Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 08.08.2008, 00:41

URuny :)

Jako, ze nie grałęm w alfe jestem w tej kwestii troche do tyłu. skąd sie biorą runki UR? W portalu mocy mozna je dostac? bo widzialem jakas walke, i komus tez tam chyba FEH wypad i już sam nie wiem. Czy dopiero w starożytności?

2

Friday, 08.08.2008, 02:02

runy możesz dostać tylko na poziomach lokacji w których są bossowie czyli jaskinia 3 lub portal 2 w epoce kamienia

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 08.08.2008, 06:57

z tymi UR jest chyba coś dziwnego, bo latam ciągle na 3 poziom jaskini i mam 20 FEH i 0 UR, na alfie FEH też było więcej ale UR też w wpadały
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Friday, 08.08.2008, 08:28

Ur wypada dopiero na drugim bossie (Gilgameszu) :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 08.08.2008, 13:40

Ur wypada dopiero na drugim bossie (Gilgameszu) :)
:cursing: dlaczego o tym nic nigdzie nie pisze ??, wszędzie jest mowa, że FEH i UR są w I erze i tyle, ja chcę iść do starożytności, a nie rzucać się na portal żeby UR jakieś zbierać
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

6

Friday, 08.08.2008, 15:03

Ur wypada dopiero na drugim bossie (Gilgameszu)


Znaczy wiesz że są, bo wiesz, czy wiesz, ze są bo ci wypad - bo ja gdzies widzialem linka ze tam tez FEH komus wpad. ale to z alfy mogło być.

Chyba aż sie szarpne, zezłomuje na kimś moje 10 słoniów i se zrobie pieski na portal.

LaCroix - nieźle, ja mam tylko 15 - ale pewnie dlatego, zę gram tydzień krócej :P

dlaczego o tym nic nigdzie nie pisze ??, wszędzie jest mowa, że FEH i UR są w I erze i tyle, ja chcę iść do starożytności, a nie rzucać się na portal żeby UR jakieś zbierać


generalnie albo mamy tu jakiegoś buga, albo by wypadało uściślić opisy.

7

Friday, 08.08.2008, 15:18

Ale w czy problem. Kazde miejsce specjalne ma swoja tabelke na runy mozliwe.

Np. Jaskinia lev 3
FEH = 100%
UR = 0%

Gilgamesz
FEH = 50%
UR = 50%

Wiec zadnego buga nie ma.

8

Friday, 08.08.2008, 17:38

Po prostu - każdy boss w zależności od stopnia trudności ma inny drop, zarówno przedmiotów, scrolli jak i run.
Jaki dokładnie - niech to pozostanie tajemnicą :)

Wiadomo, że im trudniejszy, tym lepszy drop 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Friday, 08.08.2008, 18:42


Wiadomo, że im trudniejszy, tym lepszy drop 8)
I tu mi się właśnie coś nie zgadza :), odkąd chodzę do jaskini3 i portalu2 dramatycznie spadła ilość znajdowanych itemków(od 3 dni chyba nic nie znalazłem), od kilku osób słyszałem że u nich sytuacja jest podobna :(

10

Saturday, 09.08.2008, 02:12

Ale w czy problem. Kazde miejsce specjalne ma swoja tabelke na runy mozliwe.

Np. Jaskinia lev 3
FEH = 100%
UR = 0%

Gilgamesz
FEH = 50%
UR = 50%

Wiec zadnego buga nie ma.


i generalnie o to mi mniej wiecej chodziło. co łąska dzięki :)

11

Monday, 11.08.2008, 09:09



Wiadomo, że im trudniejszy, tym lepszy drop 8)
I tu mi się właśnie coś nie zgadza :), odkąd chodzę do jaskini3 i portalu2 dramatycznie spadła ilość znajdowanych itemków(od 3 dni chyba nic nie znalazłem), od kilku osób słyszałem że u nich sytuacja jest podobna :(
Chodzi o jakość, nie ilość :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

12

Monday, 11.08.2008, 09:47



Wiadomo, że im trudniejszy, tym lepszy drop 8)
I tu mi się właśnie coś nie zgadza :), odkąd chodzę do jaskini3 i portalu2 dramatycznie spadła ilość znajdowanych itemków(od 3 dni chyba nic nie znalazłem), od kilku osób słyszałem że u nich sytuacja jest podobna :(
bo tak jest ze jak chodzisz na lokacje bez bossa to czesciej ci wypadaja slabe itemy (czesciej niz na bosach)
mowie to z autopcji chodzenia na jaskienie 3 vs 1-2 lvl oraz wilkow 3 vs 4 lvl (jeszcze z alfy)

13

Monday, 11.08.2008, 10:26

hehehhehehe tylko teraz mi żadne nie wypadają :)

14

Monday, 11.08.2008, 10:54

no wiesz ja duzo wiecej znalezlem itemow na 1 lvl jaksini chodzac samym hero niz ze sloniami na 3 ;)
no ale na 3 mi wypadla wlocznia +3 i maczuga +2. a na 1 lvl same 0.

15

Monday, 11.08.2008, 15:44

akurat mi na jaskini lvl 1 wypadła włócznia (3), a na jaskini 3 same zwyklaki lub (1), ale to widać loteria jest.

Swoją dorgą, jest w tej pierwszej epoce jakaś broń jednoręczna? bo póki co mam maczuge, włócznie i łuk i wszystko jest dwuręczne i mi do tarczy nie pasuje.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 12.08.2008, 08:21

z tego co pamiętam to chyba nie ma jednoręcznej w 1 epoce ;) ale mogę się mylić

17

Tuesday, 12.08.2008, 11:08

W pierwszej epoce nei ma jednorecznej. W drugiej jest miecz +5 do ataku z wymaganiem 6 broni bialej.

18

Saturday, 30.08.2008, 16:48

hmm oczywiscie logicznie rzecz biorac bossowie w 2 epoce dropia FEH, UR, ASUZ itd i nie trszeba robic zapasow tych run, lub powracac do "starych" lokacji?

19

Saturday, 30.08.2008, 17:06

w 2 epoce też wypadają te najsłabsze runy, dalej nie wiem bo nie grałem :).