Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

281

Friday, 22.08.2008, 14:51

czy jak przechodzę do nowej epoki to moja 2wioska też awansuje?
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

282

Friday, 22.08.2008, 15:22

Tak, awansują wszystkie twoje wioski.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

283

Saturday, 23.08.2008, 18:54

czy w tej grze jest coś takiego jak reset serwera bo nie zabardzo mi sie chce grac a potem stracić to wszystko a gdzieś coś takiego czytałem w jakimś temacie

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

284

Saturday, 23.08.2008, 19:03

Beta (czyli aktualny serwer) nie będzie resetowany, chyba że wyjdzie jakiś niesamowicie straszliwy bug, więc nie musisz się martwić że stracisz czas który zainwestowałeś w tę grę :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

285

Sunday, 24.08.2008, 13:27

Czy istnieje możliwość przeniesienia swojej stolicy do innej wioski? A jeśli tak, to w którym ekranie?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

286

Sunday, 24.08.2008, 13:37

Nie istnieje. Każda stolica jest dokładnie identyczna pod względem pól na wydobycie żeby gracze mieli mniej więcej równe szanse na początku każdej ery.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

287

Sunday, 24.08.2008, 13:56

Przecież to od gracza zależy kiedy przejdzie do kolejnej epoki? Ci którzy przedą wcześniej i tak będą lepiej rozwinięci i będą farmić, tych którzy przejdą później. Więc i tak o żadnej równości nie ma mowy... Nic to, trzeba zagryźć zęby i inwestować w rozwój.

288

Monday, 25.08.2008, 11:21

a co sie dzieje z punktami doświadczenia bohatera przy przejsciu do następnej epoki? czy niewykorzystane sie kasuja czy zostana?

289

Monday, 25.08.2008, 11:27

a co sie dzieje z punktami doświadczenia bohatera przy przejsciu do następnej epoki? czy niewykorzystane sie kasuja czy zostana?
zostają.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

290

Monday, 25.08.2008, 11:30

bardzo dziekuje za szybka odpowiedź:)
pozdrawiam i udanych dropów życze

291

Monday, 25.08.2008, 11:57

jednostka z atakiem oblężniczym atakuje normalnie jednostki, czy też atakuje wyłącznie mury?

lotto

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Suwałki

  • Wyślij prywatną wiadomość

292

Monday, 25.08.2008, 12:40

ilość graczy w klanie

w tutku przeczytalem cos takiego:

Ilość graczy w klanie

Ilość graczy w klanie = 1 + (poziom bohatera w głównej wiosce /3, zaokrąglane w dół).
a czy nie powinno byc tak ze za kazdy zdobyty poziom bohatera to plus jedno miejsce dla nowego czlonka klanu? bo tak jak teraz jest to straszna kicha jest powinni cos z tym zrobic, bynajmniej ja tak uwazam

293

Monday, 25.08.2008, 12:44

jednostka z atakiem oblężniczym atakuje normalnie jednostki, czy też atakuje wyłącznie mury?
Atakuje normalnie jednostki. Można przeczytać o tym, jak najedzie się myszką na ten typ ataku :rolleyes:

Cytat

Ilość graczy w klanie

Ilość graczy w klanie = 1 + (poziom bohatera w głównej wiosce /3, zaokrąglane w dół).
a czy nie powinno byc tak ze za kazdy zdobyty poziom bohatera to plus jedno miejsce dla nowego czlonka klanu? bo tak jak teraz jest to straszna kicha jest powinni cos z tym zrobic, bynajmniej ja tak uwazam


Skoro jest jak jest, to tak być powinno ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

294

Tuesday, 26.08.2008, 00:28

Wybuduj POSĄG BOHATERA, aby móc wskrzesić bohatera który zyskał drugi poziom!
o co chodz przecierz mam posag?

Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

295

Tuesday, 26.08.2008, 07:08

Czy się jak najszybciej awansować do 2 epoki, czy lepiej rozwinąć wioskę do odpowiedniego poziomu? I co się dzieje z tymi budynkami które mam wybudowane po awansie?

I pytanie z innej beczki, czy 9 słoni da radę w portalu mocy 2lvl?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

296

Tuesday, 26.08.2008, 07:24

Czy się jak najszybciej awansować do 2 epoki, czy lepiej rozwinąć wioskę do odpowiedniego poziomu?
śpiesz się, ale nie idź nieprzygotowanym
I co się dzieje z tymi budynkami które mam wybudowane po awansie?
te przed awansem znikają, a te zbudowane po awansie znikają przy następnym
I pytanie z innej beczki, czy 9 słoni da radę w portalu mocy 2lvl?
Gilgamesh to czysta loteria więc nie zdziwiłbym się gdyby dały radę, ale lepiej 10 wilków
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

297

Tuesday, 26.08.2008, 07:29

Dziex,
skoro budynki z kamienia znikają po awansie do starożytności to chyba im szybszy awans tym lepiej, czy co miałeś na myśli mówiąc o tym, żebym był przygotowany?
A armie też znikają?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

298

Tuesday, 26.08.2008, 07:38

czy co miałeś na myśli mówiąc o tym, żebym był przygotowany?
od poziomu ołtarzy zależy ilość surowców na start w starożytności, im są na wyższym poziomie tym mniejsza szansa na zostanie farmą

A armie też znikają?
hero zostaje reszta wącha kwiatki od spodu
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

299

Tuesday, 26.08.2008, 23:43

mam pytanie w trakcie eksploracji jaskini znalazłem jakies sandały co ja mam z tym zrobic?czy one automatycznie sie podpinaja pod bohatera czy musze to zrobic recznie a jak tak to gdzie bo ja nigdzie takiej opcji nie widze

Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

300

Wednesday, 27.08.2008, 00:49

U samej góry z prawej strony włączasz zbrojownie (między mapą, a zakładką klan). dalej sobie poradzisz ;)