uwierz mi - jak wygra DUPA to się szybko o tym przekonasz - cała Polska bedzie miała przerąbane ....
ale nie jest moim celem przekonywanie idiotów i fanatyków PISu
moim celem jest przekonanie tych którym sie nie chce zeby ruszyli DU,,,py i poszli na wybory. prosze.
o to proszę. bardzo.
dlatego ujawniłem Wam , drodzy gracze, tajemnice mojego pomysłu :-) i mojego sukcesu
kto zrobił dla Was tak dużo ????

pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo
Wasz JERZYS

This post has been edited 1 times, last edit by "baalzamon" (Jul 10th 2020, 11:04pm)


AssarGereon

Beginner

Posts: 8

Location: Polska

  • Send private message

10

Friday, July 10th 2020, 11:58pm

Wybory.

Skoro chcesz wysokiej frekwencji i zachęcić niezdecydowanych do głosowania, trzeba było założyć osobny wątek czy temat w dziale pt.Dyskusje (nie związanym z grą),a nie mieszać politykę do postu o grze. Nie trzeba było zamieszczać linków dyskredytujących prezydenta RP. Poza tym widzę,że twój "język miłości", niewiele odbiega od hejtu!
40% ludzi w Polsce to sympatycy PiS i Andrzeja Dudy. Łatwo ci obrażać te 40% społeczeństwa! Już to samo dyskredytuje ciebie i twoje poglądy oraz partię PO-KO. Ale ci inni, co wolą PiS, to dla ciebie ciemnota, mohery i idioci. A ty i tobie podobni to pewnie "oświecona elyta", tyle, że wywodząca się wprost z dawnej ubecji i komuchów. Dajesz przykład godny twojego kandydata. Nie ma co. Gratuluję "języka miłości". Na następny tekst nie odpowiem , bo zbliża się okres ciszy wyborczej. I tobie też nie radzę jutro,w żaden sposób agitować.Proponuję zająć się grą. W niedzielę będzie już wiadomo co nieco. A jak będzie ciebie nadal korcić aby mi odpowiedzieć, to proszę na priv. wtedy obaj będziemy przestrzegać ciszy wyborczej i przy okazji, nie zanudzać polityką innych graczy. Pozdrawiam.

This post has been edited 1 times, last edit by "AssarGereon" (Jul 11th 2020, 12:14am)


11

Saturday, July 11th 2020, 12:17am

nie narusze ciszy wyborczej pisząc:

głupoty gadasz mości Panie !!!!!

:-))))

a na priv ze mną to sobie trzeba zasłużyć ;-)

12

Saturday, July 11th 2020, 9:27pm

U nas taktyka jest nieco inna.
Zawsze bylo nas tylko dwoch w klanie, wiec mielismy ograniczona ilosc herosow na expie.
Musielismy minimalizowac ryzyko porazki. W razie zgonu kazdy heros ma podobny zestaw zwojow.
Gramy od dosc dawna i eventy ze zwiekszonym dropem i jakoscia zwojow troche nam pomogly.
Ewolucja naszej taktyki doprowadzila do tego:

https://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=c74dc552a0


Trzeba dobrze skalkulowac ryzyko, bo Wielki Random to nie piorun i czasem mu sie zdarza robic psikusy.

13

Saturday, July 11th 2020, 11:46pm

wiem, obserwowalem Wasze próby :-)

nadal jest ryzyko a moj plan zakladał ZERO ryzyka
no i mniej to efektywne

14

Tuesday, July 14th 2020, 3:54pm

W moim raporcie widac zgon jednego herosa i brak minusa do expa po wygranej.
Wiec ryzyka nie ma zadnego.
Efektywnosc to jak latwo policzyc w naszym przypadku okolo 80k expa na glowe co 5 dni.
A pewnie da sie wiecej wycisnac, bo wsparcie mozna wysylac co dwa dni.
U was cos czuje ze max 50k. Tracicie ze 25k bo odbieracie sobie exp ze wsparcia.
Zastanawiam sie czy znamy te same definicje slowa "efektywnosc" :P

Pisalem o ryzyku ku przestrodze. Raport tez po czesci jest ku przestrodze.
Wielki Random ma to do siebie, ze czasem bywa zlosliwy i bije w tego samego herosa,
mimo, ze szanse na to maleja z kazda runda.
Jesli sie nie dobierze odpowiednich statow do przeciwnika, to moga byc klopoty.
Szarze dla herosa na expie polecam tylko hazardzistom. To gra w kosci z Wielkim Randomem :P

15

Wednesday, July 15th 2020, 12:14pm

tak, przy tak wypasionych herosach faktycznie ryzyka nie ma

co do "efektywności"

macie DG, prawda?
wiec nasze maks 50k to w istocie Twoje 100k ...
teraz jest zrozumiale ;-)

dodatkowo: nasz system jest tak zaprojektowany że nawet heros lvl 40 moze zrobic "solo" HZ9
i dostać (jesli ma DG) około 150 k expa ...

:-)

juz tego nie mam (od dawna nikt nie miał słabego herosa w klanie) ale kiedyś mieliśmy program który wyliczał wszystko co trzeba mieć , jaki ubiór jakie staty względem zadeklarowanych statów pomocników i zalozyciela
zdarzalo się ze heros konczyl expe martwy ale z plusem
nawet , teoretycznie, moglobyc tak ze WSZYSCY herosi byli martwi a expa była z plusem :-P
ale az takich tajemnic nie planuje ujawniać

i tak wybory poszły w PISdu. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Similar threads