Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 18.07.2008, 10:10

Retować czy nie resetować?

Resetować czy nie resetować oto jest pytanie :)

Sprawa wygląda tak. Mój bohater ma 4 dowodzenia / 90 att / lot (aktualnie w top 23)...na jaskinie lvl 1 niby wystarczy ale czasem wilczek padnie...

I tu jest mój problem. Nie wiem czy nie warto by zresetować bohatera dać mu w dowodzenie i jechać 2lvl jaskini..?

Jak myślą doświadczeni gracze...?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 18.07.2008, 10:18

Ja może super doświadczony nie jestem, ale radzę - nie resetuj. Po pierwsze zmarnujesz czas zainwestowany w trenowanie bohatera, po drugie wilki są tanie i można je szybko uzupełnić, po trzecie jak już czyścisz 1 poziom jaskini to na wyższe dowodzenie raczej szybko uzbierasz a potem na jaskinię 2 lub portal możesz spokojnie chodzić.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Friday, 18.07.2008, 10:19

Je bym zresetował. Zresztą tak zrobiłem. Najpierw latanie + atak, a teraz kiedy mam słonie zrobiłem reset i dałem wszystko w dowodzenie.

4

Friday, 18.07.2008, 10:31

Ja zresetowałem bohatera w momencie gdy można było atakować graczy i dałem wszystko w dowodzenie, ale w Twoim przypadku to już trochę punktów nabiłeś to trochę szkoda. Ja bym zostawił i dobił 5 poziom dowodzenia na sąsiadach i wtedy można z 5 wilczkami powolutku walczyć czy to w jaskini czy w portalu.

5

Friday, 18.07.2008, 10:39

Hmmm....chyba jednak zostawię...jakoś dobije dowodzenie, a lot i atak przyda się na pvp.
Dzięki wszystkim za opinie.

Można zamknąć!
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 18.07.2008, 11:42

tyle doświadczenia ile mamy obecnie to można śmiało reseta zrobić
jak chcesz robić 2 lvl jaskini do dajesz 7 dowodzenia ale nie masz latania :) tylko że szybko odzyskasz te prki które straciłeś bo na 2 lvl to po około 40-70 doświadczenia można zarobić :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

7

Friday, 18.07.2008, 11:49

Zrobiłem sobie mały bilansik...i jednak nie warto...dzisiaj bez problemu wyrobie sobie 5 dowodzenia (jeszcze 20xp), może nawet 6, więc na jutro przy dobrych wiatrach 7 wyrobie....mając w zapasie atak i lot :)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

8

Friday, 18.07.2008, 13:57

E tam zostaw, jakbyś nie wiem, poinwestowal w ladowność czy w czary to by wypadało resetować a takto masz lajtowo

9

Friday, 18.07.2008, 17:36

ja bym się zresetował, szybko nadrobisz to co stracisz na resecie
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

10

Friday, 18.07.2008, 17:38

Teraz mam 6 poziom dowodzenia, jak dobrze pójdzie to będzie dzisiaj 7, więc to już nieważne :)

Gdybym zresetował bohater byłby krojony podczas ataku (gdyby go złapali w wiosce), a tak zawsze jakieś zabezpieczenie
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

11

Friday, 18.07.2008, 19:49

Ty masz kuzwa problem. Ja mam takich sasiadow ze nie ma kogo (doslownie)atakowac nie mowiac o szpiegowaniu (4 w zasiegu 9 poziomu totemu). Nawet wilkow nie moge zbudowac, a ty widzisz problemy bo masz 4 dowodzenia i z 4 biegasz... tylko do lokacji.

A dla mnie tak sie konczy posiadanie dobrej lokacji:
http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=3822733a5e

http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=6f38cfa76b

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "yolinar" (18.07.2008, 21:49)


12

Friday, 18.07.2008, 20:24

Ja mam również 4 w zasięgu :) I tak najbardziej wartościowe ataki to te oddalone od mojej wiochy o kilkanaście pól....

Po prostu masz pecha....każdy by się wkurzył na twoim miejscu.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

13

Saturday, 19.07.2008, 15:16

Yolinar, fajnie że raport ze mną dałeś;) Zresztą sąsiadke masz lady_malutka, ją to dopiero zjechałem;p 60 ekspa było;)

14

Saturday, 19.07.2008, 15:48

Darius zjechal bys wiekszosc ludzi kolo mnie.
Ty miales wilki a ja co?
Ludzie maja po 2-3 wynalazki a ja wilki wybudowalem ledwo.
Wiesz to naprawe zalezalo od szczescia. jak wybieralem miejsce to za mna byla woda. Skad mialem kuzwa wiedziec, ze po rozszerzeniu ekranu powstanie tam TARTARATA az 4/32 wioski.
Ale takie zycie. To tez zalezy od farta. Mozna pojsc na wyprawe 1h++ i przyniesc 2k surowki (wtedy sie zwraca) a mozna pojsc na 3h i przyniesc jak ja ostanio 33 surowce lacznie.
MAM nadzieje ze jak razem sie jeszcze rozbudujemy to po walczymy.
Z tym ze u mnie to potrwa bo osiagniecie jakis tam wyzszych poziomow oltarza troche zajmie. Bo z tyloma farmami co mam to jakos nie widze zdobycie 20k kamieni na oltarz.

[EDIT] Eh biednemu wiatr w oczy. Top3 moich farm wzieła urlop.

15

Saturday, 19.07.2008, 17:04

Yolinar, nie zjechałbym tylko zjechałem całą okolice oprócz takiego jednego zuczka co go nie najezdzalem;p i oprocz takiego co wcale na jego armie trafic nie moge mimo ze o 4 w nocy atakowalem;p Najgorsze ze nikt nie ma surowy i rzeznia 24 na h jak to mowi moj znajomy jeden;p

16

Monday, 21.07.2008, 10:26

[EDIT] Eh biednemu wiatr w oczy. Top3 moich farm wzieła urlop.
Owce się strzyże, a nie zarzyna 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Wednesday, 23.07.2008, 10:54

Resetować się oplaca ale całą wioskę ja tak zrobiłem i nienażekam :)
W ciągu 2 dni wyciągnołem prawie 1500 pkt więc porównanie nieziemskie co do początku.
A zaczołem od nowa ponieważ nie mogłem grać przez 2 dni i mnie tak zmłucili że odechciało mi się a byłem w top 10 i spadłem do 100 !! więc postanowiłem albo zrezygnować albo zacząć od nowa i powiem że farm dostatek jak również lokacje bliżej niż za 1 razem więc jestem do przodu :)
A top 50 powinienem dogonić przy takim tępie rozwoju czyli z 1 farmy około 1500 zasobów to za jakieś 6-8 dni :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Podobne wątki