Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Monday, 28.07.2008, 02:09

wlasnie siedzi obok mnie xD ... walne go mlotkiem

Co zrobisz jesli znajdziesz swoja mame w zakladach misenych pod ladą przy stojacym rzezniku :> ??
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

62

Monday, 28.07.2008, 02:58

Obudzę się i pójdę zabić tego rzeźnika.

Co zrobisz, gdy musisz wstać o 6.00 w lodowatą, zimową pogodę, a wróciłeś do domu o 4.00?

Poorky

Początkujący

Postów: 2

Skąd: Złota Wieś

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Monday, 28.07.2008, 07:21

Zakładam sweter babuni :)

Co byś zrobił jakby do twojego domu wparowało 2 gości. Zabrali cię do psychiatryka, przywiązali do łóżka. Po chwili wchodzi piękna pielęgniarka z srebrną tacą, podchodzi do ciebie pokazuje rząd napełnionych strzykawek. Każda wypełniona innym płynem. W końcu pyta: Co wybierasz?
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Mr Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

64

Monday, 28.07.2008, 07:42

Odpowiedział: Ciebie kotku :)

No to działaj wyobraźnio: Załóżmy że masz sny o śmierci osób z twojego otoczenia. Olewasz sprawę ale 2 pierwsze sny się sprawdzają - ginie twój dziadek i wujek. Nastepny sen przedstawiał twoją śmierć co robisz?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Poorky

Początkujący

Postów: 2

Skąd: Złota Wieś

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Monday, 28.07.2008, 08:07

Myślę, że trza zaszaleć włączam radio Maryja na cały głośnik, po czym szybko uciekam z domu. Idę do swojej byłej katechetki pooglądać TV TRWAM. Po czymś takim życie traci sens.

Umówiłeś się z dziewczyną cud, ładna, niezbyt inteligentna, gra w te same gry co ty. Wchodzisz do uliczki gdzie ona mieszka. Widzisz ją bije jakiegoś psa baseballem. Biedaczek kryje się za tobą. Co robisz?
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Mr Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Monday, 28.07.2008, 12:31

Daje jej snikersa.

Budzisz sie w nocy przywiazany w jakims lesie patrzysz na lewo a tu 10 ludzi obdartych ze skory i z obcietymi stopami i obok ciebie obdzieraja nastepnego polewajac go spirytusem za 10 minut twoja kolej.
co robisz ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Monday, 28.07.2008, 19:25

Mówię do nich, żeby mi przed "zabawą" chociaż setkę tego spirytusu nalali i dali wypić :D

"Delektujesz się" ze swoją dziewczyną frytkami w fast foodzie. W pewnym momencie zauważasz, że między jej zębami wystaje włos łonowy. Co robisz ? :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

68

Tuesday, 29.07.2008, 09:25

Wstałbym i złapał moje krzesło po czym podniósł bym je do góry i spuścił z całej siły na jej łeb... "Powtórz kilka razy"

Zostałbyś zamknięty w jakimś domu z szesnastoma łazienkami na tylu też piętrach. Chce ci się srać ^^ jesteś już w fazie świstaka (a kuku).
Po chwili dzwoni do ciebbie telefon i mowi ze wszystkie lazienki oprocz tego na 16 sa zamkniete bądź zamurowane a winda nie działa co robisz?
SuperCat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sweet Home Alabama ;D
:thumbsup:

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Tuesday, 29.07.2008, 18:09

ide do kata i sram ?

co zrobisz kiedy lecisz samolotem a nagle na skrzydle widzisz swoja mame z binladenem i piluja pila skrzydlo ?
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

70

Tuesday, 29.07.2008, 19:10

przechodze przyspieszony kurs spadochroniarstwa...


jestes palaczem na srodku pustyni, jarac Ci sie chce jak...

nagle widzisz paczke fajek na piasku, ale nie masz ani zapalek ani zapaniczki, co robisz?

71

Wednesday, 30.07.2008, 00:57

Żuje tytoń




Jedziesz samochodem 90km/h na prawo idzie grupka ludzi a z lewej zbliża sie tir ,który jest wyprzedzany przez kolejnego tira, co robisz?

72

Wednesday, 30.07.2008, 09:15

spokojnie wjeżdżam w grupkę ludzi i podziwiam kończyny i wnętrzności latające wokół


Siedzisz w więzieniu za domniemany gwałt na małym dziecku...
Wszyscy więźniowie już o tym wiedzą (a jak wiadomo nie przepadają za takimi) ....
Dochodzi czas przerwy... Co robisz?
SuperCat
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sweet Home Alabama ;D
:thumbsup:

73

Friday, 01.08.2008, 15:42

walcze o przezycie normalnie ekstremalny survival



mnie sie niechce myslec co wam zadac niech ktos zamnie powie

74

Wednesday, 06.08.2008, 11:45

Idziesz ulicą i słyszysz krzyki patrzysz a tam dom się pali w którym są uwięzieni ludzie no i zaznaczę iż jest straszny dym co robisz?

75

Wednesday, 06.08.2008, 13:49

Ide do jakiegos pojeba co oglada baby tv channel i karze mu wejsc 1 a ja za nim z minigunem i RPG

76

Wednesday, 06.08.2008, 17:54

Zapomnialem Pytania :Budzisz sie kolo jakiesjs brzyduli poniewaz wypilas za duzo drinkow i pomyslales ze to nice laska lezysz kolo niej na stoliku lezy pila co robisz?

77

Wednesday, 06.08.2008, 18:07

ide kimać dalej :D

idziesz sobie późną porą do domu, ciemno, nagle wyskakuje zza rogu gość w kapturze i gada zagrajmy w Sprite vs pragnienie ;]
którą dłoń wybierzesz?

Sir Marcin

Początkujący

Postów: 20

Skąd: Wąchock - Stolica Humoru :-D

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Wednesday, 06.08.2008, 18:15

Wbieram prawą dłoń

-------------------------

budzisz sie nagle w worku w lescie co roisz ? :)

Imrik

Początkujący

Postów: 0

Skąd: ...że znowu.

  • Wyślij prywatną wiadomość

79

Wednesday, 06.08.2008, 19:33

Sprawdzam która godzina.

Ty i Twój najlepszy kumpel(kiedyś) kochacie jedną dziewczynę. On ją ciągle okłamuje robiąc z Ciebie ostatniego drania. W dodatku wiesz, że będzie cierpieć jeśli powiesz jej prawdę, bo ona lubi was obojga i nie chce wybierać. W dodatku nie wiesz czy ona go kocha, a może kocha ciebie. Wiesz jedno. Nie chcesz jej stracić, ani skrzywdzić. Co robisz?
"Last In The Line Of Caledor, I Ride Upon Minaithnir's Back, I Am The Bright Fire, The Night Burner, Unyielding As Dragonscale!"
- From Imrik's Oath

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

80

Wednesday, 06.08.2008, 19:38

Idę do świątyni dumania (klopa) i nie wychodzę tak długo aż nie spłynie na mnie oświecenie ;)


Rano znajdujesz przed swoim domem coś dużego i mocno potłuczonego, a kiedy patrzysz w niebo widzisz sporą dziurę. Co robisz?
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."