Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 17.07.2008, 20:35

Premium na serwerze beta

Samo to że opcja płacenia za premium na serwerze testowy jest włączona to już jest żałosne ...
Próbujecie wyciągnąć kasę od ludzi za grę na serwerze testowy normalnie brak slow i tyle pozdrawiam wszystkich jeleni co będą grać wam teraz i testować serwer i możne jeszcze płacić za to

2

Thursday, 17.07.2008, 20:52

Chyba jakis desperat wrocil z urlopu i dowiedzial się ze konto skasowane.
Akurat przyjacielu Beta to juz nie server testowy ( bo nie bedzie juz restartowana). Na chwile obecna gra juz trwa normalnie patche beda naprawialy bledy na biezaco..

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 17.07.2008, 21:26

"Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry"


nikt nie musi placic no a jak placi to po to aby dopomoc tworcom... chyba jasne to co nie? no i wydaje mi sie ze sporo jeleni zaplaci bo koszta gier ze stajni bw team w porownaniu do innych morpg sa naprawde smieszne.

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 17.07.2008, 21:55

"Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry"


nikt nie musi placic no a jak placi to po to aby dopomoc tworcom... chyba jasne to co nie? no i wydaje mi sie ze sporo jeleni zaplaci bo koszta gier ze stajni bw team w porownaniu do innych morpg sa naprawde smieszne.
Tu sie zgadzam bo cenny w innych grach to niekiedy przesada, gladiatus itp to tylko zdzierstwo Tu za mala cene mozesz miec premium przez dlugi czas
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

5

Thursday, 17.07.2008, 21:57

Chyba jakis desperat wrocil z urlopu i dowiedzial się ze konto skasowane.
Akurat przyjacielu Beta to juz nie server testowy ( bo nie bedzie juz restartowana). Na chwile obecna gra juz trwa normalnie patche beda naprawialy bledy na biezaco..
Niestety ale nei wróciłem z urlopu a beta jak sama nazwa wskazuje serwer testowy

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 17.07.2008, 22:01

Zgadzam się :) Żeby zapłacić za premium wystarczy poświęcić jedno wyjście do macsyfa/kina lub 10 piw/0,5 litra lub nowe majtki/szminkę/czort wie co jeszcze baby sobie kupują (w zależności od wieku i płci), zorganizować 3 dychy i szarpnąć się na 180 dni :D

@UP: Beta nie jest jeszcze pełnym serwerem, ale nie będzie już resetowana i za jakiś czas otrzyma numerek 1.0 przy nazwie. Jednak jest to już serwer na tyle dobrze wykonany i z tak małą ilością bugów, że administracja (zresztą słusznie) może pobierać opłaty za korzystanie z ich własności intelektualnej. Tak samo było w przypadku pierwszej morii, i wszystko skończyło się dobrze :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

7

Thursday, 17.07.2008, 22:04

to jakies drogie to piwo.... a ja tam bede nie place :P pff tak bede mial satysakcje ze jakos daje rade i nie place a top niech sie zmaga i niech buli :D pozniej bedzie awaria bazy danych albo co i kij wam w oko XD

8

Friday, 18.07.2008, 08:07

Premium tylko dla top ???? - dobrowolna wpłata

Niestety nie nazwę tu premium "dobrowolną opłatą" jesli chce się pograć . Tz albo decydujesz się grać i być w topce (bez premium zapomnij ) albo nie chcesz powalczyć tylko tak sobie pokikać jesli sprawi to tobie przyjemności taka rywalizacja w tak okrojonym wymiarze. mam premium na BW (wiec 2 premium i inne wydatki mnie niestety ograniczają ) i byłem ciekawy jak bedzie tu wyglądać i nie zostałem mile zaskoczony bo jest to samo Użytkownicy z PREMIUM nie mają udogodnień ułatwiających grę ,ładniejszej szaty graficznej itp mają udogodnienia dające im PRZEWAGĘ NAD TYMI CO NIE MAJĄ PREMIUM . Prosty przykład minimalny czas wkładania sórowców do spichlerza podobno nie można sobie za realne pieniądze kupować żadnych udogodnień mających decydujący wpływ na grę a możliwość ochrony surowców moim zdaniem do takiego udogodnienia należy . 6/12 h to jest ogromna różnica i ma strategiczne znaczenie w polityce rozwoju wioski, ilość wypraw już pomijam . Więc dziękuję wszystkim za grę . Zapraszam na farmę Ebenzon gracz Ebyn współrzędne [10,2] - mała podpowieć automatyczna ochrona surowców jest na poziomie 400 wiec wcześniej nie ma sensu wpadać . Pozdrawiam . Do adminów Przykładem utrzciwego premium które nie robi różnicy miedzy posiadaczami kont jest R D(nie chce zdradzać całej nazwy zęby nie było ze reklamuje ale wy powinniście się orientować ) proponuje zajrzeć . ps // Ciekawe czy zdążycie to przeczytać czy zostanie usuniete ///

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 18.07.2008, 08:39

muszę cię zmartwić - w większości gier premium daje niezłego kopa - prawie wszystkie mają takie opcje. Np. w większości gier firmy Bigpoint za kasę można kupić lepsiejsze uzbrojenie; lepsiejsze statki; lepsiejszą amu - więc nie wiem o co ci chodzi. Niestety - żeby być w topce musisz płacić - na tym to polega. A RD - grałem - i z tego co pamiętam to serwer jest od niedawna darmowy - wcześniej żeby wogóle grać musiałeś bulić kasę ;)

10

Friday, 18.07.2008, 09:31

Stworzenie gry to 10 miesięcy pracy 7 ludzi.
Utrzymanie dobrego, wydajnego serwera również kosztuje.

