You are not logged in.

[nie bug] Magia plemienna

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 10th 2008, 11:32pm

Magia plemienna

Denerwowało mnie częste niepowodzenie szpiegowania odległych wiosek, więc zbadałem Magię Plemienną, zbudowałem 1 szamana(miał 11 szpiegowania). Wysłałem go na przeszpiegi do wioski oddalonej o ok 10 minut. Z autopsji wiem, że bohater z 1 szpiega miałby tam około 50-60% więc liczyłem, że te +10 zmieni sytuacje. A co się okazało?
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=447616&key=f455edf75e

może ktoś wyjaśnić co w końcu daje te +10 do szpiegowania? bo wynika z tego, że chyba nic.

2

Monday, August 11th 2008, 1:41am

szaman to swój chłop. Zwiad to ciężka praca. Z czasem go polubisz :)

// Takie posty też nie są zbyt fajne :P
Ostrzeżenie za spam.
KC.

This post has been edited 2 times, last edit by "Dantrag" (Aug 15th 2008, 12:15am)


3

Monday, August 11th 2008, 3:22am

Magia Plemienna daje +10 do szpiegowania. Daje to +10% na jednego szamana. Wysłałeś jednego. Bazowa szansa powodzenia szpiegowania to 50%. Czyli 50% + 10% + 1% = 61% na udane szpiegowanie. Gdybyś wysłał czterech miałbyś 91%.
Szaman nie jest porażką, ale starannie przemyślaną jednostką.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

4

Thursday, August 14th 2008, 10:36pm

maxymalna szansa na udane szpiegowanie poza zasiegiem wioski = 90%

nie moglby wiec miec 91% ;)