Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 27.11.2023, 14:20

Aukcje

Proszę o sprawdzenie aukcji wystawianych raczej przez 1 gracza i kupowanych przez kogoś z 6 epoki kto ma full PH .

Chodzi o aukcje 3x17k PH
Inny złom nie zachodzi jak wystawiam coś osobiście w podobnej jakości z trzema slotami niechce zejść nawet za 5k

Uważam że jest to nie fer wobec reszty.

17k* 3 *40 dni daje już 2 miliony PH .


Proszę o sprawdzenie .

Dzięki
Krinter.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 28.11.2023, 18:26

Ja skupuje i co z tego.
Mam dużo pH cena jest odpowiednia, nie jest zawyżona za 3 slotowe więcej się płacilo wcześniej. Przeglądnij sobie historie skupowania

A że zakończyłem grę to tylko sobie pykam i naloty robie.
Więc nie będę wszystkim skupowac tylko wybranej osobie z która kiedyś grałem.

A jak już chcą sprawdzać to te co podałem w innym temacie poprosze Lub teraz poszły 3xdag za 200k te runy nie są tyle warte.

3

Saturday, 02.12.2023, 04:51

Skoro SM uznał ze to legalne to nic mi do tego. :thumbup:

szkoda ze PH nie idzie zdobyć w inny sposób w 3 epoce tak jak wy to robicie ;P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 09.04.2024, 19:57

No i proszę !

Teraz nie widzisz aukcji przebitych wysoko ? Bo wiesz ze to z twojego klanu pewnie i siedzisz cicho.

Mroczny hełm z przylbicą 3sloty daje 3600 zlota

50 feh za 50k po przetopieniu daje 1000 zlota
50 thor za 50k daje 2700 złota
50 asus za 50k daje 5400 złota czyli 1,5 hełmu daje tyle za 30k
50 rad za 50k daje 800 zlota czyli 2,5 hallu daje tyle za 50k
50 Ken za 75k daje 10700 zlota czyli 3 hełmy dają tyle za 60k

Nie mowie tez o dwóch rzeczach po 30k których też nie widzisz.

Ken za 200 sztut się płacilo do tej pory po 80k a tu za 50 sztuk 75k
Feh za 50k płacilo się za 300 sztuk
Thor za 50k płacilo się za 200 sztUK
Asus za 50k płacilo się za 150 sztuk
Rad za 50k płacilo się za 135 sztuk

Ale widzę ze bardzo ktoś od was potrzebuje punktów handlu i nie zgłaszasz tego!

5

Thursday, 11.04.2024, 11:50

Runy z taka stawka są problemem ale itemy z 3 slotami po 20k już nie
(Mam też mniej ochoty do gry wiec widzisz )
Nie pisze bo administracja wyraziła się jasno
U was niema problemu w przerzucaniu PH bo macie sporo PH na kontach i jest to legitne wiec co mam się wysilać powiedz ?

Napisze a i po co ?
Skoro admini i tak nic z tym nie zrobią .

6

Thursday, 18.04.2024, 16:25

Spiryt nie wiem po co się tutaj tak wysilasz skoro nic z tym nie zrobią !

Teraz weszli na wyższy poziom bo nawet zwykły złom wiercą i za 20k a nawet 30k sprzedają.
Nie mów że nie macie skąd przerzucać pH bo 6 epoki u was jest sporo w DG co pH mają nadmiar i chyba dwóch graczy co nie są w DG a pewnie znajomi z innego klanu co jest tylko 6 epoka skupują.

Tak że proszę nie przesadzać że nie sprzedajecie złomu bo nikogo innego tutaj nie ma w niskich epokach co by potrzebowali pH tylko wasz klan.

7

Friday, 19.04.2024, 20:18

Tak, to ja wystawiam złom i runy, a koledzy z 6 skupują. Cena nie jest jakoś mega przesadzona i nie robię tego często. Zbieram na YRD-y, aby wyrównać szanse z pewnym potężnym graczem z 3 epoki, aby mnie nie jechał jak szmatę.
W tej chwili już go nawet nie atakuję, bo wiem, że by mnie zezłomował bez większego wysiłku.


8

Saturday, 20.04.2024, 13:32

Nie robię szumu tylko jak ktoś inny skupował za niższą cenę a nie z waszego klanu to był zgłaszany akurat w tym wątku.

Pewnie chodzi ci o mnie. Nie jestem potęznym graczem z 3 epoki bo armie mam średnia. A muszę się rozwijać bo wy wszystkich nowych graczy niszczyciel zaraz po przejściu do 2 lub 3 epoki nie pozwalając mu się spokojnie rozwinąć.

A tym bardziej mnie to motywuje, cele mam dwa od was. Jeden z 3 epoki już niedługo będzie się cieszyć z ataków na mnie a ten z drugiej epoki chwilkę poczekać ale go zezlomuje, bo z dobrze rozbudowana 3 epoka i nie kumuluka z 4 armii go pokona. Ma szczęście że gram sam i nie mam w klanie nikogo co by grał i się szybko rozwijał bo bym pokusił się o dodatkowe dwie wioski i ten mutant z drugiej epoki by był zezłomowany już.

9

Saturday, 20.04.2024, 14:34

Ja tam nie atakuję nowych, chyba, że przypadkiem mi sie zdarzy, ale wtedy piszę wiadomość. Nie chcę zniechęcać nowych do gry.

Nie wiem, czy jakaś armia z 3 epoki będzie w stanie kiedyś dorównać Pusiakowej, raczej wątpię, ale chętnie bym zobaczył takie starcie. :)