Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Magia plemienna

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 10.08.2008, 23:32

Magia plemienna

Denerwowało mnie częste niepowodzenie szpiegowania odległych wiosek, więc zbadałem Magię Plemienną, zbudowałem 1 szamana(miał 11 szpiegowania). Wysłałem go na przeszpiegi do wioski oddalonej o ok 10 minut. Z autopsji wiem, że bohater z 1 szpiega miałby tam około 50-60% więc liczyłem, że te +10 zmieni sytuacje. A co się okazało?
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=447616&key=f455edf75e

może ktoś wyjaśnić co w końcu daje te +10 do szpiegowania? bo wynika z tego, że chyba nic.

2

Monday, 11.08.2008, 01:41

szaman to swój chłop. Zwiad to ciężka praca. Z czasem go polubisz :)

// Takie posty też nie są zbyt fajne :P
Ostrzeżenie za spam.
KC.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Dantrag" (15.08.2008, 00:15)


3

Monday, 11.08.2008, 03:22

Magia Plemienna daje +10 do szpiegowania. Daje to +10% na jednego szamana. Wysłałeś jednego. Bazowa szansa powodzenia szpiegowania to 50%. Czyli 50% + 10% + 1% = 61% na udane szpiegowanie. Gdybyś wysłał czterech miałbyś 91%.
Szaman nie jest porażką, ale starannie przemyślaną jednostką.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

4

Thursday, 14.08.2008, 22:36

maxymalna szansa na udane szpiegowanie poza zasiegiem wioski = 90%

nie moglby wiec miec 91% ;)