Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] premium a brak premium

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

LaCroix

Intermediate

  • "LaCroix" started this thread

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 18.07.2008, 12:55

premium a brak premium

1. kolejkowanie budynków i jednostek działa bez premium

2. po przedłużeniu premium mam komunikat w spichlerzu:
Następne surowce będziesz mógł włożyć do spichlerza za 10 godz. 55 min. 52 sek.
to trochę nie tak bo chyba płacę żeby wkładać co 6 godzin
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

2

Friday, 18.07.2008, 16:08

Może trzeba poczekać aż ten czas się skończy. U mnie działa beż problemów sześciogodzinny czas chomikowania surowców.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 18.07.2008, 16:27

RE: premium a brak premium

1. kolejkowanie budynków i jednostek działa bez premium

2. po przedłużeniu premium mam komunikat w spichlerzu:
Następne surowce będziesz mógł włożyć do spichlerza za 10 godz. 55 min. 52 sek.
to trochę nie tak bo chyba płacę żeby wkładać co 6 godzin

A czyli pewnie włożyłeś sórkę do spichlerz zanim wziołeś premium ???
Jeśli tak to zapewne będziesz musiał poczekać te 10 godzin zanim ci wejdzie system 6 godzinnego chomikowania :)Co do kolejkowanie nie jestem pewnien ale chyba powinno działać bez premium
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

LaCroix

Intermediate

  • "LaCroix" started this thread

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 18.07.2008, 17:25

Jeśli tak to zapewne będziesz musiał poczekać te 10 godzin zanim ci wejdzie system 6 godzinnego chomikowania
takie też odniosłem wrażenie

Co do kolejkowanie nie jestem pewnien ale chyba powinno działać bez premium
Możliwość kolejkowania budowy budynków
NIE
TAK (maksymalnie 4 budynki)


Możliwość kolejkowania treningu jednostek
NIE
TAK (maksymalnie 4 zlecenia)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (18.07.2008, 17:42)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 21.07.2008, 10:25

1. Naprawione.
2. Czas będzie zmniejszany o 6 godzin przy przedłużeniu premium, jeśli jest on dłuższy niż te 6 godzin.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 26.08.2010, 09:57

premium zakup

jestem obywatelem niemieckiem i mam konto tylko niemieckie a chcialbym zakupic premium..niestety nie moge kupic premium przez paypal klikajac na kraj niemcy bo mi wyskakuje cos tam ze nieobsluguje czy cos w tym stylu...tak czy siak mam kase na koncie w banku niemieckim...karta jest ok bo to konto od 3 miesiecy dopiero , robilem juz w tym koncie przelewy przez neta i wszystko umnie gra
ale paypal zaplacic moja karta niemoze
i tu moje pytanie :
czy ja moge kupic premium ale nie poprzez platnosc internetowa ?
chce np. isc do banku i tam zlozyc kwitek z przelewem na konto gry...ale najpierw gra musi mi podac numer konta i tytul przelewu...naturalnie tylko w euro mnie interesuje . nie posiadam polskiego konta ani polskiej waluty.
najlepiej by dlamnie bylo jak by gra mi podala swoje dane na ktore mam wplacic kase w euro , i numer konta, na miesiac prubny potem jak sie zdecyduje to na 3 miesiace. prosze o pomoc
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 26.08.2010, 10:11

Proszę Cię bardzo przestań się bawić w archeologa. Już jedno ostrzeżenie za to dostałeś i jak tak dalej pójdzie szykuje się kolejne...

W związku z tym zamykam.


Masz pytania to zakładaj własne topiki z nimi...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Friday, 27.08.2010, 09:25

Można wysłać, jest nawet opcja w panelu premium ale kwota otrzymana przez nas w PLN musi być zgodna, jak będzie za mało to dostaniesz mniejsze premium.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker