Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] prośba

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 02.08.2008, 17:02

prośba

czy mógłby ktoś z graczy obliczyć drogę którą potrzebuje na przejście do lokacji mam z tym problem ponieważ w ikonach przy klasie bohatera mam czas marszu 106 a w
statystykach bohatera 111 teraz wynosi on 21 min a przy 106 ( 23 min ) Moje współrzędne [ 2:10] i lokacji [ 0:0] najwolniejszą jednostką jest bohater

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 02.08.2008, 17:12

ciekawy bug
nie masz jakieś wioski w okolicy, wybierz na takiej koło lokacji grabież surowców i w oknie wyboru armii pokarze się czas,
a to 111 i 1106 to nie masz przypadkiem sandały założone ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Saturday, 02.08.2008, 17:25

mam sandały i one dają -5 ale jak pisałem wcześniej przy 106 po skorzystaniu ze wzoru wychodzi wynik 23 min chyba że coś zle policzyłem

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 02.08.2008, 17:27

po skorzystaniu ze wzoru wychodzi wynik 23 min chyba że coś zle policzyłem
to nie licz i sprawdź empirycznie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Saturday, 02.08.2008, 18:06

wojsko wróciło więc mogę sprawdzić obok mnie jest dwóch graczy jeden stoi w jednej linii a drugi po skosie wiadomo o co chodzi i dla pierwszego czas do dojścia to 6.46 a do drugiego to 7.30 dla mnie oni są oddaleni o tyle samo pól chyba że nie istnieje liczenie po skosie a wtedy ten drugi jest o dwa pola dalej więc czas powinien być razy dwa tak mi się wydaje .A i szpiegowanie jest podobne 41sek i 45 sek. ?( Czy ktoś mający obok siebie dwóch graczy w jednej linii może sprawdzić czas do ataku i szpiegowanie :?:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "dex2000" (02.08.2008, 18:14)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 02.08.2008, 18:29

w zasięgu wioski to się odbywa inaczej, a jeżeli chcesz wiedzieć ile będziesz szedł do lokacji to sprawdź ile będziesz szedł do wioski obok lokacji albo po prostu poślij do lokacji (ale coś mi się wydaje, że przy lokacji też możesz sprawdzić zanim wojo poślesz)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 02.08.2008, 18:46

Przejście jednego pola po skosie zajmuje trochę więcej czasu niż normalnie. Jeśli chcesz iść do mnie to jestem od ciebie oddalony o (0^2+1^2)^(1/2), czyli o 1. Za to szumi jest oddalony o (1^2+1^2)^(1/2) czyli o 1,41.
Jeśli chciałbyś iść do lokacji 0:0 (która notabene nie istnieje) z szybkością 106 (właściwą) to szedłbyś ~23 minuty (tak jak policzyłeś). Prawdopodobnie pomylił ci się adres naszej jaskini i wziąłeś 0:0 zamiast 1:1, co po podstawieniu z twoją szybkością doi wzoru daje ~21 minut.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

8

Saturday, 02.08.2008, 19:09

Racja całkowita racja 0:0 to ocean i znowu wszystko gra dzięki za pomoc