Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.05.2008, 13:16

Ataki - wszystko z nimi związane...

co to za oznaczenia F,R?
ile w jedno "pole" mozna wojska dac?

2

Friday, 30.05.2008, 13:17

dla mnie to F to Jest FRONT czyli pierwsza linia a R to Jest Revers czyli druga liniana 2 pytanie raczej ci nei odpowiem:)



edit: no dobra mniejsza o to ale sens taki sam:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "zajebisty69" (30.05.2008, 14:32)


3

Friday, 30.05.2008, 13:45

Czy łatwo stracić wioskę dodatkową? Bo dziś chyba założę sobie taką:) Jest jakaś ochrona nowej wioski Oo? Bo to stracone jedno badanie i jeden drogi człowiek:/
Oj chyba nie postawie wioski dodatkowej bo nie będzie mnie stać na utrzymanie osadnika :( ile on krzemienia zjada:)

Hesperox

Początkujący

Postów: 10

Skąd: Kraków :]

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 30.05.2008, 14:30

dla mnie to F to Jest FRONT czyli pierwsza linia a R to Jest Revers czyli druga liniana 2 pytanie raczej ci nei odpowiem:)
R to oznacz REAR czyli tył...
GRACZ : Ismael
X/Y : 24/86
ID : 1881

5

Friday, 30.05.2008, 14:34

W symulatorze kura pionowa kolumna to F i R bo nie jest oznaczone?
I szaman leczy dopiero po wybadaniu technologi Szamańskie Zaklęcia +10leczenia... bo nie widać żeby w symulatorze leczył... ?

6

Friday, 30.05.2008, 14:51

Tak, zeby leczył w symaltorze, musisz zaznaczyć tech "szamańskie zaklęcia" - bez tego nie leczy :]
F = 1 linia (front)
R = 2 linia (tyły).

Reszta informacji - tutek.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0