Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Cukierasek

Początkujący

  • "Cukierasek" started this thread

Postów: 7

Skąd: Bełchatów

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 21.08.2008, 19:47

Symulkator na oko ?

Witam, moim zdaniem bugiem jest cały Symulator walk który jest dostępny w Centrum Dowodzenia.

Po przeprowadzeniu dwóch symulacji w których wyprawa na jaskinie lvl 1 w obsadzie 10xProcarz i Bohater w obronie wyniki to wygrana ze stratą 2 Procarzy wysłałem takie wojsko na ową wyprawę no i niestety wrócił raport z gry który niestety nie wyglądał nawet podobnie jak symulacja, ponieważ już w pierwszej rundzie padło kilku Procarzy i dość szybko w następnych rundach reszta wraz z bohaterem który otrzymał na dodatek ujemne punkty doświadczenia.

I tutaj jeszcze dochodzi problem straty na ten symulator kasy, którą straciłem na każdy punkt symulacji która wcale nie jest symulacją tylko czymś co to ma przypominać i nie wiem jak w tym wypadku jest takowe coś dopuszczone do użytku jeżeli nie działa.

Pozdrawiam.
O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół,
o popularności - lista jego wrogów.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 21.08.2008, 19:55

Symulator działać działa całkowicie dobrze. Pamiętaj jednak, że skład w lokacjach jest losowy. Być może podczas symulacji trafiałeś albo na mało liczebne albo na słabe (albo jedno i drugie na raz) moby a kiedy poszedłeś do jaskini trafiłeś na mocną ekipę? Albo po prostu miałeś pecha i podczas symulacji mobki rozrzucały trafienia raniąc wszystkich nie zabijając nikogo a w prawdziwej walce ich ataki były bardziej skoncentrowane? W TE podczas walki wiele jest czynników losowych które mogą czynić znaczącą różnicę między poszczególnymi (nawet identycznymi) starciami.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Thursday, 21.08.2008, 20:07

Witaj w prawdziwym świecie.

Ja wysyłam Bohatera Latającego + 10 procków i 6/10 razy wraca sam hero ale lokacja wyczyszczona nawet jak gwardziści są. Na moby bez AA ataku latanie FTW
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Cukierasek

Początkujący

  • "Cukierasek" started this thread

Postów: 7

Skąd: Bełchatów

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 21.08.2008, 22:31

No a co na to administracja, bo jak to nie działa to po co to wypuszczać ?
O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół,
o popularności - lista jego wrogów.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 21.08.2008, 22:41

jak chcesz wiedzieć co administracja myśli na temat zmian w symulatorze to zobacz tutaj
Symulator Walk
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 21.08.2008, 22:44

Symulator Walk - świeży wątek z systemu. Wiem, że to nie dokładnie ten sam problem, ale chyba generalnie oddaje nastawienie administracji względem symulatora (mam nadzieę, że administracja się nie pogniewa za wypowiadanie się w jej imieniu :P )
Nie będzie zmienione.


Ale mam jeszcze takie pytanie, co ci w symulatorze nie działa? Bo jak dziś sprawdzałem, to wynik walki rzeczywistej po 4 symulacjach (1 porażka, jedna wygrana z dużymi stratami i 2 wygrane z niewielkimi stratami) był wygraną bez żadnych strat (kwestia dokupionego leczenia).

EDIT: I znów zostałem uprzedzony... za bardzo się czasem rozwlekam w wypowiedziach ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Cukierasek

Początkujący

  • "Cukierasek" started this thread

Postów: 7

Skąd: Bełchatów

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 22.08.2008, 05:50

No nic, widać ze administracja ma gdzieś jak to działa, ale jak o tym wie to niech napisze ze to jest nic nie warte i tak zostanie bo nazwa symulator to tylko taki chwyt marketingowy a ludzie tracą dni premium...
O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół,
o popularności - lista jego wrogów.

