Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 23.07.2008, 21:17

jaskinia/portal mocy/czy jak to sie wabi..

wiec mam pare pytan:
1.jak mam latajacego hero to gdzie moge nim w pojedynke walczyc zeby nie zginac?
2.czy jesli pojde lataczem na takie miejsce gdzie nie moga mnie zranic to mam szanse na jakies dropy ?
3.czy wogole mam szanse zabic wszystkich ?
4.czy zabicie wszystkich samym lataczem jest trodne... jak tak to ze wzgledu na maly DMG ??
5.lepiej latacza zrobic pod dowodzenie czy atak ??
6.czy majac latacza pod atak bez dowodzenia to w jakim czasie zdobede 5 dowodzenia ?? (systematycznie 12 razy na dobe odwiedzajac miejsce bez zagrozenia lataczom)
7.jesli lataczem pojde w dowodzenie to po 2-3 dniach dostane wiecej expa niz bez dowodzenia a z atakiem ??
8.czy jest mozliwy jakis drop zabijajc 1/2, 3/4, 1/5 garnizonu obronnego danej lokacji specjalnej ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

2

Wednesday, 23.07.2008, 21:34

Wszystko masz tutaj Lokacje specjalne z czym to jesc ? [TUTORIAL]

EDIT:Chodzenie samym bohatrem opłaca się tylko do jaskini i tylko jak masz dobrze rozwinięty atak.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Dario123" (23.07.2008, 21:39)


DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 23.07.2008, 21:45

boziuuuuu staralem sie odnalesc chcociaz 1 informacje o ktora zapytalem w linku ktory mi wyslales ale ni ch*** ?(
moze dlatego ze ejstem nowicjuszem... pierwszy raz widze te gre...

prosze o pomoc i napisanie mi w punktach odpowiedzi :( ;(
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

4

Wednesday, 23.07.2008, 22:14

1.jaskinia
2.jak wyczyscisz poziom to zawsze masz szanse na drop
3.tak wystarczy sporo offa ;]
4.ludzie czyscili 1 poziom jaskini herosem z bodajze 100-110 offa na 140 incjatywy czy jakos tak wiec latwe chyba nie jest :P przynajmniej na samym poczatku
5. lepiej zrobic latacza pod atak z poczatku chyba ze szybko postawiles potrzebne budynki i ekipe do specjalnych lokacji wtedy mozna odwrotnie, pozniej i tak inwestujesz w jedno i drugie ;], co by nie bylo dowodzenie do 10 ma raczej priorytet zeby moc pchac sie na wysokie poziomy lokacji
6.na to pytanie nie odpowie ci chyba nikt dokladnie ;p ale mysle ze jak bedziesz dostawal te kolo 30 expa z pierwszy poziom jaskini to powinno pojsc dosc szybko ;] bo to nie sa strasznie drogie umiejetnosci do 5tki
7.tylko jesli grasz bardzo duzo i jestes w stanie tak zfarmic i zezlomowac okolice zeby szybko postawic jednostki pod expy i zlomowac okolicznych graczy wtedy nakladem pracy dobijasz do 10 dowodzenia i chodzisz na 3 poziomy expow i masz niby zysk jednak to jest bardzo sytuacyjne i mysle ze te 2-3 dni w skali kilku miesiecy to drobna roznica... w kazdym razie prawdopodobnie tak
8.nie, musisz wyczyscic caly poziom

5

Wednesday, 23.07.2008, 22:32

Zgadzam się z AKUMĄ sam tak na razie robię mam 90 offa i dopóki nie podbijesz do 110 nie pokonasz strażników i nici z dropów .Ale nie zawsze będziesz miał dropy .

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 23.07.2008, 22:40

rozumiem ze skrot "offa" oznacza "atak"
a te wszystkie pytania tycza sie poczatku gry ~~
samiutkiego poczateczka giereczki
czyli 1st minuta gry i lece sobie bohaterem z 1 lvl latania i reszty w atak czy co tam lepsze na jaskinie ?? (ta jaskinia to napewno nie jest jaskinia wilkolakow ?) wogole to sie nazywa bezposrednio jaskinia ??
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

7

Wednesday, 23.07.2008, 23:31

Jaskinia... nie myl z siedliskiem wilkolakow, bo stracisz bohatera nawet latajacego:) Ja osobiscie na twoim miejscu na poczatku zainwestowalbym troche w hp - 244 min(zeby ktos ci bohatera nie ubil), reszte w latanie i dowodzenie. Zbudowal armie dzikusow, zaczal ostro farmic i rozwijal eko, by jak najszybciej budowac wilczych lub mastodonty, a expienie sobie narazie odpuscil. Jak bedziesz latal samym hero bedziesz wynosil smiesnzy exp (raz na jakis czas wyniesiesz maks 18 8), a stracisz czas na zdobywanie zasobow. No chyba, ze masz duzo czasu i blisko jaskinie. Pozdro

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 23.07.2008, 23:48

dzieki za rade :thumbsup:

ja osobiscie myslalem zeby dac hero powiedzmy demona bo masz juz +20 DMG wezmiesz latanie i reszte dowodzenie bo po co HP skoro w jaskini cie nie moga uderzyc.. i latam sobie 12 razy dziennie az beda wilczarze lub mamutki i tyle z tego...
a gdyby tak zrobic 5 roznych kont i grac na tym ktore bedzie najodpowiedniejsze ?? to jest karalne ? :D
co ty na to ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

9

Thursday, 24.07.2008, 00:39

bohaterzy daja bonusa jednostka sobie niestety nic nie dodaja, 5 kont mozesz stworzyc ale bedziesz musial 4 z nich usunac, wiec mozesz robic tak ze zakladasz konto zapisujesz sobie haselko patrzysz na mape jak niedobra pozycja do kasujesz konto jak git to zostawiasz ;] i tym sposobem nie narazasz sie na nierzyjemnosci nie zakladasz miliarda martwych kont i w koncu trafiasz na upragniona lokacje ;>

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 24.07.2008, 11:31

8o niom tylko te pierwsze minuty gry tez maja duzo do gadania ;p a robiac 5 kont to zejdzie z 20 minut jak znam zycie a w ogóle to np jak zrobie 5 kont naraz i wybiore 1 i te 4 skasuje za chwile to co wezma mnie pod sciane i rozstrzelaja ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

11

Thursday, 24.07.2008, 12:58

mozesz byc pierwszy ;D to nam powiesz ;p jakie tam 20 min.. gora 10 zakladasz konto kopiujesz pass patrzysz na mape czy masz lokacje czy nie i tyle ;]jest zostaje nie ma kasujesz ;p i tyle ;] pierwsze pol godziny nie robi roznicy ;] niektorzy wchodza na konto dwa razy dziennie na 10-15 min xD

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 24.07.2008, 13:38

xD heh ok :> nie doczekam sie glownej wersji :<<<<

jak myslsiz kiedy wyjdzie ? ja obstawiam polowe sierpnia
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

13

Thursday, 24.07.2008, 14:47

mysle ze wyjdzie kiedy wyjdzie xD mysle ze zbaczamy z temtu ktory i tak juz zostal wyeksplatowany :P mysle ze temat jest do zamkniecia i Dotas nie kombinuj tak strasznie bo i tak wiekszosc zalezy od tego ile czasu zainwestujesz w gre ;], wersja glownej sie dlugo nie doczekamy bo bugow bedzie przybywac z kazda nastepna era nowymi lokacjami i nowymi sytuacjami.. ledwo co sie do 3 ery doczlapali na alfie przeto.. co niektorzy.. :P

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 24.07.2008, 16:13

najpierw tak wymienił kolega muszą zostać naprawione wszystkie bugi ale tak jest w becie że na bieżąco będzie to robione więc możliwe iż wersja finałowa wejdzie gdzieś pażdziernik-listopad ponieważ robią teraz patha do BW 1.1 i to pochałnia najwięcej czasu potem zaczną uaktualniać grę co i jak masz w dziale ogłoszenia więc termin jaki podałem może być prawdopobobny :) chyba że coś się opóźni i wyjdzie w grudniu ale zapewne nie później niż do końca 2008:)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 24.07.2008, 16:49

no finalowa wersja zapewne wyjdzie z dlugim czasem a mojim ostatnim (raczej) pytaniem jest pytanie pytajace o to kiedy bedzie nowy serwer typu alfa beta ... ja na nowy mowie omega :rotfl: ???
wiec mistrzu ???
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...