Gra jest w pełni grywalna za darmo.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 18.07.2008, 09:42

gra jest w pełni grywalna za darmo, denerwuje trochę rozmiar mapy, ale za to ma lepsze proporcje, ta sama ilość kwadratów z każdej strony, problem to chowanie surki co 12h, tu niestety gracze premium mają przewagę

a teraz pytanie:
jak wykupię premium to też dostanę 873396 krzemienia i 666417 kamienia ?? 8)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 18.07.2008, 09:53

Bez premium to mnie mapa strasznie irytowawała bo 6x6 to jest śmieszne :)
Przyzwyczajenie z alfy do w "miarę" dużego zasięgu mapy wygrałą :) więc wykupiłem na 21 dni co i jak zobaczymy jak stwierdzę że zaczynam grać na poważnie to wtedy wykupie 180 dni bo od 2 dni nie mam zadużo czasu i już spadłem w tankingu o około 25 pozycji i w sile armi równierz:(
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

13

Friday, 18.07.2008, 09:54

cheeche a ja sie zastanawiałem skąd masz na tyle ładnych budynków :) dokładnie tylko mi o surówkę chodzi bo reszta to nie problem :)//koszty produkcji 7 ludzi itd no zgadzam sie ze wszystko kosztuje nie mówię że nie mają być pobierane pieniądze tylko niech nie używa się zwrotu "gra za darmo"skoro za darmo nie daje ona szans rywalizacji zwłaszcza ze doszedł kolejny sygnał (nie potwierdzony przeze mnie) w temacie ---premium na 180 dni--- jeden z użytkowników stwierdza ze bez premium czas szkolenia jednostek jest x2 dłuższy //w RD grałem 2 lata temu i tez było free////

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ebyn" (18.07.2008, 10:03)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 18.07.2008, 09:56

Bez premium to mnie mapa strasznie irytowawała bo 6x6 to jest śmieszne :)
Przyzwyczajenie z alfy do w "miarę" dużego zasięgu mapy wygrałą :) więc wykupiłem na 21 dni co i jak zobaczymy jak stwierdzę że zaczynam grać na poważnie to wtedy wykupie 180 dni bo od 2 dni nie mam zadużo czasu i już spadłem w tankingu o około 25 pozycji i w sile armi równierz:(
mapa jest 5x5
cheeche a ja sie zastanawiałem zkąd masz na tyle ładnych budynków :)
nie gram na premium
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 18.07.2008, 10:03

5x5 napewno a nie 6x6 ?? może mi się cosik popirdzieliło bo widziałem ją tylko przez chwile zanim wykupiłem premium to może z 5 minut mineło
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

16

Friday, 18.07.2008, 10:07

:
jak wykupię premium to też dostanę 873396 krzemienia i 666417 kamienia ?? 8)
o to mi chodziło bo ja na starcie nie miałem tyle surówki
chyba ze nie zauważyłem albo źle cię zrozumiałem :)

17

Friday, 18.07.2008, 10:10

narzekasz chłopie na premium a zobacz sobie oferte premium w każdej grze od Gameforge ;]
tam jak nie wysyłasz dużo esemesków po premium to masz ciężkie życie ;]
np: w BajtFajt za premium dostaje sie odpowiednik 12h pracy na cmentarzu + mixa 100% hp
tam to dopiero gracze bez premium są poszkodowani,byle przeciętny gracz dzieki wielkiej ilości wysłanych esków może wykupić sobie takie staty że bedzie wymiatać i nikt mu nie podskoczy, a teraz popatrz na to co mamy tutaj...jest różnica no nie?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 18.07.2008, 10:13

LaCroix pisał w kontekście screena (prawdopodobnie z zamkniętego serwa administracyjnego) znajdującego się w zakładce centrum dowodzenia - jest tak pokazane jak to wygląda, i jedna z wiosek ma 873396 krzemienia i 666417 kamienia ;)

http://193.200.241.137/tepl_t1/gfx/screenCC.jpg <- link do tego obrazka :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 18.07.2008, 10:17

5x5 napewno a nie 6x6 ?? może mi się cosik popirdzieliło bo widziałem ją tylko przez chwile zanim wykupiłem premium to może z 5 minut mineło
5x5 na pewno
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ron

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Grzawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 18.07.2008, 10:28

Rozumie,że premium jest dobrowolne itp. ale w BW bez premium się jeszcze dało grać ciężej było,ale dawało sie spokojnie radę...No ale tutaj to...Rozumie większość ograniczeń,ale ta mapa to jest masakra...Wg. mnie mogło by to być zrobione tak: tą wielką mape mają wszyscy,a ci z premium mają jeszcze taką małą dodatkową,na której gracze są zaznaczeni jako małe czerwone kwadraciki,reszczta pól jest pusta - kto grał w plemiona wie o co mi chodzi,i wie że ta mapka jest doskonała...mapka <==nasze wioski na żółto,neutralne na czerwono,jaskrawy czerwony wrogowie plemienia,inne kolory wioski członków plemion z którymi mamy róznego rodzaju sojusze,szare - wioski opuszczone (tak było,kiedy skończyłem gre,możliwe,że są jakieś zmiany) no i na koncie premium można było oznaczaś swoimi kolorami rózne wioski np. farmy