You are not logged in.

[rozwiązany] premium a brak premium

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

LaCroix

Intermediate

  • "LaCroix" started this thread

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

1

Friday, July 18th 2008, 12:55pm

premium a brak premium

1. kolejkowanie budynków i jednostek działa bez premium

2. po przedłużeniu premium mam komunikat w spichlerzu:
Następne surowce będziesz mógł włożyć do spichlerza za 10 godz. 55 min. 52 sek.
to trochę nie tak bo chyba płacę żeby wkładać co 6 godzin
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

2

Friday, July 18th 2008, 4:08pm

Może trzeba poczekać aż ten czas się skończy. U mnie działa beż problemów sześciogodzinny czas chomikowania surowców.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

Gilean85

Intermediate

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

3

Friday, July 18th 2008, 4:27pm

RE: premium a brak premium

1. kolejkowanie budynków i jednostek działa bez premium

2. po przedłużeniu premium mam komunikat w spichlerzu:
Następne surowce będziesz mógł włożyć do spichlerza za 10 godz. 55 min. 52 sek.
to trochę nie tak bo chyba płacę żeby wkładać co 6 godzin

A czyli pewnie włożyłeś sórkę do spichlerz zanim wziołeś premium ???
Jeśli tak to zapewne będziesz musiał poczekać te 10 godzin zanim ci wejdzie system 6 godzinnego chomikowania :)Co do kolejkowanie nie jestem pewnien ale chyba powinno działać bez premium
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

LaCroix

Intermediate

  • "LaCroix" started this thread

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

4

Friday, July 18th 2008, 5:25pm

Jeśli tak to zapewne będziesz musiał poczekać te 10 godzin zanim ci wejdzie system 6 godzinnego chomikowania
takie też odniosłem wrażenie

Co do kolejkowanie nie jestem pewnien ale chyba powinno działać bez premium
Możliwość kolejkowania budowy budynków
NIE
TAK (maksymalnie 4 budynki)


Możliwość kolejkowania treningu jednostek
NIE
TAK (maksymalnie 4 zlecenia)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

This post has been edited 1 times, last edit by "LaCroix" (Jul 18th 2008, 5:42pm)


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

5

Monday, July 21st 2008, 10:25am

1. Naprawione.
2. Czas będzie zmniejszany o 6 godzin przy przedłużeniu premium, jeśli jest on dłuższy niż te 6 godzin.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

azachiel666

Beginner

Posts: 24

Location: Dortmund

  • Send private message

6

Thursday, August 26th 2010, 9:57am

premium zakup

jestem obywatelem niemieckiem i mam konto tylko niemieckie a chcialbym zakupic premium..niestety nie moge kupic premium przez paypal klikajac na kraj niemcy bo mi wyskakuje cos tam ze nieobsluguje czy cos w tym stylu...tak czy siak mam kase na koncie w banku niemieckim...karta jest ok bo to konto od 3 miesiecy dopiero , robilem juz w tym koncie przelewy przez neta i wszystko umnie gra
ale paypal zaplacic moja karta niemoze
i tu moje pytanie :
czy ja moge kupic premium ale nie poprzez platnosc internetowa ?
chce np. isc do banku i tam zlozyc kwitek z przelewem na konto gry...ale najpierw gra musi mi podac numer konta i tytul przelewu...naturalnie tylko w euro mnie interesuje . nie posiadam polskiego konta ani polskiej waluty.
najlepiej by dlamnie bylo jak by gra mi podala swoje dane na ktore mam wplacic kase w euro , i numer konta, na miesiac prubny potem jak sie zdecyduje to na 3 miesiace. prosze o pomoc
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

7

Thursday, August 26th 2010, 10:11am

Proszę Cię bardzo przestań się bawić w archeologa. Już jedno ostrzeżenie za to dostałeś i jak tak dalej pójdzie szykuje się kolejne...

W związku z tym zamykam.


Masz pytania to zakładaj własne topiki z nimi...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Friday, August 27th 2010, 9:25am

Można wysłać, jest nawet opcja w panelu premium ale kwota otrzymana przez nas w PLN musi być zgodna, jak będzie za mało to dostaniesz mniejsze premium.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker