Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 22.07.2008, 21:58

propozycja=Czas do nadejścia ataku ?

nie wiem czy juz była taka sugestja więc ją poruszę ????


Czy w centrum dowodzenia w opcji premium nie mógłby się wyświetlać czas pozostały do końca napadu na naszą wioskę [wioski ] ???
?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(
Sygnatura usunięta przez Administrację.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "STEMPER" (22.07.2008, 22:09)


2

Tuesday, 22.07.2008, 23:40

ale przecież wyświetla się w menu armii, chyba, że coś przeoczyłem, hmmm? :)

edit: jestem zmęczony i trochę ciężej kojarzę :P chodzi Ci o to, żeby wyświetlało się to zarówno tu jak i tu? W takim wypadku uważam, że to nie jest potrzebne. Ale może dlatego, że praktycznie z centrum dowodzenia nie korzystam i większość graczy, jak podejrzewam też nie ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mhugropol" (22.07.2008, 23:47)


3

Wednesday, 23.07.2008, 00:02

Centrum dowodzenia to bardzo przydatna sprawa, kazdy predzej czy pozniej bedzie z niego korzystal, ja zaczalem przy trzech wioskach. Na alfie oczywiscie.

A co do propozycji, to chyba da sie bez tego grac, klikasz zakladke armia i jak widzisz czerwone, to od razu wiesz co robic, jak robocik ;)

4

Wednesday, 23.07.2008, 00:53

Proponowałem to na samym początku alfy, ale przeszło bez echa :P

Moim zdaniem byłoby to bardzo przydatne udogodnienie.

5

Wednesday, 23.07.2008, 07:11

ale przecież wyświetla się w menu armii, chyba, że coś przeoczyłem, hmmm? :)

edit: jestem zmęczony i trochę ciężej kojarzę :P chodzi Ci o to, żeby wyświetlało się to zarówno tu jak i tu? W takim wypadku uważam, że to nie jest potrzebne. Ale może dlatego, że praktycznie z centrum dowodzenia nie korzystam i większość graczy, jak podejrzewam też nie ;)
tak chodzi mi zeby byl wyswietlany tu i tu zeby nie trzaba bylo przelanczac byloby wygodniej poza tym centrum to centrum i wszystkie informacje tam powinny byc !!!!!!!!!!!!!
tak jak czas budowy jest to i czas ataku na nas tez by sie przydal ;] :D
Sygnatura usunięta przez Administrację.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 23.07.2008, 10:56

ale przecież wyświetla się w menu armii, chyba, że coś przeoczyłem, hmmm? :)

edit: jestem zmęczony i trochę ciężej kojarzę :P chodzi Ci o to, żeby wyświetlało się to zarówno tu jak i tu? W takim wypadku uważam, że to nie jest potrzebne. Ale może dlatego, że praktycznie z centrum dowodzenia nie korzystam i większość graczy, jak podejrzewam też nie ;)
tak chodzi mi zeby byl wyswietlany tu i tu zeby nie trzaba bylo przelanczac byloby wygodniej poza tym centrum to centrum i wszystkie informacje tam powinny byc !!!!!!!!!!!!!
tak jak czas budowy jest to i czas ataku na nas tez by sie przydal ;] :D

ehh 3 sek roboty i tyle więc nie mów że tak trudno ci przełączyć między zakładkami :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 23.07.2008, 12:08

a mi toobojetnie gdzie to jest bo zerkne raz i wiem ile mi zostalo do nadejscia ataku to podejmuje odpowiednie kroki
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)