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 22.08.2008, 11:19

to jest tylko symulator, jak by on Ci na 100% oddawal walke to by nie bylo zadnej zabawy, a poco chodzisz na jaskinie nazbieraj 10 hoplitow i idz spokojnie na 4 lvl siedliska i spokojnie ich rozwalisz.
a te wszystkie gry gry sa poto zeby zarabiac, ja nie trace na symulacje kasy bo poco, poszukam na forum ustwien do danej lokacji i ide


http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=771870&key=5100d519d8 to masz link z 4 lvl sedliska
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

Cukierasek

Początkujący

  • "Cukierasek" started this thread

Postów: 7

Skąd: Bełchatów

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 22.08.2008, 16:45

No dobrze ze można się dowiedzieć na forum itd. Ale chodzi tutaj o sam fakt ze to nie działa...
O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół,
o popularności - lista jego wrogów.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 22.08.2008, 16:55

Ależ jak to nie działa jak działa? Według mnie nie ma tu żadnego problemu. To, że nie daje 100% pewności wyniku (szczególnie w przypadku lokacji specjalnych) to nie jest żaden błąd czy znak, że symulator nie działa... Przecież nawet chodząc na wyprawy do lokacji nie masz powtarzalności wyników - ja dziś byłem 5 czy 6 razy na portalu poziom 2 z 10 wilkami. Ostatnia wyprawa była całkowitą klęską - nie wróciło nic. Poprzednie były zwycięstwami bez żadnej straty...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Baldr

Nierejestrowany

11

Friday, 22.08.2008, 17:08

Symulator sprawdza sie w symulowaniu walki miedzy graczmi, gdzie mozesz w pewnym przyblzeniu przewidziec ilosc wojsk przeciwnika i ich jakosc.
W lokacjach jest zbyt wiele czynnikow cecydujacych o sile rywala i tak na prawde nigdy nie wiecz co tam spotkasz.
Powiedz mi, czego sie spodziewales po tych symulacjach? Ze pokaze ci kazde mozliwe rozwiazanie w zaleznosci od ilosci i jakosci mobow? Wyjdzie tego setki!
Jedynym dobrym zastosowaniem symulatora dla lokacji jest sprawdzenie, co sie w danej lokacji czai (czym atakuje i jaka ma zbroe) co pomaga dobrac wojska odpowiednie do danych przeciwnikow.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 23.08.2008, 10:44

Przecież każda walka w lokacji specjalnej jest nieco inna. Nie wiem jak sobie wyobrażasz działanie symulatora w takim przypadku :)
W razie czego jest dział Porady, w którym można zapytać innych graczy jakimi armiami chodzą na daną lokację, tak żeby zapewnić sobie zwycięstwo.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Cukierasek

Początkujący

  • "Cukierasek" started this thread

Postów: 7

Skąd: Bełchatów

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 23.08.2008, 23:12

No czyli sami sobie odpowiedzieliście ze symulator jest całkowicie bezużyteczny bo i tak nie pomoże bo za każdym razem wychodzi co innego a w końcu jak już dojdzie do walki to wyjdzie jeszcze inny wynik.

No to faktycznie jaki jest sens istnienia tego symulatora ?
O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół,
o popularności - lista jego wrogów.

14

Saturday, 23.08.2008, 23:15

ekonomiczny :)

15

Sunday, 24.08.2008, 00:12

Hmm, uważam że jednak przesadzacie mówiąc, że jest bezużyteczny ;)
Korzystałem z niego od kiedy tylko wszedł i zawsze miałem wrażenie zgoła odmienne. Już abstrachując do tego, że idealnie nadaję się do oceniania przebiegu walki i wstępnych strat pomiędzy graczami, to w lokacjach (po wykonaniu max 3-4 prób danym ustawieniem) mogłem spokojnie obliczyć szanse powodzenia (zapisując sobie jakie moby sie tam pojawiły). Co ważniejsze - zobaczyć, które jednostki są najskuteczniejsze do walki z określonymi wrogami. Z taką wiedzą nie potrzeba potem symulatora by stwierdzić, które jednoski najbardziej sie opłaca brać :)
Poza tym od tego jest forum by pewne porady uzyskać.

"Pełny" symulator, tzn dający 100% przewidywalność wyników byłby zwyczajnie nudny...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (24.08.2008, 11:51)


Cukierasek

Początkujący

  • "Cukierasek" started this thread

Postów: 7

Skąd: Bełchatów

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Sunday, 24.08.2008, 10:25

Niech i tak będzie.
O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół,
o popularności - lista jego wrogów.