You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, September 23rd 2020, 3:20pm

[BUG] Ilość wypraw zbyt duża

Mogę wykonać zbyt dużą liczbę wypraw do lokacji specjalnych. Z tego, co pamiętam, to limit zawsze wynosił 6. Teraz mam 11.

2

Wednesday, September 23rd 2020, 10:42pm

na kamieniu sie tacy rodzą ...

chlopie, korzystaj i cicho siedz

moze nie zauwazą ...

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

3

Thursday, September 24th 2020, 8:43pm

Bo masz premke dodaną wiec na dobę masz 12 wypraw a bez premki tylko 6 wypraw ...żaden bug !

4

Friday, September 25th 2020, 2:02pm

Właśnie zauważyłem to wczoraj (nie mogłem się zalogować na forum, więc nie odpisałem - korzystam z wielu profili Firefoksa i nie pamiętałem, na którym mam hasło). Problem w tym, że nie kupowałem premium. Chciałbym to wyłączyć. Nie chcę być nieuczciwy w stosunku do innych :-( .

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

5

Sunday, September 27th 2020, 12:20pm

Nie ma powodu do zmartwień - każdy gracz otrzymał po 7 dni premium jako rekompensatę za problemy z połączeniem w poprzedni weekend :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker