Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EtakCalb

Początkujący

Postów: 0

Skąd: Poznań Village

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 01.06.2008, 23:27

zastanawiam się, co to za akademik, że się zmieściłyśmy na jednym łóżku xD

co robisz, gdy na dworcu pkp, tuż po tym jak wysiadasz z pociągu, podbiega do Ciebie atrakcyjna, nieznajoma osoba płci przeciwnej i bez słowa namiętnie całuje ;>

22

Monday, 02.06.2008, 16:10

zazwyczaj się budzę ;P

Co robisz gdy jest +40 stopni C w cieniu? xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Monday, 02.06.2008, 16:31

słucham "dobry Jezu a nasz panie", które mi zapewne od dawna śpiewają i rozkładam....
no, coś tam rozkładam :D

dziewczyna robi ci test zadając pytania:
czy kolory są
A. ciepłe i zimne
B. miękkie i twarde
C. nie rozróżniam kolorów
co sobie myślisz? 8)
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

24

Wednesday, 04.06.2008, 20:57

Myśle że test jest zbyt skomplikowany dla mnie, wychodząc z opresji krótkim tekstem: "Co za różnica i tak jestem daltonistą"

Siedzisz na przystanku autobusowym. Towarzystwa dotrzymuje ci wyłącznie kobieta w zaawansowanej ciąży (dajmy na to atrakcyjna 18 aby umilić wam wyobraźnię). Nagle kobieta zaczyna głośno sapać informując cię jednocześnie iż rozpoczął się poród. Twoja komórka jest rozładowana, a w okolicy nie widać żadnych przechodniów...co robisz? :)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

25

Thursday, 24.07.2008, 20:32

Uciekam xD
Co robisz gdy widzisz że jakaś banda napakowanych kolesi młuci twojego best frienda ? ;D
SuperCat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sweet Home Alabama ;D
:thumbsup:

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Thursday, 24.07.2008, 20:39

krzycze ze on jest tez za wisla i na urodziny swojej mamy kupil jej mopa je*** pederasta i kopie go razem z nimi xD

Co robisz kiedy calujesz po cipce najpieknijesza dziewczyne w swoim zyciu a na drugi dzien ogladasz w telewizji reportaz o niej ze to facet po operacji zmiany plci ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Thursday, 24.07.2008, 23:09

(Nie ma tak dobrych operacji ;), brak elementarnej wiedzy, ale niech będzie :D )
Umawiam się z "nią" na randkę :D , upijam i zostawiam z 300 kg murzynem na mały kilku godzinny sex przed kamerą, urywki filmu wrzucam na youtuba :D, a z rana dzwonie do "niej" i mówię, że mam aids :D

Co byś zrobił, gdyby okazało się, że to ty byłeś po tej operacji :rotfl: (po podanych wyżej wydarzeniach :D)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Thursday, 24.07.2008, 23:23

poszedlbym do sasiada i zaj**** mu penisa po czym bym go sobie przyszyl a tak serio to... nie ma wyjscia facet bez jaj to smierc wiec wanna i suszarka i tyle

co bys zrobil jakby porwali cie kosmici i jakims cudem zrozumialbys co oni mowia ze za 2 godziny rozetna ci brzuch i zaszyja żywego kota potem rozgrzany do bialosci pret wsadzili ci w tylek a na koniec powiesili za wnetrznosci na drzewie .... xD ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

29

Thursday, 24.07.2008, 23:25

dzwonie po chlopakow z osiedla i jutro jestes wy*ebany w trzy d*py xD i ladujesz 10 stop pod ziemia ;> a murzyn nastepnego dnia zamienia sie w promocyjna kaszanke z lidla xDD ktora cieszy sie jakze duzym powodzeniem. [don transvestite xD]

Co bys zrobil wchodzac do autobusu kiedy za toba pchala sie i taranowala wszystkich w kolejce stara babeta w moherze ;> [jesli chodzisz regualrnie do kosciola nie odpowiadaj :P]


edit: fak nie zdarzylem ...

powiedzialbym im ze mam wlasnie w rece granat przeciwpancerny ;d

pytanie wyzej :d

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 25.07.2008, 00:35

Bym kaszlał, smarkał itp. w jej stronę (Babcie są wyczulone na tym punkcie :D Kiedyś tak zrobiłem i się od razu zmyła :D )

Hmm teraz zadanie :P Co zrobisz gdy twoja kobieta w klubie rozpoczyna bójkę (pięści itd.) z innymi kobietami na dyskotece :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 25.07.2008, 00:45

dopinguje ja xD

co bys zrobil gdybys obudzil sie zamkniety w trumnie tak ze nie mozesz ise nawet ruszac i umierasz tam przy klaustrofobi ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

32

Friday, 25.07.2008, 02:30

Stwierdził, że mogłem chociaż wylądować tu z jakąś atrakcyjną przedstawicielką płci pięknej, w podobnej sytuacji do mojej.xD
Ew. próbowałbym się za wszelką cenę opanować mimo tego że widziałbym że to już jest koniec xD

Co byś zrobił gdyby twój kumpel/przyjaciel uzależnił się od narkotyków i/lub alkoholu? xP
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Friday, 25.07.2008, 10:29

dal mu namiary na taniego dilera xD

Co bys zrobil gdybys wrocil do domu a na twojej mamie lezy 5 murzynow NAGO ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

34

Friday, 25.07.2008, 11:45

zrobil bym z nich bambosze na bazarze

co zrobisz jak twoj najlepszy kumpel zgwalci ci dziewczyne?

35

Friday, 25.07.2008, 12:03

W ramach przyjaźni, zafundowałbym mu ładny nagrobek xP

Co byś zrobił gdyby podczas lotu, na wysokości kilku tysięcy metrów silniki samolotu odpadły? =p
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

36

Friday, 25.07.2008, 12:07

wyznal dziewczynie milosc i wyskoczyl z samolotu


co bys zrobil jakbys byl brudnym harrym?

37

Friday, 25.07.2008, 12:07

Odpalił laptopa, włączył szybko w TE urlop i spadł razem z samolotem na ziemie wołając bonzaiiiii (sorry spóźniłem się z odpowiedzią)

Denka:
Umył się

Co byś zrobił gdyby dosłownie przed tobą na drogę wybiegł wielki indor w sportowych tenisówkach oraz okularach słonecznych i wykrzyknął "You wanna drug's?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

38

Friday, 25.07.2008, 12:10

zapytal sie you talking to me? a jak odpowie yes to bym go rozjeb... mastodontami i jakims hero nekromanta


co zrobisz jak ktos w te zgrabi ci ponad 20 k twojej surowki i okaze sie ze to twoj brat?


i sry za tego posta nizej zapomnialem o opcji edytuj

39

Friday, 25.07.2008, 12:11

co zrobisz jak ktos w te zgrabi ci ponad 20 k twojej surowki i okaze sie ze to twoj brat?

40

Friday, 25.07.2008, 12:40

Zszedłbym na dół do jego pokoju...:P

Deszcz za oknem, zimno, wieje, TE/WoW/BW w domu, a Ty masz do zrobienia ultra-ważną sprawę na mieście. Idziesz czy zostajesz narażając sie na opieprz i straty finansowe? ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0