Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Brak dropów

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Juhas

Nierejestrowany

1

Tuesday, 12.08.2008, 15:34

Brak dropów

Cześć, zwiedziłem już dość sporą ilość razy pierwsze piętro jaskini. Za każdym razem pokonuję przeciwników. Ale ani razu nie miałem żadnego dropa.
Nic, zupełnie nic nie znalazłem. Dostaję tylko doświadczenie. To od czegoś zależy, mam totalnego pecha, czy jest jakiś rzadki bug?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (13.08.2008, 12:15)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 12.08.2008, 16:32

Zależy tylko od szczęścia. Jeżeli szansa na znalezienie maczugi na pierwszym poziomie jaskini wynosi np. 1%, to statystycznie na 100 wypraw powinna wypaść jedna maczuga. Ale że na świecie istnieją trzy rodzaje kłamstw - małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka - to ktoś może mieć super dropy co wyprawę (nawet na 1 poziomie jaskini) a toś inny (tak jak ty) może nie znajdować absolutnie nic.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Tuesday, 12.08.2008, 19:38

Ja przez pierwsza ere dopnalem 5 itemkow 4 runy i 1 zwoj, robiac mase wypraw ;] braklo szczescia niestety, za to w drugiej erze juz mam o wiele wiele wiecej czyli szczescie tymrazem dopisuje, oby jak najdluzej ;)

a tu max szczescia, dwa dropy w jednej wyprawie: http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=500936&key=c61f68a831

troszke ciepliwosci i karta pewnie sie odmieni

powodzenia

4

Wednesday, 13.08.2008, 06:50

To mój 7 dzień i udało mi się wydropić
2 x sandały
1 x włócznia
2 x maczuga

Trzeba liczyć na szczęście
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mesmer" (13.08.2008, 07:16)


5

Wednesday, 13.08.2008, 12:15

Do tematu dropów jest dział "Sala Trofeum".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny