Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

lotto

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Suwałki

  • Wyślij prywatną wiadomość

301

Wednesday, 27.08.2008, 12:43

łup

gdzie w jakich lokacjach i na których poziomach można znaleźć dobry łup np. zbroje buty itp. bo ja jak narazie to zdobyłem jedne sandały tylko nie pamiętam gdzie, potem już tylko zdobywałem 3 włócznie i jedną maczugę i 4 runy FEH, a zapierdzielałem cały czas na goliata o i zdobył tylko jeden zwój jak dotychczas i to nie dla mojego bohatera, więc może pomoglibyście i powiedzieli gdzie można znaleźć inne rzeczy. będę wdzięczny

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

302

Wednesday, 27.08.2008, 15:31

Generalnie im wyższy poziom trudności lokacji tym większa szansa na drop. Dodatkowo jeżeli mordujesz boss'ów masz szansę na runę i/lub zwój - tak samo jak ze zwykłymi przedmiotami, im wyższy poziom trudności tym lepsze dropy.

EDIT:

Cytat

więc może pomoglibyście i powiedzieli gdzie można znaleźć inne rzeczy.

Każdy przedmiot możesz znaleźć w każdej lokacji na każdym piętrze (za wyłączeniem zwojów i run które są tylko u bossów).
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

303

Wednesday, 27.08.2008, 20:20

Witam :) (to moj pierwszy post na forum :P)

po dlugich poszukiwaniach znalazlem wkoncu opcje do zapisywania koordynatow lokacji (jaskinie, farmy i takie tam ;p)

czy jest mozliwosc poukladania ich w takiej kolejnosci jaka nam pasuje?
na przyklad:

Cytat


X 1. farma1 xx - xxx
X 2. farma2 xx - xxx
X 3. farma3 xx - xxx
X 4. exp xx - xxx
X 5. Jaskinia 43 - 141
X 6. Portal 30 - 134
X 7. T-rex 27 - 131
X 8. wilki 21 - 140
X 9. Jaskinia 20 - 137
X 10. farma4 xx - xx


zmienic na:

Cytat


X 1. farma1 xx - xxx
X 2. farma2 xx - xxx
X 3. farma3 xx - xxx
X 4. farma4 xx - xx
X 5. exp xx - xxx
X 6. Jaskinia 43 - 141
X 7. Jaskinia 20 - 137
X 8. Portal 30 - 134
X 9. T-rex 27 - 131
X 10. wilki 21 - 140


czy po prostu trzeba usuwac kolejne wpisy aby poustawiac to wszystko? :P


2. kolejne ciekawe pytanie: zauwazylem ze w lokacjach mozna spotkac 3 odmiany roznych bestii: obrońca, strażnik oraz gwardzista.
Jaka jest szansa na wylosowanie np Tygrysów obrońców lub gwardzistów? 33%?

3. z czystej ciekawosci.... ile wypraw mniej wiecej trzeba wykonac aby awansowac naszego hero na lvl wyzej?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

304

Wednesday, 27.08.2008, 20:31

3. z czystej ciekawosci.... ile wypraw mniej wiecej trzeba wykonac aby awansowac naszego hero na lvl wyzej?
zależy od lokacji, ilości i rodzaju mobów w lokacji i poziomu bohatera więc za każdym razem będzie to inaczej, od najmniej 10 wypraw na 3 lvl jaskini żeby zrobić 2 lvl hero do bliżej nieokreślonej ilości wypraw na bliżej nieokreślony poziom bliżej nieokreślonej lokacji specjalnej żeby przejść z 59 na 60 poziom
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

305

Wednesday, 27.08.2008, 20:40

wydaje mi sie ze troche ciezko na 1 lvlu z lataniem biegac na jaskinie 3 lvl :x z 5 mamutami podobno tam ciezko, a wiec nie da rady zabrac na tym lvlu

edit: dlaczego moja armia porusza sie z predkoscia "120" skoro sa w niej wolniejsze mastodonty (130) (mobilnosc mam na podstawowym poziomie)

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "DrGreen" (27.08.2008, 20:50)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

306

Wednesday, 27.08.2008, 21:21

wydaje mi sie ze troche ciezko na 1 lvlu z lataniem biegac na jaskinie 3 lvl :x z 5 mamutami podobno tam ciezko, a wiec nie da rady zabrac na tym lvlu
dajesz max w dowodzenie i odbudowujesz stracone słonie, to teoria, w praktyce różnie to może wyglądać

edit: dlaczego moja armia porusza sie z predkoscia "120" skoro sa w niej wolniejsze mastodonty (130) (mobilnosc mam na podstawowym poziomie)
a hero ma jaką prędkość, bo wydaje mi się, że podstawową 120, u mastków 130 - 10%x130=117, więc musi być wolniejsza jednostka
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

307

Wednesday, 27.08.2008, 21:37

no tak :*

no coz, czeka mnie wiec wiele wypraw i troche farmy

kolejne pytanie: ktora technologie najlepiej zbadac jako pierwsza? atak, obrony lub inicjatywe? ktora z nich jest najbardziej potrzebna?

edit: i jeszcze jedno - czy w grze jest jakas szukajka nickow/wiosek?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

308

Wednesday, 27.08.2008, 21:53

kolejne pytanie: ktora technologie najlepiej zbadac jako pierwsza? atak, obrony lub inicjatywe? ktora z nich jest najbardziej potrzebna?
według mnie ta co zwiększa zasięg wioski, kto inny powie, że ta co daje drugą wiochę,
co do twchów bojowych (atak, obrona, inicjatywa) jak grasz człowiekiem to w atak i obronę, demon - inicjatywa dalej obrona, anioł - inicjatywa dalej atak, nieumarły - inicjatywa, i dalej do woli

edit: i jeszcze jedno - czy w grze jest jakas szukajka nickow/wiosek?
ma być wyszukiwarka graczy
TE Roadmap - czyli nadchodzące nowości w czaswojny.pl !
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

309

Wednesday, 27.08.2008, 22:31

Czy jak opracuję awans do starożytność to od razu po skończeniu badania technologii znajdę się w starożytności czy jeszcze będę musiał coś potwierdzić.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

310

Wednesday, 27.08.2008, 22:36

będę musiał coś potwierdzić.
coś "potwierdzić"
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

311

Wednesday, 27.08.2008, 22:39

Aha czyli rozumiem, że bez obaw mogę 'opracować' awans chociaż nadal chcę pozostać w kamienu?
To super, dzięki :)

312

Thursday, 28.08.2008, 03:13

hmmmm....

nie da sie chyba zobaczyc calej mapy świata? taka opcja mogla by sie przydac (moze dla kont premium) latwiej bylo by znalezc lokacje, zobaczyc ogolnie rozwoj osad na serwerze i takie tam....

ups w sumie to chyba zly dzial ;>

edit: jest jakas lista słów runicznych i zwoi? :) warto by bylo taka zrobic jesli jeszcze jej niema

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrGreen" (28.08.2008, 03:29)


313

Thursday, 28.08.2008, 07:35

Już taki jest SALA TROFEUM

314

Thursday, 28.08.2008, 12:05

2 wioska

witam

co trzeba zrobic zeby zalozyc druga wioske

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

315

Thursday, 28.08.2008, 12:09

Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

316

Thursday, 28.08.2008, 12:09

http://www.czaswojny.pl/demo_pl/demo0.html
Rozdział VII - Zakładanie nowej wioski.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

317

Thursday, 28.08.2008, 19:13

czy jesli w kamieniu mam 4 poziom wioski i 5 zasiegu +2 z technologii czyli razem 7 to czy po przejsciu do starozytnosci zasieg dalej bedzie wynosil 7?

przynajmniej logicznie rzecz biorac powinien pozostac na poziomie 7

318

Thursday, 28.08.2008, 19:14

Zaczynasz od nowa

319

Thursday, 28.08.2008, 19:20

hmmm... zryte ;) okolica sie nie zmienia, wioska rosnie w sile i za miast zwiekszac swoje strefy wplywow ponownie sie zeruja i odnowic jest je jeszcze ciezej (drozszy totem czy co to tam pozniej jest)... z tego wynika ze dlatego ze jestes "lepszy" od innych (epoka wyzej) to jestes slabszy, lol

320

Friday, 29.08.2008, 10:46

hej jesli założyłem druga wioske to czy musze w niej budowac npszałas,namiot zmysłów i ołtarz jesli mam to wszystko w pierwszej wiosce a np skupic sie na samych wedzarniach?