You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, December 24th 2020, 6:19pm

Wesołych Świat I Szczesliwego Nowego Roku

dla Wszystkich biorących udział w grze oraz dla Administracji życzy
Aga
PS. nie znam takiej gry w której Administracja zachowywała się w tak chamski sposób jak tu na TE, gratuluje Maciej kultury, zabrakło KCZ więc i nie ma już tu nikogo kto podziękował by ludziom wspierającym grę, za to ,że są tutaj ja Wam wszystkim dziękuję, że jesteście tu mimo różnic i wzajemnych animozji jesteście i za to Wam chwała.
Administracja jaka jest to widać nic dodać nic ująć świadczy to o nich, jak powiadają w Wigilię Bożego Narodzenia odzywają się nawet zwierzęta...może i ja usłyszę jakiś głos z TE wierzę w to
zdrowych ,rodzinnych Świąt dla wszystkich Agnieszka (Aga)

:) :thumbup: ;)

2

Friday, December 25th 2020, 12:51am

Ja przede wszystkim i Świąt i NR życzę Wam wszystkim PACHNĄCYCH i SMACZNYCH :-)

3

Friday, December 25th 2020, 2:22am

This Post by: baalzamon (Dziś, 00:51) is hidden. You ignore the user baalzamon.

no tak racja :rotfl: tylko o to by były "smaczne i pachnące " próbują na siłę zatroszczyć się pisiory, łamiąc moje prawa konstytucyjne nie mającymi nic wspólnego z prawem Polski zakazami, szumnie nazywanymi uchwałami anty corvidowymi hehe błazny, mnie nie zamkną w domu ,a na wigilie było nas 15 osób i mam w d....co o tym myśli policja starego zakompleksionego quasi prezesa
na sylwestra taka sama będzie odpowiedz na ich troskę o mój smak i mój nosek :rotfl: