You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 30th 2008, 12:58pm

GDZIE TE RUNY ?

Chodzę do Jaskini na wyprawy na trzeci poziom i znajduję tylko FEH. Mam ich 39. A gdybym częściowo nie sprzedał ich za surowce to miałbym 50 ( ! ). Wydaje mi się, że coś tu jest nie tak. Jak myślicie? Powinny się chyba losować minimum dwie trzy podstawowe runy w pierwszych lokacjach. Bo to jest tak jakby w BW nie można było znależć innego kanienia niż kamieia krwi na wyprawach w piątej strefie. Albo chociaż żeby była jakaś możliwość transmutacji ( łączenie kilku identycznych run aby uzyskać runę innego typu). Bo jak mam zdobyć kolejne runy? Próbować chodzić do innej lokacji przez kolejne dwa miesiące, a potem do następnej w poszukiwaniu drugiej w kolejności podstawowej runy? A przynajmniej do czasu aż ktoś na forum zechce powiedzieć gdzie znależć runę UR ?
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

This post has been edited 1 times, last edit by "Commander" (Aug 30th 2008, 1:11pm)

Raziel

Intermediate

• Send private message

2

Saturday, August 30th 2008, 1:01pm

Z Goliata wypadają TYLKO runy FEH. Jeżeli chcesz miec inne to chodź na Gilgamesza z którego dropią i FEH i UR. W pierwszej epoce są dostępne jedynie dwie pierwsze runy.

EDIT:
Wątek o poszukiwaniach runy UR już był na forum. Oto link - URuny :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

This post has been edited 1 times, last edit by "Raziel" (Aug 30th 2008, 1:45pm)

3

Saturday, August 30th 2008, 4:32pm

Jest tak jak napisał raziel, w 2 epoce znalazłem następne THOR`y i ASUZ`y :).

4

Monday, September 1st 2008, 8:59am

Wszystko chyba jasne, zamykam ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny