Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 25.07.2008, 12:44

Mowie, że raz się żyje, gry zostawiam i idę.. w końcu coś ważnego.. choć na premium/abonament będę potem miał xp

Jedziesz wieczorem drogą gdy widzisz z jadący z naprzeciwka sportowy wóz (poznajesz po reflektorach) z prędkością 200km/h + , nagle zmienia pas i jedzie z tobą na czołówkę. Masz wybór : czołówka, skały, abo przepaść. Co wybierasz? xp
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

42

Friday, 25.07.2008, 12:55

czolowka kamikadzeeeeeeeeeeeeeeeeeee bonzaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

co zrobisz jak dostaniesz propozycje wystapienia w filmie erotycznym w ktorym masz sie dymac z gejem za 1 mln zlotych co zrobisz?

43

Friday, 25.07.2008, 13:10

Odmawiam, Pieniądze to nie wszystko (pozatym seks z gejem <ble> )

Co zrobiłbyś gdybyś się dowiedział że Bill Gates przepisał na ciebie majątek, ale lekarze dają mu jeszcze kilkadziesiąt lat życia? xP (implanty itp. )
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

44

Friday, 25.07.2008, 13:19

dal mu trucizne albo bym rozpetal 3 wojne swiatowa zeby go zabic i bym mial kazda xD

co bys zrobil jakbys mial dziecko z lezbijka?

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Friday, 25.07.2008, 13:48

znalazlbym jej partnerke moze dwie i mialbym codziennie trojkacik moze dwa xD

co bys zrobil jakby okazalo sie ze ziemia jednak jest plaska a kopernik byl jaszczurka ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

46

Friday, 25.07.2008, 15:10

Wygrałbym zakład z kumplem :rotfl:

Poszedłeś na egzamin/sprawdzian/kolokwium/maturę/randkę nieprzygotowany licząc na swoją wrodzoną inteligencję i błyskotliwość, po wszystkim okazało się że dałeś ciała. Co robisz?
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

47

Friday, 25.07.2008, 15:19

place lasce jak mi zrobi loda i ide do sklepu po piwo


dobra dobra co bys zrobil jakbys byl bezdomny i bys mial bogata dziewczyne

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Friday, 25.07.2008, 17:46

po miesiacu zwiazku opalalbym sie na majorce z pelnym kontem a ona bylaby bezdomna

wygrales milion w totka ale dowiedziales sie o tym jak juz podarles kupon co robisz ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

49

Friday, 25.07.2008, 18:10

popelniam samobojstwo


co robisz jak zdraci cie dziewczyna ktora ma ejts a ty ja bardzo kochales i chodzi z twoim kumpeem najlepszym

niemam co pisac wiec to pisze

50

Friday, 25.07.2008, 19:33

Idę z jej najlepszą kumpelą na randkę.

Co byś zrobił/a gdybyś miał/a Na jeden dzień Kartę kredytową bez limitu?
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

51

Friday, 25.07.2008, 20:38

Wpłacił do banku sumkę 10 dżiliardów, i do końca usranego szczęściem żywotu żył z odsetek (skoro nie ma limitu na jeden dzień to mogę sobie załatwić na całe życie)

Stoisz sobie na chodniku. Nagle podjeżdża do ciebie biały mustang. Za kierownicą siedzi niebieski rosomak ubrany w damską bieliznę. Do rosomaka tuli się Pamela Anderson po przeszczepie głowy. Na pace zamontowany jest różowy klozet na którym siedzi twój ojciec oglądając na komórce mode na sukces. Po chwili rosomak odwraca głowę w twoim kierunku zadając pytanie: Kupiłeś buraczki?"

Co robisz?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

52

Friday, 25.07.2008, 20:52

Wyjmuje moje Ak zza pazuchy i ostrzeliwuje samochód tego zwierzaka ?
Póżniej łapię ojca za włosy i ciągnę po chodniku do domu...W tym czasie oglądajac Mode na sukces

Wieczorem na chodniku zaczepia cię banda napakowanych murzynów. Zdejmują ci spodnie i po kolei wbijają ci interes xD [jest ich około 15] Co robisz? Związany i zakneblowany ?
SuperCat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sweet Home Alabama ;D
:thumbsup:

53

Friday, 25.07.2008, 21:18

rozwiaze sie tajna technika rzadu wezme bazuke i ich zgwalce bazuka



co zrobisz jak dostaniesz 5 kulek od magnuma brudnego harrego?

54

Friday, 25.07.2008, 21:22

zrobię słynnego "matrixa" i zacznę spieprzać osłaniając się co jakiś czas gradem skórek od bananów wcześniej zapożyczonych od zgrai murzynów xD

Co zrobisz gdy niesmiertelny kolo bez rodziny znajomych i wogóle bez bliskich zamorduje ci twoją rodzinę i zniszczy to co miałeś dom, car, żonke itp :P
SuperCat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sweet Home Alabama ;D
:thumbsup:

55

Friday, 25.07.2008, 21:39

zony nie dalem zone wziol sobie sam ten kolo to chyba chad a ja wezme uwolnie swojego zanpaktou i uzyje getsugi tenshou by go zniszczyc przy okazji uzyje maski hollowa


co zrobisz jak wszyscy ludzie znikna na swiecie a ty bedizesz mial tylko maly mozna powiedziec taki plac zabaw do stuntow i bedziesz mial motor np. nrg ?

oraz swojego najebane... kolege z motorem ktory bedzie chcial wykonac super stunt?

56

Friday, 25.07.2008, 21:41

denka ogarnij się [opanuj downa xD] bez obrazy xxD
SuperCat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sweet Home Alabama ;D
:thumbsup:

57

Saturday, 26.07.2008, 08:43

lol a nieodpowiedziales no ja cie a to bylo wziete z anime bleacha zara dam cos z naruto xD

58

Saturday, 26.07.2008, 21:10

nie proszę ;D
Dam inne pytanko :P

Co byś zrobił gdybyś został wysłany na Syberie z zadaniem wykarczowania 1/3 drzew a prowiantu starczyloby ci na tydzien ;D
SuperCat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sweet Home Alabama ;D
:thumbsup:

59

Sunday, 27.07.2008, 11:07

Poszukałbym pierwszej bazy w której składują bomby jądrowe XD Przynajmniej będzie coś jeszcze oprócz terenów pod zabudowe.. "lekka" dawka promieniowania xP

Co byś zrobił/a gdybyś mieszkał na terenach pod w.w wykarczowanie a ja odpaliłbym kilka atomówek? xP
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

60

Sunday, 27.07.2008, 20:08

wlaczyl szybko te i cie z surowki zrabowal i ci wiochy po zajeby...



co zrobisz jak przyjedzie dociebie gupi kuzyn?