Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 23.09.2020, 15:20

[BUG] Ilość wypraw zbyt duża

Mogę wykonać zbyt dużą liczbę wypraw do lokacji specjalnych. Z tego, co pamiętam, to limit zawsze wynosił 6. Teraz mam 11.

2

Wednesday, 23.09.2020, 22:42

na kamieniu sie tacy rodzą ...

chlopie, korzystaj i cicho siedz

moze nie zauwazą ...

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 24.09.2020, 20:43

Bo masz premke dodaną wiec na dobę masz 12 wypraw a bez premki tylko 6 wypraw ...żaden bug !

4

Friday, 25.09.2020, 14:02

Właśnie zauważyłem to wczoraj (nie mogłem się zalogować na forum, więc nie odpisałem - korzystam z wielu profili Firefoksa i nie pamiętałem, na którym mam hasło). Problem w tym, że nie kupowałem premium. Chciałbym to wyłączyć. Nie chcę być nieuczciwy w stosunku do innych :-( .

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 27.09.2020, 12:20

Nie ma powodu do zmartwień - każdy gracz otrzymał po 7 dni premium jako rekompensatę za problemy z połączeniem w poprzedni weekend :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker