Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 10.07.2020, 10:22

ekspedycja HZ9 --- Z GWARANCJĄ POWODZENIA --- ZA 50 000 pkt (DG x 2)

Drodzy gracze: przyjaciele, wrogowie, farmy...

bez Was nie byłoby tej gry, która "trzyma mnie" od wielu lat (z małą przerwą).
gram na t1 aktywnie i simuje na t2

to moje konto na t1:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=30379

a to ranging herosów na t1:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=rank&type=hero


Imię Klasa Punkty Gracz Wioska
1. Jerzys CZŁOWIEK 51084 Jerzys TRZASKOWSKI_2020
2. Kain CZŁOWIEK 50810 Rafix KoAn
3. Wolfelof CZŁOWIEK 35521 Wolfelof Kaer Morhen
4. Julek CZŁOWIEK 23520 Fonio Trzaskowski
5. Kapitan CZŁOWIEK 17659 GuardianAngel TRZASKOWSKI_2020
6. Bloodrunner CZŁOWIEK 16152 Bloodrunner BloodTowN
7. DzK CZŁOWIEK 14946 DzK TRZASKOWSKI_2020
8. juniorek CZŁOWIEK 14070 juniorek TRZASKOWSKI_2020
9. CHROBRY CZŁOWIEK 14039 janced TRZASKOWSKI_2020
10. sławek2200 CZŁOWIEK 13539 sławek2200 Niebiescy

w top 10 az 7 graczy to moi klanowicze !!!

na pewno zastanawia Was czemu jestem na miejscu pierwszym, wielu wielokrotnie węszyło oszustwa i podpisany cyrograf.
Nie jestem świętym ale nie robię nic więcej niż inni topowi gracze.

Więc w czym tkwi tajemnica mojego sukcesu ?
i nie tylko mojego ale i całego mojego klanu ?

wyjaśnienie jest proste.
w 2016 roku wymyśliłem rewolucyjną metodę robienia expedycji
np. HZ 9
z GWARANCJĄ SUKCESU (o ile nikt nie zapomniał dołączyć / ubrać się)
za prawie maksymalną ilość expa (HZ9 za ponad 50 000 pkt, 2x jeśli DG)

w 2017 roku podzieliłem się z klanem tą metodą i zaowocowało to między innymi banem:
[ PUSHING ] w0laj, Lejnamur, SURVIVAL
gdyż gracze z mojego klanu "rzucili się" do zakupu potrzebnych zwojów.


Dzięki tej metodzie mój klan wystrzelił i zdominował TE.


Czemu dziele się tym z Wami?

Bo chcę Was wszystkich zachęcić do udziału w wyborach. :-)
Idźmy w niedziele i wybierzmy mądrze aby przywrócić równowagę polityczną w Polsce, abyśmy nie byli zakładnikami paranoi jednego człowieka.

jeśli ktoś się waha, proszę niech obejrzy:

https://www.youtube.com/watch?v=nzPDnbeL95g
https://www.youtube.com/watch?v=dvPvcACw_88
https://www.youtube.com/watch?v=vhS7ynSchUE
https://www.youtube.com/watch?v=nffIqQbk844

pozdrawiam, Trzymacje się zdrowo !

a i jeszcze raporty z expedycji :-)
jeden z pierwszych testów:
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=6c6b50fd30

i już HZ 9 na bogato:
https://t1.czaswojny.interia.pl/?a=msg&d…=7506816&type=2


proszę napiszcie co myślicie o mojej metodzie :-)
No i bardzo proszę: weźcie udział w wyborach i wybierzcie mądrze !!!!!!!

2

Friday, 10.07.2020, 10:27

te ilości ekspa są dla poziomu 60+

jeśli poniżej 60 poziomu to +50 %

czyli heros 59 lvl około 75 000
a jak na DG około 150 000 za HZ 9
!!!!!

3

Friday, 10.07.2020, 10:37

oj, poprawny link do HZ 9 !
https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=30c24a0e73

dzieki Wolf !


PS.
zwróćcie uwagę na DATY tych raportów

zapraszam do komentowania !
roześlijcie ten post do jak największej ilości osób na TE T1 i T2 !!!

tchnijmy trochę życia w TE grę !!!!!!!!!!

AssarGereon

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Polska

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 10.07.2020, 15:07

Obowiązek.

Ja się nie waham, jednak muszę przypomnieć,że to jest gra i nie potrzebujemy tutaj na forum jakiejś propagandy! To nie Andrzej Duda spuścił tryliony litrów ścieków do Wisły i nie on zrobił ze stolicy "Wenecję Północy". Mogę przypomnieć na specjalne życzenie, jakie rzeczy "dla dobra kraju", robiła PO w latach 2007-2015, począwszy od podniesienia VAT-u na wszystko, a na zabraniu ludziom środków z OFE, skończywszy. PO dziś zwie się Koalicją Obywatelską, a jest to twór tak samo "obywatelski" jak Milicja za czasów PRL-u !.

A co do wypraw, to mam za małe doświadczenia i nawet nie mam takich czarów jak w raporcie. O "zaćmieniu słońca" w ogóle nie słyszałem. Zaklęcia do awatarów zaś tylko widziałem na aukcji. Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AssarGereon" (10.07.2020, 15:13)


5

Friday, 10.07.2020, 15:44

no jasne, Trzaskowski otworzył rure z g. i stoi na szczycie pałacu i deszcz leje :-)))
"nie potrzebujemy" - a dużo Was tam siedzi w jednej głowie ?
nie chcesz propagandy ale sam ją uprawiasz ...

owszem PO podniosła VAT...
na szczęście potem PIS wygrało wybory i od razu obniżyli :-)))))))


a co do czarów: jak siedzisz w 3 epoce i masz herosa na 16 poziomie to w ogole nie jest to info dla Ciebie ...
awansuj do 5 epoki, zaczną fajne czary lecieć
nie tylko czary :-]
przedmioty ...

AssarGereon

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Polska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 10.07.2020, 16:32

wyprawy

Co do wypraw, to się z tobą zgadzam. Jak pisałem, mam jeszcze zbyt małe doświadczenie, więc twa rada dotycząca 5. epoki jest dla mnie istotna. Nie problem mi przyznać ,że mam zbyt małe doświadczenie w grze.
Ale propaganda polityczna, to co innego! Nie pisałbym niczego, w ogóle na ten ten temat, gdybyś poprzestał na grze i nie umieszczał linków z filmikami, dyskredytującymi obecnego prezydenta RP. Więc poprzestań na grze. A w niedzielę, każdy chętny zagłosuje, jak mu sumienie nakaże i jego rozum. Jedno wszakże musisz wiedzieć. Nie patrzę na to, co obiecują politycy, tylko na to- co zrobili. A co zrobił Trzaskowski dla kraju? Sam przecież gada,że budowa portu lotniczego to megalomania PiS-u. Budowa COP- czyli Centralnego Okręgu Przemysłowego przed II wojną światową i UNIEZALEŻNIANIE kraju od obcego kapitału, to też była megalomania? Budowa tzw. Magistrali Węglowej do nowego portu, jakim stała się wtedy Gdynia? Rozbudowa Gdyni i budowa tam portu, też była megalomanią ówczesnych rządzących? To Trzaskowski mówi, że Port Centralny jest Polsce niepotrzebny, bo będzie za dwa lata lotnisko w Berlinie! Przekop Mierzei jest be! Dlaczego? Bo ruskie stracą kontrolę nad tym, co pływa po Zalewie Wiślanym? Jak ktoś zacznie gadać na forum jakiejkolwiek gry internetowej o polityce, to może się doczekać riposty! Nie po to tu gramy , aby gadać o polityce! Pozdrawiam.

7

Friday, 10.07.2020, 16:45

nie chcesz gadać o polityce to nie gadaj.

a utopione przez PIS pieniądze w elektrowni w Ostrołęce?
grubo ponad miliard
a 60 milionów wydane na wybory których nie było ?

za chwile Unia uzależni kase od praworządności i jako kraj popłyniemy ...

jedną rzecz rząd PIS robi dobrze: propagande
wczoraj oglądałem wiadomości, pamiętam przed 90 rokiem "dziennik telewizyjny"
roznica to ogromna
teraz korea polnocna moglaby sie od nas uczyć

TRZEBA rozmawiać , wtedy się wykłóca dobre pomysły
PIS tak nie robi, zmienia ustawy po nocy i potem je poprawia i poprawia
to droga donikąd

wydaje mi się że jesteś osobą młodą i jeszcze czekają Ciebie rozczarowania i może z czasem i rozsadek się pojawi
zrozumiesz że równowaga jest ważna.
bardzo Ci tego życzę.

najlepiej jak do niedzieli. :-)

AssarGereon

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Polska

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 10.07.2020, 17:01

Polityka

Chłopie! Przyznaje tobie rację w jednym: PiS nawaliło, zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z ich planami. Ale nie docenili złośliwości i obstrukcji Senatu, w którym tzw. "totalna opozycja" ma większość. To oni w Senacie, nic nie robili z tą ustawa przez miesiąc, aż niemożliwe się stało przeprowadzenie wyborów w maju. Przecież to twój Marszałek Grodzki straszył ludzi śmiercionośnymi kopertami! Nie przekonasz mnie do Po-Ko, podobnie jak ja, nie przekonam ciebie do PiS-u :) Więc zakończmy nieefektywną dyskusję. A hasło >> "ulica i zagranica", nawet wbrew interesom Polski i Polaków, jest wciąż aktualne w kręgach, z którymi sympatyzujesz. Dla ciebie to walka o demokrację. Dla mnie Targowica i podlizywanie się zagranicy, a zwłaszcza Brukseli i Berlinowi. Ja jestem zwolennikiem, jak największej autonomii i wolności Polski i Polaków w ramach UE. Ale dla mnie działania PO-KO, to działania na szkodę kraju i "wasalizacji" Polski wobec Berlina i Brukseli. To rząd Polski ma decydować , w jak największym stopniu, o tym, co w Polsce będzie się działo i jak będzie rozwijany kraj, a nie Bruksela czy Berlin! Na prawdę, chcesz kontynuować tą dyskusję?

9

Friday, 10.07.2020, 22:52

korzystanie z konstytucyjnych praw nazywasz "i złośliwości i obstrukcji Senatu" ?!?!?!
kompletnie NIE MASZ racji

i uwierz mi - jak wygra DUPA to się szybko o tym przekonasz - cała Polska bedzie miała przerąbane ....
ale nie jest moim celem przekonywanie idiotów i fanatyków PISu
moim celem jest przekonanie tych którym sie nie chce zeby ruszyli DU,,,py i poszli na wybory. prosze.
o to proszę. bardzo.
dlatego ujawniłem Wam , drodzy gracze, tajemnice mojego pomysłu :-) i mojego sukcesu
kto zrobił dla Was tak dużo ????

pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo
Wasz JERZYS

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (10.07.2020, 23:04)


AssarGereon

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Polska

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 10.07.2020, 23:58

Wybory.

Skoro chcesz wysokiej frekwencji i zachęcić niezdecydowanych do głosowania, trzeba było założyć osobny wątek czy temat w dziale pt.Dyskusje (nie związanym z grą),a nie mieszać politykę do postu o grze. Nie trzeba było zamieszczać linków dyskredytujących prezydenta RP. Poza tym widzę,że twój "język miłości", niewiele odbiega od hejtu!
40% ludzi w Polsce to sympatycy PiS i Andrzeja Dudy. Łatwo ci obrażać te 40% społeczeństwa! Już to samo dyskredytuje ciebie i twoje poglądy oraz partię PO-KO. Ale ci inni, co wolą PiS, to dla ciebie ciemnota, mohery i idioci. A ty i tobie podobni to pewnie "oświecona elyta", tyle, że wywodząca się wprost z dawnej ubecji i komuchów. Dajesz przykład godny twojego kandydata. Nie ma co. Gratuluję "języka miłości". Na następny tekst nie odpowiem , bo zbliża się okres ciszy wyborczej. I tobie też nie radzę jutro,w żaden sposób agitować.Proponuję zająć się grą. W niedzielę będzie już wiadomo co nieco. A jak będzie ciebie nadal korcić aby mi odpowiedzieć, to proszę na priv. wtedy obaj będziemy przestrzegać ciszy wyborczej i przy okazji, nie zanudzać polityką innych graczy. Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AssarGereon" (11.07.2020, 00:14)


11

Saturday, 11.07.2020, 00:17

nie narusze ciszy wyborczej pisząc:

głupoty gadasz mości Panie !!!!!

:-))))

a na priv ze mną to sobie trzeba zasłużyć ;-)

12

Saturday, 11.07.2020, 21:27

U nas taktyka jest nieco inna.
Zawsze bylo nas tylko dwoch w klanie, wiec mielismy ograniczona ilosc herosow na expie.
Musielismy minimalizowac ryzyko porazki. W razie zgonu kazdy heros ma podobny zestaw zwojow.
Gramy od dosc dawna i eventy ze zwiekszonym dropem i jakoscia zwojow troche nam pomogly.
Ewolucja naszej taktyki doprowadzila do tego:

https://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=c74dc552a0


Trzeba dobrze skalkulowac ryzyko, bo Wielki Random to nie piorun i czasem mu sie zdarza robic psikusy.

13

Saturday, 11.07.2020, 23:46

wiem, obserwowalem Wasze próby :-)

nadal jest ryzyko a moj plan zakladał ZERO ryzyka
no i mniej to efektywne

14

Tuesday, 14.07.2020, 15:54

W moim raporcie widac zgon jednego herosa i brak minusa do expa po wygranej.
Wiec ryzyka nie ma zadnego.
Efektywnosc to jak latwo policzyc w naszym przypadku okolo 80k expa na glowe co 5 dni.
A pewnie da sie wiecej wycisnac, bo wsparcie mozna wysylac co dwa dni.
U was cos czuje ze max 50k. Tracicie ze 25k bo odbieracie sobie exp ze wsparcia.
Zastanawiam sie czy znamy te same definicje slowa "efektywnosc" :P

Pisalem o ryzyku ku przestrodze. Raport tez po czesci jest ku przestrodze.
Wielki Random ma to do siebie, ze czasem bywa zlosliwy i bije w tego samego herosa,
mimo, ze szanse na to maleja z kazda runda.
Jesli sie nie dobierze odpowiednich statow do przeciwnika, to moga byc klopoty.
Szarze dla herosa na expie polecam tylko hazardzistom. To gra w kosci z Wielkim Randomem :P

15

Wednesday, 15.07.2020, 12:14

tak, przy tak wypasionych herosach faktycznie ryzyka nie ma

co do "efektywności"

macie DG, prawda?
wiec nasze maks 50k to w istocie Twoje 100k ...
teraz jest zrozumiale ;-)

dodatkowo: nasz system jest tak zaprojektowany że nawet heros lvl 40 moze zrobic "solo" HZ9
i dostać (jesli ma DG) około 150 k expa ...

:-)

juz tego nie mam (od dawna nikt nie miał słabego herosa w klanie) ale kiedyś mieliśmy program który wyliczał wszystko co trzeba mieć , jaki ubiór jakie staty względem zadeklarowanych statów pomocników i zalozyciela
zdarzalo się ze heros konczyl expe martwy ale z plusem
nawet , teoretycznie, moglobyc tak ze WSZYSCY herosi byli martwi a expa była z plusem :-P
ale az takich tajemnic nie planuje ujawniać

i tak wybory poszły w PISdu. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(