Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

sergo

Trainee

  • "sergo" started this thread

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 11.06.2008, 00:05

propozycja - spichlerz zmiana niekosmetyczna

JEST TAK:
Przenieś surowce z wioski do spichlerza


Przenieś surowce ze spichlerza do wioski


PROPONUJE TAK:
Przenieś surowce ze spichlerza do wioski


Przenieś surowce z wioski do spichlerza


UZASADNINIE:
po wrzuceniu do spichlerza na gorze mamy "Przenieś surowce ze spichlerza do wioski" po uplywie 6 godzin to drugie przez co zachodza pomylki... a przeciez gra powinna sprawiac przyjemnosc a nie irytowac. Po zmianie u gory zawsze bedzie opcja wywalania surowki na ulice.


PODZIEKOWANIA:
z gory za przychylne komentarze i pozytywne rozpatrzenie wniosku przez przechinska administracje.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 11.06.2008, 00:10

niestety wszelkie propozycje mające uczynić granie bardziej userfriendly kończą się komentarzem trzeba uważać co się klika, podobnie było z poziomami lokacji specjalnych .... :thumbdown:
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 11.06.2008, 00:25

Fakt można się pomylić, szczególnie gdy wrzucisz coś do spichlerza - wtedy "menu wrzucania do spichlerza" przestaje być aktywne i widoczne, a menu wyrzucanie podchodzi wyżej. Po 6h znów wraca menu wrzucania do spichlerza i znów ta sama sytuacja. Choć sam się na tym nie złapałem na razie, bo spoglądam na oznaczenie w ramce spichlerza (zielone/czerwone z timerem), to pewnie prędzej czy później też mi się to zdarzy :/
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

-_-<

Nierejestrowany

4

Wednesday, 11.06.2008, 19:03

mnie sie tez jeszcze nie zdarzylo pomylic jednego z drugim.. mysle ze teraz jest wiele innych duzo wazniejszych bugow ktore bedzie trzeba ponaprawiac zeby gra chodzila stabilnie i bez bledow ale moze w daleeeeekiej przyszlosci jak sie komus z "wyzszych sfer" bedzie nudzilo to moze wprowadza to drobna aczkolwiek razaca niektorych niedogodnosc ;p

edit: no moze masz racje sergo to nie wymaga zbyt wiele czasu.. ale trzeba ladnie poprosic BW team ;p i zadna ze mnie kreska ! i na pewno nie jestem twoim kolega ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (11.06.2008, 21:45)


sergo

Trainee

  • "sergo" started this thread

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 21.07.2008, 19:23

Po zacietej dyskusji moj pomysl zostal wcielony w zycie (nawet nie zauwazylem kiedy ale jest gitarra dzieki wam o BW teamie)

6

Monday, 21.07.2008, 20:16

przecież nikt tego nie negował ;)
btw, podoba się pasek? :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Monday, 21.07.2008, 20:39

przecież nikt tego nie negował ;)
btw, podoba się pasek? :P
Paseczek super :).

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 21.07.2008, 22:05

no pikny pasek nie trzeba liczyc, bo widac ile brakuej do pelnego spichlerza
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)