Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 30.08.2008, 12:58

GDZIE TE RUNY ?

Chodzę do Jaskini na wyprawy na trzeci poziom i znajduję tylko FEH. Mam ich 39. A gdybym częściowo nie sprzedał ich za surowce to miałbym 50 ( ! ). Wydaje mi się, że coś tu jest nie tak. Jak myślicie? Powinny się chyba losować minimum dwie trzy podstawowe runy w pierwszych lokacjach. Bo to jest tak jakby w BW nie można było znależć innego kanienia niż kamieia krwi na wyprawach w piątej strefie. Albo chociaż żeby była jakaś możliwość transmutacji ( łączenie kilku identycznych run aby uzyskać runę innego typu). Bo jak mam zdobyć kolejne runy? Próbować chodzić do innej lokacji przez kolejne dwa miesiące, a potem do następnej w poszukiwaniu drugiej w kolejności podstawowej runy? A przynajmniej do czasu aż ktoś na forum zechce powiedzieć gdzie znależć runę UR ?
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Commander" (30.08.2008, 13:11)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 30.08.2008, 13:01

Z Goliata wypadają TYLKO runy FEH. Jeżeli chcesz miec inne to chodź na Gilgamesza z którego dropią i FEH i UR. W pierwszej epoce są dostępne jedynie dwie pierwsze runy.

EDIT:
Wątek o poszukiwaniach runy UR już był na forum. Oto link - URuny :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Raziel" (30.08.2008, 13:45)


3

Saturday, 30.08.2008, 16:32

Jest tak jak napisał raziel, w 2 epoce znalazłem następne THOR`y i ASUZ`y :).

4

Monday, 01.09.2008, 08:59

Wszystko chyba jasne, zamykam ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny