Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 29.01.2024, 12:04

Następne aukcje

Następne przekazanie pH za artefakty które nic nie są warte.

Zostały sprzedane po 4.5mln pH a teraz za te pH ta osoba skupuje sobie sprzęt.


Wątroba Tygrysa (EH-TIR-SOL)
2 4 500 000 2024-01-28 12:12:42


Oczy Tiamat (OR-OR-OR)
2 4 500 000 2024-01-28 11:48:31


Mam nadzieję źe ten ktoś szybko dostanie bana za takie kwoty, bo ostatnio za tyle był ban na stałe :whistling:

2

Tuesday, 30.01.2024, 13:10

Co ciekawe to kolega od nas wystawił te artefakty i PH trafiły do niego. Po zakończeniu obie aukcje oczywiście zgłosił do operatora.
Tyle, że żadnego operatora tutaj nie ma...


Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 30.01.2024, 17:47

Zobaczymy.

Jak zgłosił to pewnie nie wydał nic do czasu aż się wyjaśni wszystko.

Bo na drugi dzień zostały wystawione sprzęty w dużej ilości. Więc jak ktoś kupił i wystawił ten sprzęt a kolega go zakupił to na pewno nie było przypadkowe tylko ustawione. Ale to się wyjaśni chyba lub tak jak pisałem zostanie zamieciona pod dywan.

4

Tuesday, 06.02.2024, 08:10

Miałem nic nie pisać.

Ale nie myśl że to będzie sprawdzone . Co innego jak by ten klan zgłosił oszustwo to do dwóch dni by ktoś był zablokowany.
Tajemnicy nie ma że likwidowalem konta w 6 epoce aby pograć sobie w niższych co ktoś gra więc przeniosłem sobie pH na te konto po trochu i dawałem nie jednej osobie tylko i co ? Skarga od klanu Rabusie i dwa dni i pojawia się SM, skupujesz złom po normalnej cenie i co zgłaszają znowu oni i odpowiedź ma po dwóch dniach i to prywatna że wszystko jest legalnie skupowane i od kogo ? SM .
Te wszystkie aukcje co zgłosiłeś to wszystko jest z tego klanu bo 6 epoka pH nie potrzebuje aby dostawać za złom miliony.

Zgłaszałem do innego administratora skargę na e-mail i cisza.
Ale co będę ukrywał podejrzewam że u nich gra ktoś z gry ?
Bo nie jest możliwe aby ktoś tak dobrze i celnie trafiał z atakami zawsze jak mi armie wracają i to nie raz 4 razy pod rząd i to już nie jedna osoba, tylko reszta klanu też.

Tak że na 100% nikt z nich nie zostanie zablokowany, bo okaże się że to przypadek był.

Tyle w temacie i nie mam zamiaru już tutaj dyskutować.
Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pionier" (06.02.2024, 15:44)


5

Saturday, 10.02.2024, 20:02

Bo nie jest możliwe aby ktoś tak dobrze i celnie trafiał z atakami zawsze jak mi armie wracają i to nie raz 4 razy pod rząd i to już nie jedna osoba, tylko reszta klanu też.
;)

Nie no tak serio odpowiadając Tobie to pewnie był przypadek, lub chłopaki bardzo dobrze Cię pilnują, że im się to udaje.
U nas w klanie nie gra żaden admin. Albo bardzo dobrze się maskuje, bo nawet my o tym nie wiemy. :)
Sam jak zgłaszałem sprawę JohnaWicka to pisałem wiadomości e-mail do WSZYSTKICH administratorów, a nawet zawracałem im głowę na forum BW prosząc o reakcje. Także to nie jest tak, że jesteśmy jakoś bardziej uprzywilejowani.



Co do tej aukcji to już wiem co się stało. Gracz z 6 epoki kończył grę i kupił artefakty wystawione przez kolegę od nas za tą kosmiczną cenę przed swoją kasacją. To była jego decyzja, nic tutaj nie było uzgadniane.
Jedna słuszna interwencja administratorów jaką tu widzę to cofniecie aukcji. -9kk PH i powrót artefaktów do zbrojowni kolegi. Usuniętej postaci nie da się dać bana, a kolega jak wspominałem zgłosił aukcję.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (10.02.2024, 20:07)


Podobne wątki