You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

sergo

Trainee

• "sergo" started this thread

• Send private message

1

Wednesday, June 11th 2008, 12:05am

propozycja - spichlerz zmiana niekosmetyczna

JEST TAK:
Przenieś surowce z wioski do spichlerza

Przenieś surowce ze spichlerza do wioski

PROPONUJE TAK:
Przenieś surowce ze spichlerza do wioski

Przenieś surowce z wioski do spichlerza

UZASADNINIE:
po wrzuceniu do spichlerza na gorze mamy "Przenieś surowce ze spichlerza do wioski" po uplywie 6 godzin to drugie przez co zachodza pomylki... a przeciez gra powinna sprawiac przyjemnosc a nie irytowac. Po zmianie u gory zawsze bedzie opcja wywalania surowki na ulice.

PODZIEKOWANIA:
z gory za przychylne komentarze i pozytywne rozpatrzenie wniosku przez przechinska administracje.

LaCroix

Intermediate

• Send private message

2

Wednesday, June 11th 2008, 12:10am

niestety wszelkie propozycje mające uczynić granie bardziej userfriendly kończą się komentarzem trzeba uważać co się klika, podobnie było z poziomami lokacji specjalnych .... :thumbdown:
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

VeiN

Moderator

• Send private message

3

Wednesday, June 11th 2008, 12:25am

Fakt można się pomylić, szczególnie gdy wrzucisz coś do spichlerza - wtedy "menu wrzucania do spichlerza" przestaje być aktywne i widoczne, a menu wyrzucanie podchodzi wyżej. Po 6h znów wraca menu wrzucania do spichlerza i znów ta sama sytuacja. Choć sam się na tym nie złapałem na razie, bo spoglądam na oznaczenie w ramce spichlerza (zielone/czerwone z timerem), to pewnie prędzej czy później też mi się to zdarzy :/
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

-_-<

Unregistered

4

Wednesday, June 11th 2008, 7:03pm

mnie sie tez jeszcze nie zdarzylo pomylic jednego z drugim.. mysle ze teraz jest wiele innych duzo wazniejszych bugow ktore bedzie trzeba ponaprawiac zeby gra chodzila stabilnie i bez bledow ale moze w daleeeeekiej przyszlosci jak sie komus z "wyzszych sfer" bedzie nudzilo to moze wprowadza to drobna aczkolwiek razaca niektorych niedogodnosc ;p

edit: no moze masz racje sergo to nie wymaga zbyt wiele czasu.. ale trzeba ladnie poprosic BW team ;p i zadna ze mnie kreska ! i na pewno nie jestem twoim kolega ...

This post has been edited 1 times, last edit by "-_-<" (Jun 11th 2008, 9:45pm)

sergo

Trainee

• "sergo" started this thread

• Send private message

5

Monday, July 21st 2008, 7:23pm

Po zacietej dyskusji moj pomysl zostal wcielony w zycie (nawet nie zauwazylem kiedy ale jest gitarra dzieki wam o BW teamie)

6

Monday, July 21st 2008, 8:16pm

przecież nikt tego nie negował ;)
btw, podoba się pasek? :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Monday, July 21st 2008, 8:39pm

przecież nikt tego nie negował ;)
btw, podoba się pasek? :P
Paseczek super :).

Romanos

Beginner